Krüpteeritud privaatvõti | Estonian.lamareschale.org

Krüpteeritud privaatvõti

Krüpteeritud privaatvõti

Küsimus:

Tahaksin teada, kuidas muuta oma krüpteeritud privaatvõti (BIP38) minu külma paber rahakott ebaturvaliseks (WIFI formaat), nii et võin tagatisraha mu BTC minu blockchain rahakoti ja ostu Shapeshift.io. Ma ei oleks kunagi krüpteeritud seda bitaddress.org kui Tegin rahakoti. Mul on salasõna. Üks allikas ütleb kasutada "valideerida" funktsioon generaator eraldada WIF võti, kuid ei saa öelda, kuidas seda teha. Täname igasuguse abi saab anda mulle. Astelpõõsas

Vastus:

Hi Holly,
ma oleks siis pühkima (mitte importida) krüpteerimata privaatne võti isikliku tarkvara rahakott, nagu Electrum. Hoiame oma mündid BC.I läheb suure madala turvalisuse, samas hea tarkvara on vähemalt keskmise turvalisuse (või kõrge kui kasutatakse kombineeritud koos riistvara rahakoti). BC.I / Shapeshift ei anna teile parima määrad kaupleb kas nii et ma soovitan kasutades eriotstarbelist vahetada asemel.

Kommentaarid puuduvadBikotiini tehingute lõppKüsimus:

On piir arvu bitcoins mida kaevandatakse. Kui piir on saavutatud (kauges tulevikus), seal ei ole enam kaevandamine bitcoins. Nii et kõik kaevurid peatub mäetööstuses. See tähendab, et enam Bitcoin tehinguid saab teha, sest kõik tehingud on kontrollinud ja kinnitanud kaevurit. Kas minu järeldus on õige?

Vastus:

Hi Uday,
Nope, asjaolu, et kaevandamise premeerib kaob tulevikus on õige, kuid oma järeldused on valed. Kuigi seal ei ole enam plokk auhinnad, * tehingutasud * jääb stimuleerimiseks kaevurite jätkata minu ja seeläbi protsessi tehinguid.

Kommentaarid puuduvad


Päringu Payzeti kohtaKüsimus:

Olen lugenud palju oma hinnangut eri Bitcoin vahetada ja müügiga tegelevaid veebilehti. Ma siiski tuli umbes payzet.com täna quora.com ja ma tahaks teada, kas teie või keegi tead tegelikult on neid kasutanud varem. Kavatsen osta bitcoins neilt kasutades minu viisa deebetkaardi. Ma hea meelega teada, mida sa arvad neist, nii et ma ei kaota oma raskelt teenitud raha. Aitäh.

Vastus:

Hei Max kuidas läheb?
Ma ei ole tuttav Payzet.com. Alates pilgu saidi tundub olevat täiesti uus nii et ma oleks väga ettevaatlik saates neile raha sel ajahetkel. Ehk siis, kui nad saavad veel mõned maine Võtaks sügavamalt uurida.

Kommentaarid puuduvad


Keenias olevate bütsiinide ostmine ja müümineKüsimus:

Tere, ma olen Davis Kenya. Ma mõtlesin, et miks ma ei saa osta või müüa Bitcoins siin Kenya.

Vastus:

Hei Davis,
Ofir

Kommentaarid puuduvad


Erc-20 ühilduv rahakott KanadaleKüsimus:

Mul on Coinbase Kanada. Eeldan Coinbase rahakott ei ole ERC-20 ühilduvad.

Püüan kasutada Myetherwallet edastamiseks mündid uute ICO ostude ja kviitungid, kuid ma saan sõnumi, et Myetherwallet ei toeta Kanada
Palun nõu, kuna olen Kanada elanik

Vastus:

Hi Vijay,
ma pole kunagi kuulnud kanadalased ei suuda kasutada MEW ja ei leia midagi oma toetust selle kohta. Kas olete kindel, et kasutate õiget kohas; https://www.myetherwallet.com/?

Kommentaarid puuduvad


Viga: null, kui klõpsate käsku Mootori käivitamineKüsimus:

Kui ma vajutan mootori Start, siis viskab Error: Null.... Scala.runtime.NonLocalReturnControl $ MCV $ sp
Palun aitavad lahendada

Vastus:

Hi müügiloa hoidja,
https://stackoverflow.com/questions/5438895/list-of-opencl-compliant-cpu-gpu

Kommentaarid puuduvad


JNEKüsimus:

Ma ETH tehingut Coinbase mis ETH tasuta Rahakott. Kuid selle asemel panen ETH aadressid panin JNE Bash kinnitas. Kas oskate öelda, kuidas corrige. Tänama 

Vastus:

Hi seyo, ma ei ole väga tuttav ETH nii ei saa sind aidata selle ühe.
Pakun küsimata Ethereum foorumist.

Kommentaarid puuduvad


Eeter-rahakott Ledgeri vastuKüsimus:

Mul on eetris Rahakott. Kui ma osta uus mündid, nad peavad läbima käesoleva Rahakott ja siis minu Ledger Nano S või nad saavad minna otse Ledger.

Ma olen uus siin äri ja olles uurinud Altcoin tööstuse nii hästi kui suudan viimase paari kuu jooksul, see on esimene sait, mis on tehtud lihtsaks - fantastiline. Ma arvan ka, et see on inglise keeles ??

Vastus:

Hi Ray,
 

Kommentaarid puuduvad


Ethereumi külmutamineKüsimus:

Lugesin, et tark töövõtja kuidagi kogemata kustutatud raamatukogu ja põhjustas miljoneid dollareid Ethereum saada unaccessable. Kuidas see juhtus? Muidugi ei kõla nagu münt on väga turvaline.

Vastus:

Hei Roger,
See annab Ethereum palju suurema rünnaku pinnale; inimesed püüavad igasuguseid asju, mida arukas lepingu coders kunagi oodata. Me ainult kuulda asju valesti, kui suuri summasid on kadunud, kuid ma kujutan ette, väikesed asjad lähevad halvasti kogu aeg. Koos smart lepingud, mis on sageli halvasti kodeeritud ja täis vigu ja sa tõesti väga riskantne mudel rahalise lepingud.

Kommentaarid puuduvad

Seotud uudised


Post Litecoin

Investeerides 100 kroonist dollarit biktsiinides. Parimad tavad?

Post Litecoin

Üleminekuperioodi alternatiiv BTC ostmiseks rahvusvaheliste traadivoogude kaudu (mul on Xapo konto ja see tundub odavaim variant)

Post Litecoin

Minu uus kraaniga seotud küsimused - freebits4u.ml

Post Litecoin

Trezor ja Ledger Nano S

Post Litecoin

Paberi rahakott kahvli korral

Post Litecoin

Legit kaevandusalad, mis maksavad ilma investeeringuta

Post Litecoin

Kas ma saan mineraali osta IRANis?

Post Litecoin

Bitcoini kraanide skript ja faucethub

Post Litecoin

Crystafox mineraatorite kelmuse või legit?

Post Litecoin

Bitcoin Generator Tools - kui tõeline need on?

Post Litecoin

Saidil oleva loendi saamine

Post Litecoin

MLM BitCoin Ettevõtted