Coinbase kontod Ledger Nano S rahakotile? | Estonian.lamareschale.org

Coinbase kontod Ledger Nano S rahakotile?

Coinbase kontod Ledger Nano S rahakotile?

Küsimus:

Ma lihtsalt sai minu Ledger Nano S Rahakott Mail täna. Kui ma saan kanda kõiki mu Coinbase kontosaldode sellele Rahakott enne SegWit2x Fork või Jäta mu Kontod Coinbase üksi praegu ??

Vastus:

Hei Duane,
olukord on väga segane. Ausalt öeldes on S2X inimesed peaksid häbenema põhjustab kõik see kaos - ma olen kindel, et inimesed hakkavad raha kaotada tõttu kõik see jama. Turvaliselt!

Kommentaarid puuduvadCoinbase alternatiividKüsimus:

Viimati uuendatud 19. Jaanuaril 2018 06:33

Püüan teha minu esimene Bitcoin ostu ja kõik, mida ma lugeda / vaadata umbes bitcoins soovitab kasutada Coinbase ajal mingil omandamise või ülesseadmise protsessi. Seni olen olnud kohutav kogemusi Coinbase. Üritasin registreerumist mais ja umbes sel ajal nad ilmselt oli probleeme oma autentimine, piletimüügi süsteemid, ostavad süsteemid ja mitmed teised funktsioonid. Minu pilet istunud vastamata nendega peaaegu 2 kuud nüüd ja ma olen suutnud kontrollida meetodit ostu nendega.

TL; DR Otsin hea alternatiiv Coinbase nii luua rahakoti ja saada aadress ja rahastamise, et rahakott. Kas teil on soovitusi?

Tänu!

Vastus:

Hi Nigel, Coinbaseis tõepoolest väga populaarne vahetada, kuid on oma probleeme. Pakun, et sa lülitad selle articlewhich hulka palju alternatiivseid börsidel, kus saab osta Bitcoins. Paar neist on ka kommentaarid, ilmselt see tasub end nende liiga. 

Kommentaarid:

Ma soovitaks https://rofx.net/. Nad on on on turul alates 2009. Aastast ja on päris head tingimused BTC kauplemise: no väljavõtmise tasu, hea Bitcoin hind, kiire tehingute.


Coinbase rakendus ja privaatvõtiKüsimus:

Tänu nii palju oma kohutav seeria.
Ma turvatud Coinbase app minu iPhone ja luua konto (vahetada ja rahakotid). Oli ma arvan, et saada rahakoti aadress ja privaatvõti? Sain ainult juhiseid seada parooli. Veidi segaduses.

Vastus:

Hi Lisa,
Coinbase app liidesed otse Coinbase, kes salvestada privaatvõti. Usun, kui te luua oma parooli, siis rakendus võimaldab teil osta Bitcoin ning tühistab selle oma Coinbase konto kord ostetud. Coinbase püüab hoida asjad lihtsad, et nad ei anna teile üle oma privaatvõti. See on hea kasutusmugavus, kuid halb turvalisuse, sest see tähendab, et sa peab usaldama Coinbase kontrollida oma bitcoins. Ma ütleksin, et see on ok, kuna sissejuhatuses ja väikeste summade siiski. Kui hakkad koguneda palju väärtust Bitcoin, siis oleksin parem salvestamiseks münte alla oma kontrolli, ideaaljuhul riistvara rahakott, mis on suurepärane turvalisuse lahendust, mis on mugav ja suhteliselt lihtne.

Kommentaarid puuduvad


Coinbase rakendusKüsimus:

Olen püüdnud luua Müntide baasi alates 14. November. See ütleb, et ma olla piiramatu vahendite kuigi ma panen pangakonto süsteemis. See näitab minu pangakonto on seal. Samuti peab mulle mu konto on puudulik. "Sa pead lisada täiendavat informatsiooni ise, sealhulgas ollarahastamisel enne saate osta digitaalse". Igasugune abi oleks teretulnud. Ma ei tundu, et leida vastust mündi aluse foorumist. See on väga masendav.

Vastus:

Hi Jennifer,
 

Coinbase vaadatud: 6 vaieldav peate olema teadlikud


ma soovitan teil võtta ühendust Coinbase klienditoe, kuigi see võib võtta aega, kuna nad kogevad suure sissevoolu uusi kliente. Sa võiksid ka kaaluda teist vahetada? Seal on palju vahetusi seal. Kraken ja Bitstamp on nii hea, või võid proovida LocalBitcoins senisest isiku-to-person lähenemist.

Kommentaarid puuduvad


Coinbase BCC & SegWit2XKüsimus:

Viimati uuendatud 5. November 2017 kell 01:06

Minu Bitcoins jäeti Coinbase ajal raske kahvliga. Bitcoin Cash loodud & Coinbase ütleb jaanuar 2018, et me pääse neist.
Aitäh igasuguse abi eest.

Vastus:

Hi Terri,
 

Jaxx Rahakott Review - All Around Bitcoin Wallet


https://bitcoin.org/en/wallets/mobile/android/

Kommentaarid puuduvad

Seotud uudised


Post Litecoin

Sorteeri Bitcoinobituaries vanimast kuni uusima artiklist

Post Litecoin

Kaevandamine elustiili galaktikaga

Post Litecoin

India bitcoiinid ja Zebpay

Post Litecoin

Reklaamiuuring

Post Litecoin

IOTA rahakoti seadistamise tõrkeotsing - MAC

Post Litecoin

Tõrgete määrad

Post Litecoin

Kuidas ma saan bitcoini ettevõtte kaevata?

Post Litecoin

Uus Bitcoinile 3

Post Litecoin

Privaatsusega mündid

Post Litecoin

Algaja ei tunne midagi, kuid kõik hüppas

Post Litecoin

Püramiidskeemid, mis on suunatud õiguspärasele lähenemisele BC omandamisel

Post Litecoin

Saidil oleva loendi saamine