Coinbase minu konto sulgemine | Estonian.lamareschale.org

Coinbase minu konto sulgemine

Coinbase minu konto sulgemine

Küsimus:

Viimati uuendatud 24. Jaanuaril 2018 08:47

Coinbase suletud mu konto, väites oli ostu, mis oli keelatud. Mida Bitcoin sait on parem?

Vastus:

Kommentaarid:

Hi Charles,

Noh, esimene asi, mida teha on tagada, et olete eemaldanud kõik raha, kas fiat või krüpto kujul, alates Coinbase. Sa ei saa oma konto sulgeda, kui saldo on neutraalne ja sa ei taha niikuinii.

Siis minge Security Settings lehele ja leia "Sule konto" nuppu allosas. Vajuta seda ja järgige sulgeda oma Coinbase konto.

Kuidas sulgeda Coinbase konto palun?Coinbase ainult sülearvutistKüsimus:

Kas ma saan kasutada ja kasutada oma Coinbase konto minu sülearvuti ainult (no telefoni praegu)?

Vastus:

Hi Al,
Jah, saate kindlasti kasutada Coinbase sülearvuti ainult. Võite ka lugeda meie läbivaatamine umbes Coinbase, see on walkthough kuidas kasutada rahakotti.

Kommentaarid puuduvad


Coinbase HawaiilKüsimus:

Elan Hawaii ja Coinbase ütles mulle, et nad ei saa avada konto mind Hawaii. Päris imelik ah? Ma tahan avada konto ja alustada. Ma olen algaja ja vajan abi. Mida te soovitate? Kui ma osta nano s pearaamatu, et kõik, mida ma vaja avada konto ja alustada? Aitäh!

Vastus:

Hi Jackie, 
kohalik määrus umbes Bitcoin Hawaii on viimasel ajal muutunud suhteliselt ranged, et on põhjus, miks suur vahetamist, nagu Coinbase ei paku oma teenuseid elanikele asub Hawaii. Võite proovida aga Localbitcoins, peer to peer turul osta Bitcoin. Te saate lugeda meie reviewabout neile, kuidas seda kasutada, siis proovige leida kaupleja teie piirkonnas.

Kommentaarid puuduvad


Coinbase maksedKüsimus:

Ma kirjutan veebilehekülg, mis maksab mulle Bitcoini. Olen kasutanud Coinbase mõned suhteline edu töödelda neid makseid, kuid teist korda (veidralt umbes samal ajal, kuu keskel) mu laekunud maksete lähevad pooleli, et läinud. Ma olen nii pettunud. Kirjutasin Coinbase sellest ja keegi on saanud mulle tagasi. Ja viimati juhtus eelmisel kuul lõpuks sain tehingute tagasi. Kas on olemas alternatiiv Coinbase ma võiks kasutada, et on usaldusväärsem?

Vastus:

Muidugi, seal on palju Bitcoin rahakotid saate. Siin on täielik nimekiri parim neist. Anna mulle teada, kui teil on rohkem küsimusi.

Kommentaarid puuduvad


Coinbase paxful rahakotile?Küsimus:

Ma olen täiesti uus Bitcoin. Nii et kui ma ostetud Bitcoin kohta coinwallet ja soovivad müüa Bitcoin kasutades paxful, oleks mul vaja kanda BTC alates coinwalle \ 's rahakotist paxful rahakott? Loodan, et ma aru, et õigesti.

Vastus:

Hei,
 

Kommentaarid:

Tere ok Ma olen me mul paxful konto ja on Benn ostmine bitcoins välja paxful ok nii et kui ma me teenida bitcoins ma saaks saata oma raha oma paxful kontole, kui jah, siis kuidas, kui u tea


Coinbase vastu Gemini - mis tahes soovitused?Küsimus:

Hi,
Geoff

Vastus:

Hei Geoff,
siin on minu Coinbase läbi. Seoses Kaksikud Ma ei ole saanud ümber, võttes pilk see.

Kommentaarid puuduvad


Coinbase ei tunne plokkide rahakoti äraKüsimus:

Viimati uuendatud 16. Jaanuar 2018 kell 07:22

Püüan raha üle kanda välja Coinbase ja minu Blockchain rahakott aga kui ma sisestada rahakoti id ja aadress, ma ikka saan "vale aadressi teade".

Vastus:

Hi David,
 

Kommentaarid puuduvad


Coinchecki ülevaadeKüsimus:

Hi Ofir,

Couuld Palun anna arvamust ja läbivaatamise kohta "Coincheck Exchange" ?!

Aitäh

Vastus:

Hei Sherif,
ma ei saanud ümber vaadates Coincheck veel, kuid mida ma võiks öelda pärast töötamise ettevõtte jaoks natuke see on legit vahetada. Kuid ma ei saa midagi öelda seoses, kui see on parem või halvem kui teised vahetused poolest tasud, toetada jne

Kommentaarid:

Hi,
Ma ei ole väga tuttav Ripple või muu altcoin selles küsimuses. Tegelen peamiselt Bitcoins. Seoses teie vahetada küsimuse Mina isiklikult kasutada Kraken või Bitstamp kuid ma ei ole proovinud ülejäänud vahetuste you'e mainitud.

Aitäh Ofir teile kiire vastuse.

Tegelikult, ma olen uut Bitcoin maailmas, ja ma olen huvitatud Ripple XRP. Ja pilk oma kodulehel märkasin, et see münt saab kaubelda järgmiste vahetus:

1- Bitstamp
7- Korbit

Nii lahkelt Ma vajan su nõu järgmistes küsimustes:

1- Mis sa arvad sulin ja te soovitate teise mündi madal hind nagu sulin investeerida pikas perspektiivis?

2- Kumba nendest vahetustest te soovitate kasutada minimaalse määra ja tasu ja spetsiaalselt ladestamise / saatmise tasu külma rahakott?

Tänan teid väga teie abi eest

Seotud uudised


Post Litecoin

Üleminekuperioodi alternatiiv BTC ostmiseks rahvusvaheliste traadivoogude kaudu (mul on Xapo konto ja see tundub odavaim variant)

Post Litecoin

Bitcoini aadressimuutus 2

Post Litecoin

Uus Bitcoinile 3

Post Litecoin

Parim aeg bikotiinide ostmiseks

Post Litecoin

Kuidas vahetada mahtu vahetustes

Post Litecoin

Bitcoin õpetus või maksab nagu altucher või icoin

Post Litecoin

Bitcoini kaevandamine Linuxi mündil on 32-bitise või 64-bitise ststeemi taustal võimalik?

Post Litecoin

Kuidas aadresse otsida?

Post Litecoin

Probleemid oma bitsükooni segisti loomisega

Post Litecoin

Küsimus - suur pilt pildil tühi täidetud. Või on suur küsimusmärk ideed mitte mitte enne, kui on selgitatud ja seda pole kunagi mõelnud

Post Litecoin

Saldo ei kajasta hiljutist bikotiini tehingut

Post Litecoin

Kuidas nõuda bikotiini raha paberkotilt?