Osta müüa | Estonian.lamareschale.org

Osta müüa

Osta müüa

Küsimus:

Im uus siin ja Im veel täpselt, kui seda tööd. Im ei tea, kui keegi mulle selgitada protsessi:

  • Kas mul on vaja avada rahakoti esimene siis avatud konto vahetamise et osta / müüa või on kõik ühes kohas?
  • Kui ma tahan, et avada külma rahakoti (raske kirjutatud paber), mida järgmisel pean tegema hakata ostma / müüma?
  • Kui ma müüa (BTC või ETH) ma vaja leida ostja esimese või see toimib sarnane stock kus ma saan oma raha tagasi kohe. Aitäh.

Vastus:

Hi Ahmad, 
saate osta ja müüa cryptocurrencies börsidel, kus tellimused on sobitatud automaatselt platvormi nii et sa ei vaja leida ostja oma münte. Ka need vahetused avada rahakoti teile samal ajal te registreerute konto avamist. Kuid see ei ole soovitatav säilitada Bitcoins börsidel ohutuskaalutlustel neile kui mainitud külm walletis parem lahendus. Kui teil salvestada oma Bitcoins külmas rahakott, teil on anda need esimesena vahetamine olema võimalik kaubelda nendega. Nii ainult salvestada väga palju vahetusega rahakott, mida kasutate kauplemise. 

Kommentaarid puuduvadCalifornian BoA konto ja CoinbaseKüsimus:

Kas Hawai'i elanikud kasutavad California BoA konto avada Coinbase konto osta Bitcoin?

Vastus:

Hi John,
Niipalju kui mina tean, Coinbase ja Kraken on lõppenud teenust Hawaii elanikud tõttu mõned vastuvõetud õigusaktidesse, et asukohta. Sa pead leidma teise meetodiga. Ehk võin soovitada LocalBitcoins.com?

Kommentaarid puuduvad


Kas bikiini võib müüa ilma KYC-st (identifitseerimine). Kas see on seaduslikKüsimus:

Ma ei tea, kas on olemas võimalus, ilma identifitseerimise seda teha. Ma ise payeer kontol, mis loodi KYC mis on USD tasakaalu

Vastus:

Hei Quriash,
https://coin.dance/poli#legalitybycountry

Kommentaarid puuduvad


Can Electrum pood muud krüptomündidKüsimus:

Kas Electrum Rahakott kasutada salvestada muud Crypto Mündid kui Bit Müntide? Täpsemalt saab Club Mündid tagastatakse rahakoti pärast ostu BTC (mBTC) koos naela börsil (Bittylicious) ja seejärel BTC kasutatud osta Club mündi bittrex vahetada. Kui ei. Soovitate off line rahakoti ma ca kasutada salvestada Club Müntide.

Vastus:

Hi John,
Electrum toetab ainult Bitcoin, kuigi seal on mõned versioon Electrum rahakoti saadaval Litecoin ja kriips, Club Müntide ei toetata. Võite jõuda kogukonna sotsiaalseid foorumeid, et näha, mis rahakotis nad kasutavad.

Kommentaarid:

Tänu Zsofia. Olen püüdnud Bit Club, mis peaks hakanud Club Müntide kuid sa pead liikmeks registreeruda ja tuleb sponsoreeritud seda teha. Olen saatnud talle nende toetust, kuid vastust ei veel.


Kas ma saan BTC-d osta ilma mobiiltelefonita?Küsimus:

Viimati uuendatud 17. Detsembril 2017 08:30

Olen proovinud avamine kontosid LocalBitcoins ja Coinbase kuid mõlemad tahavad mobiiltelefoni number, mida ma ei pea-SMS kinnitamiseks. Coinbase oli juhised, mida teha sel juhul, mis oli alla Chrome ja Authy, kuid BTC saitide veel ainult üks võimalus: tekstisõnum. Kas on võimalik osta BTC ilma mobiiltelefoni?

Vastus:

Hei Linda, huvitav küsimus.
Vabandust, et ma ei saanud olla enam abi.

Kommentaarid:

Hi Corby,

Üks asi, mida ma kokku puutunud hiljuti mis võivad huvi on IcyWallet, mis pakub punktkirja:

Https://icywallet.com/

Ma mõistan, see ei aita palju osta Bitcoin, kuid vähemalt see on seal turvaline ladustamine. Kindlasti on võimalusi osta Bitcoin, mis ei nõua mobiiltelefoni. Pakun, et sa kontrollida rohkem peer to peer meetodeid, mida saate tõenäoliselt leida LocalBitcoins.

Ostmine pangaülekandega teise isiku tohiks nõuda mobiiltelefon, näiteks, ja sa oled võimeline rääkima nii oma kaubamärgi eelnevalt. Võite ka panna osta pakkumine valitud makse seal ja ei täpsustata telefonid. Usun, et see aitab säästa aega teisiti kulutatud otsivad sobivat vahetada.

Bitcoin ATM või Bitcoin sularaha sissemakse võiks hästi ka. See sait on artikkel nende ostu peatselt, et kontrollida, et välja.

Skype ei võimalda vastu võtta tekstsõnumeid (isegi makstud tellimused), ja ma ei saa sisse logida tahes kohas. Ma ei kasuta Mobiiltelefonid ja ma ei kavatse osta vaid registreeruda bitcoins.

Paljud ettevõtted diskrimineerida nägemispuudega inimesi Microsoft võtab teid oma mobiiltelefoni oma arendaja platvormi Windows Dev Center, ja nad ei mõista, siis võib olla programmeerija ja ei oma mobiili.

Ma vihkan seda, nägemispuudega inimesed nagu mina diskrimineeritakse ja ma vihkan seda.

Võibolla nad eemaldatakse see võimalus, aga sa peaksid ikka võimalik saada tekstsõnumeid Skype number.

Täname seost; Ma ei näinud, et leht. Aga kui ma üritanud protsessi, "Telefonikõnede" ei kuvata, kui see on teie ekraanipilt sellel lehel. Ma püüan uuesti.

Seotud uudised


Post Litecoin

Kuidas osta bikiini AÜE-s ja milline veebisait või vahetus on ohutu?

Post Litecoin

Paberi rahakott kahvli korral

Post Litecoin

Kas te võite soovitada mulle mõnd legit, pilvede kaevandamise äriplaane

Post Litecoin

Segistiku seadistamine läbi oma juhtpositsiooni video

Post Litecoin

Riistvara võti Coinbase Vault vastu - algaja

Post Litecoin

Bitcoinide müük

Post Litecoin

Kuidas kasutada WordPressi rotaatorikomplekti?

Post Litecoin

Thebillioncoin.info

Post Litecoin

Riistvara

Post Litecoin

Uus saksa koostöö. bitnake.com, btc-ruumis on pettus väravas!

Post Litecoin

Algaja ei tunne midagi, kuid kõik hüppas

Post Litecoin

Probleem väljamaksete ja XAPO-aadressidega 99bitcoins.com-is