Kasiino, kelmuse, bitstarz, pettus, ei maksa võitjaid | Estonian.lamareschale.org

Kasiino, kelmuse, bitstarz, pettus, ei maksa võitjaid

Kasiino, kelmuse, bitstarz, pettus, ei maksa võitjaid

Küsimus:

Nad on ikka ei maksa mind tegelikult nad on tulnud välja uute muul põhjusel kui algselt ette topelt kulu, mis oli osutunud valeks, nüüd nad väidavad, et minu konto on seotud teiste võlts kontosid! Mis on 100% väljamõeldis, ainus asi, mis on toimunud on, et mu vana toakaaslane mängimiseks kasutatakse samalt IP aadress ja kui see avastati mos. Tagasi olime nii üleslaadimiseks on vaja meie IDd on kontod uuesti avada, mis me tegime ja jätkas mängida ja tagatisraha tuhandeid edukalt ajast, nad keelduvad pakkuda mingit tõendit varundada oma väiteid, ning on sellest ajast blokeeritud mind jututuba ja keelduda vastamast tahes e-kirju, kui on midagi, mida aitab läbi siin midagi oleks palju hinnatud! Tänan juba ette oma aega. Oleksin hea meelega edastada mis tahes ja kogu kirjavahetus selle küsimuse kohta varundada minu avaldused nagu ma olen täiesti läbipaistev kogu selles asjas, kui nad on valmistatud ja lukustatud mind täielikult, keda varjuline mis tahes kelmuse koostöös bitcoins Mul on kunagi juhuslikult kohtama.

Vastus:

Hei Brent, kahju kuulda seda, tõesti.
 

Kommentaarid:

Kallid kõik,

Lihtsalt saada meie viis senti siia.

On kaks põhjust teile ei saanud oma raha, mis on sulle selgitanud, ja tegelikult on Curaçao Gaming Authority, et vähenenud tõttu oma kaebuse olemust teie puhul.

Esiteks on seotud teise konto siin BitStarz, ja me ei räägi ainult sama IP siin, aga mängides sama brauserit.

Teiseks, pakkudes manipuleerida dokumente proovida oma konto kinnitamiseks, mis rikub kõige elementaarsem mõttes igal kasiino, sealhulgas need, kell BitStarz ja keegi mõistliku oleks kurikas silma siin.

Parimate soovidega,

BitStarzCex.io ülevaade ja KeepkeyKüsimus:

1) Ma lugesin oma arvamuse CEX.
2) Miks ei ole arvamuse KEEPKEY

Vastus:

Hi,
Meil on Keepkey läbivaatamise siin.

Kommentaarid puuduvad


Cex.io sarnaneKüsimus:

Ma kasutan saidi cex.io osta Bitcoin ja mulle meeldib see, et toetada tagatisraha ja tagasivõtmise kasutades krediitkaarti
Mida ma tahan välja saada, kas on sarnane sait, mis toetab krediitkaardilt tagatisraha ja tagasivõtmise isegi kui aktiveerimine taotletakse

Vastus:

Hi Dexter on paar Bitcoin vahetus turul kättesaadavaks, kuid enamik neist piirata kauplemise piirangud kinnitamiseks. Seda saab vaadata articlewhich sisaldab paar ülevaateid samuti umbes vahetust. Või saab osta Bitcoin anonymouslythat on teine ​​võimalus.

Kommentaarid puuduvad


Chain GroupKüsimus:

Hommik, Brad siin Lõuna-Aafrikas. Kas sa arvad, Chain Group on hea pikaajaline investeering. Ma ei ole kuulnud ühtegi halba hinnangut neilt seni. Püüavad teha hea otsus ja saada jaotada erinevaid emotsioone nüüd.

Vastus:

Hei Bradley,
osta ja hoia Bitcoin asemel - kuid mitte kunagi investeerida rohkem kui suudad endale lubada kaotada.

Kommentaarid:

Tänan teid teie panuse, ma hoida seda meeles ja tegema rohkem uuringuid tulevikus!


Rahakoti aadresside muutmineKüsimus:

Kas ma saan oma blockchain rahakott ID Xapo kohta Bitcoin kraan?

Vastus:

Võite kasutada mis tahes kehtiva Bitcoin aadress, mida soovite, kuid soovite ainult saada makstud üks aadress. Nii et kui sul on veel tasakaalus vana aadressi ta ei saa välja maksta pärast lähete.

Kommentaarid:

See tähendab, et sa ei ole kunagi kasutanud seda aadressi kraan veel, mis on tõsi, sest sa sisse rahakotis. Tasakaalu ei salvestata vahel uusi aadresse.

Ma läinud Coinbase, kui ma sisestan aadressi ta ütleb kunagi jälgida. Mida see tähendab pls


Odavaim võimalus osta kõiki altcoineKüsimus:

Hi,
Kui ma tahan võtta 1000 $ ja lihtsalt osta $ 10 väärtuses top 100 altcoins, milline on parim viis edasi minna, et nii lihtne ja vähendatud tasud ja kulud?

Aitäh.

Vastus:

Hi M,
Ei ole otsetee meetod nii palju kui ma tean. Sa pead ootama mingi indeksi fondi muutuvad kättesaadavaks. Usun, et suur krüptopulk ainult vahetada nagu Poloniex.com võib olla kõik või enamik neist Soolad ühes kohas korraliku likviidsuse, mis peaks vähemalt simplifiy oma ostuprotsessi ja hoida vähendada kulusid. Ära meeles pidada, et Poloniex on minimaalne väljamaksete summad siiski $ 10 võib langeda alla need piirangud teatud juhtudel. Cryptopia.co.nz on teine vahetus palju Soolad, mis ei ole minimaalne väljavõtmine nii palju kui ma tean, et nad võivad olla hullem likviidsuse siiski.

Kommentaarid puuduvad


Saldode kontrollimineKüsimus:

Hi 99, Sofia, ja offrir.
Palun anna täpset vastust ja ei ole lihtsalt arvan. See on oluline kontrollida saldosid.

Vastus:

Hei Alex, suur küsimustele:
Iga avaliku võtme / aadress on oma rahakoti, oma "rahakoti" loob mitu aadressi ühest seemne ja ohjamise koos. Nii et kui sa vaatad üles aadressi näete ainult BTC all, et aadress.

Hi Alex, jah paberi rahakotis võib olla üks aadressi jaoks. Siin saate

Seotud uudised


Post Litecoin

Kas SegWit2-s Exchange bikotiini salvestamine on ohtlik?

Post Litecoin

Paberi rahakott kahvli korral

Post Litecoin

Kuidas ma saan bitcoini ettevõtte kaevata?

Post Litecoin

Pr Sherylyn Robertsi konto

Post Litecoin

Osta müüa

Post Litecoin

IOSi külmhoiatus

Post Litecoin

Vajalik hea litecoini mineraator

Post Litecoin

Kuidas ma saan BitConnectist deposiidi võtta?

Post Litecoin

IOTA rahakoti seadistamise tõrkeotsing - MAC

Post Litecoin

Coinbase kontod Ledger Nano S rahakotile?

Post Litecoin

Bosnia ja Hertsegoviina kaubavahetus

Post Litecoin

Kuidas altcoineid turvaliselt säilitada?