Makstud väärtusega elektrienergia maksumus | Estonian.lamareschale.org

Makstud väärtusega elektrienergia maksumus

Makstud väärtusega elektrienergia maksumus

Küsimus:

Olen lugenud palju kaevandamise hiljuti ja proovinud kalkulaatorid. Tundub, et elektri hind on peamine osa arvutamisel kasumlikkus? Nagu raske tõus nii on vaja tõhusamat riistvara, näiteks alates CPU GPU ASIC. On nõue, et Bitcoin kaevandamise tarbib sama palju elektrit kui Iirimaa ?!
Kas oleks õiglane öelda, et kulud electricy on võrreldav väärtus loodud kaevandamise, arvestades, kui raske on teha kasumit kaevandamise? Ja kui nii, siis juurdepääs odav elekter oleks siis võti kasu?

Vastus:

Hi wouldbe HobbyMiner,
Nii et jah, need, kellel on palju investeeringuid kapitali, kaevandamine võib siiski olla väga tulus ettevõtmine, kuigi raskusi kasvab ühtlases klipp.

Kommentaarid puuduvadCrash Course tarkvara küsimusKüsimus:

Hi, mida tarkvara sa kasutad hallata kiirkursuse? Või sa teed seda käsitsi?
Andy

Vastus:

Hei Andy, ma kasutan MailChimpi et järjestada kirju ja Camtasia luua videosid.
Ofir

Kommentaarid:

Tänu, mul on Camtasia juba, see on suurepärane. Kontrollige MailChimpi.


Segisti loomineKüsimus:

Hi,
lugedes oma artiklis loomise kohta BTC kraan, ma otsustasin luua. Aga ma kasutasin Squarespace domeeni ja tellinud WordPress mis on seotud oma kodulehel. Nii et kui kasutaja sisestatud aadressile minu domeeni oleks minna WordPress. Aga pärast tellides sain aru, et ma ei suutnud luua andmebaasi WordPress. Küsisin töötajad ja see on see, mida nad ütlesid: \ "

WordPress.com ei kasuta MySQL seda \ 's veebilehed. Aga võite võtta pilk siia mõned juhised http://dev.mysql.com/doc/refman/5.7/en/creating-database.html

\ "
Kas see ikka võimalik luua oma kraan?

Vastus:

Hei,
ei ole kindel, ma tõesti aru, mida sa üritad teha. Ma soovitan teil lisada mõned pildid või üksikasjaliku selgituse. Kui te viitate wordpress.com - see on teistsugune kui wordpress.org.

Kommentaarid puuduvad


Krediitkaardi ostmine, nagu see panka näibKüsimus:

Seal on rohkem kui lihtsalt 3.75 tasu kaasatud teie poolel krediitkaarti. Pank võib kaaluda seda raha ette ja lisaks lisada, et tasuta. Samuti mida see tehing kommentaar ilmub see ilmub avaldus? Olen näinud mõned vahetused asetage kasutajanime kommentaar valdkonnas.

Vastus:

Tere Kevin, ma vajan rohkem infot, et vastata teie küsimusele, peamiselt, mida vahetada te silmas peate?

Kommentaarid puuduvad


CrowdWiz ICOKüsimus:

Milline on teie arvamus CrowdWiz ICO?

Vastus:

Hei Simon,
Kuigi projekti võiks pakkuda lühiajaline kasum hype, see ei tähenda, töötab see praktikas pikemas perspektiivis. Lõppkokkuvõttes nende edu sõltub nende tulemuste vastu Bitcoin või mingi krüpto turu keskmisest. Samuti leiavad, et ICO väsimus sisselaskmist selles etapis (ainult nii palju raha, et minna ringi kõigi nende võistlevate tooraineorganisatsioonides) ja et reguleerivad riske ootuses.

Kommentaarid puuduvad


Krüpto vahetamineKüsimus:

Viimati uuendatud 26. Detsember 2017 04:15

Hi,
Dietmar

Vastus:

Hi Dietmar,
Muidugi võite ka kaubelda otse üksikisikutele ja see tava on hea majanduslik detsentraliseerimise. Vaadake LocalBitcoins.com või Bisq mis aitavad teil leida ja kaubanduse turvaliselt eakaaslased.

Kommentaarid puuduvad


Crypto online-rahakoti turvalisusKüsimus:

Hi,
Shane

Vastus:

Hi Shane,
 

Kommentaarid:

Hi Shane,
Lihtsalt selge see üles, märgid omate ei tööta nagu failid oma rahakoti. Selle asemel, iga täis koopia blockchain sisaldab kõiki märke või münte, mida võib kulutada (mida on tuntud kui kasutamata Tehing väljund andmebaasi või UTXO komplekti).

Oma rahakoti on nagu aknast need spendable märgid teile asjakohase ja all otsese kontrolli. Sa võid ainult kulutada neid kasutades oma privaatvõti sisalduvad teie rahakoti, nii et see privkey mida nii oluline backup ja salajas hoida.


Krüpto-valuuta vahetusKüsimus:

Milline cryptocurrency vahetada te soovitate?
Aitäh!

Vastus:

Hi Rotem, oleme kogunud kõige populaarsem vahetuste turule ühte posti ja olen tutvunud üsna paljud neist. Iga üks on oma häid ja halbu külgi. Ma soovitan teil vaadata läbi käesoleva artikli: Best Bitcoin Exchanges Reviewas algus- ja andke teada, kui teil on lisaküsimusi selle.

Kommentaarid puuduvad


Krüptokursuse turg varisebKüsimus:

Hi,
Aj

Vastus:

Hi Aj,
Kindlasti ei varisenud, vaid tavaline volatiilsuse! Ma ei saa öelda kindlalt, kus siis lähen järgmisel kuid krüpto on siin et jääda. Ma ei oleks üllatunud, kui ta teeb uue kõigi aegade kõrgeim 2018. Aastal - või isegi 2017! Crypto on tõesti üllatav, et see on parim, et olla valmis kõigeks.

Kommentaarid puuduvad

Seotud uudised


Post Litecoin

Kas saame osta sinult biccoinid?

Post Litecoin

Exchange NL usaldusväärne rahakott, mis võtab vastu mitme valuuta

Post Litecoin

Vaba bitcoiinid?

Post Litecoin

Püramiidskeemid, mis on suunatud õiguspärasele lähenemisele BC omandamisel

Post Litecoin

Kuidas minimeerida Antminer s9 kaevandamise masina ostmist? TQ

Post Litecoin

Krüptokursus

Post Litecoin

Kuidas me teeme Cryptoconei Block Exploreri

Post Litecoin

Riistvara võti Coinbase Vault vastu - algaja

Post Litecoin

Tunnustatud ainult arvukus põhinev krüpto-valuuta

Post Litecoin

Mul on vaja abi, enne kui ma investeerin

Post Litecoin

Kas ma saan minna erinevat valuutat koos antmineriga s9?

Post Litecoin

Kuupäeva formaat tundub kehtetu