Ethereumi kaevandamine | Estonian.lamareschale.org

Ethereumi kaevandamine

Ethereumi kaevandamine

Küsimus:

Hi on ethereum kaevandamise saadaval cex.io ja kui jah see on kasumlik minu või soovitada mõnda muud alternatiivi palun.
aitäh

Vastus:

Hei,
ma ei usu, Cex.io pakub igal kaevandamise üldse nendel päevadel. Isiklikult ma ei ole, et palju rohkem kaevandamise nii et ma ei saa tõesti aidata. Ehk võite küsida kaevandamise sektsiooni Bitcointalk foorumist.

Kommentaarid puuduvadEthereumKüsimus:

Viimati uuendatud 26. Detsember 2017 04:34

Ma olen peamiselt huvitatud ostu ja müügi Etherum. Olen allkirjastatud oma kiirkursuse kirju, kuid kui keegi, kes ei ole varem kaubeldud Mul on mitmed olulised küsimused.
Tänu ootuses oma vastust. Rüüstama

Vastus:

Hi Harry,
 

Kommentaarid puuduvad


EHTEIUMI MÕÕTMINE SOOVITUSKüsimus:

Hi There, Kas soovitate kasumlik pilv kaevandamise ROE 3-4 mos? `Ve testitud hashflare.io ma investeerinud 3,50 USD ETH kaevandamise eelmisel aastal enne BTC poole võrra... Ja seni nad ikka maksavad. Minu lepingu 0,1 Mh / s on aegumas. Hästi mu 3.50 USD sai 23USD pärast 11 months.Thanksbryaneustaquio

Vastus:

Hi Bryan,
Sellepärast ma kunagi soovitame pilv mäetööstuses. See on lihtsalt moodus teenid vähem kui hind tõuseb ja kaotada kõik, kui hind läheb alla.

Kommentaarid puuduvad


Etheriumi kaevandamine antmineritega?Küsimus:

Tere, mida ma lugeda, see isnt võimalik minu alt mündid antminers ainult Bitcoin?

Vastus:

Hi Damir, 
on mitu Antminer seeria turule koos S9you saab kaevandada Bitcoin, mille L3you saab kaevandada Litecoin. Antminers on disainitud nii, et teha konkreetseid cryptocurrency kaevandamise tulus kuna mõned altcoins on erinev kaevandamise protokoll ei ole võimalik kaevandada erinevaid altcoins algoritme sama Antminer. Ethereum on kavandatud nii, et resistentsed ASIC kaevurite siin saate


Hindamine soolo kaevandamise lihtsustamiseks mündigaKüsimus:

Olen tudeng Business pood. Tundub cryptocurrency on siin et jääda. Id meeldib leida mündi, mida on lihtne koguda, kaubeldav, kuid see ei pea olema kõige väärtuslikum, populaarne või suurim maht. Minu eesmärk on akadeemilise selles etapis, võttes osa ja õppimise protsessi esmane eesmärk. See on tõenäoliselt muutunud aruanne krediidi ja silmaga kogemus on edu võti. Kas mündi et ma lihtsalt SOLO minu samuti POOL minu.

Vastus:

Hi Bear, rõõm näha te võtate seda tõsiselt :)
 

Kommentaarid puuduvad


Kas olete kunagi kuulnud ANONYMOUS BITCOIN MASTERCARDist Ühendkuningriigist?Küsimus:

Viimati uuendatud 16. Jaanuar 2018 kell 11:30

Kaart maksab mulle $ 35 BTC. Ostsin selle ja sai mu kaardi mail (Colorado, USA) 3 nädala jooksul. Ma üle $ 150 Bitcoin eile ja kulus umbes 24 tundi minu tasakaalu ilmuma minu kontol oma veebilehel. Täna, ma proovisin maksta oma mobiili arve (maksnud ta erinevaid Visa ja Mastercard deebetkaardid mitu aastat - üks mu Mastercardile on rahvusvaheline Mastercard Ühendkuningriigi ja olen seda kasutanud mitu korda ilma probleemideta). Ilmselt Anonymous Bitcoin Mastercard ei tunne mu mobiili firma (Cricket / AT & T). See ei ole kunagi juhtunud tahes kaardi enne. Lihtsalt mõtlesin, et kui sa kunagi kuulnud anonüümsete Bitcoin MASTERCARD (anonymousbitcoincard.com). Ja jah, ma olen juba saatnud neile meili, neile, et minu kaart ei tööta. Aitäh!

Vastus:

Hi Laura,
 

Bitcoin kelmuse Test


 

Kommentaarid:

[Url = http: //bit.ly/2myttm4] Best Cold Storage Bitcoin ja Altcoins «Ledger Nano S» [/ url]

= $ =


Vahetus võrdlusKüsimus:

Miks ei Poloniex vahetada vaadatakse oma vahetuse läbivaatamise tabelis? Ma arvasin, et see oli üks suurimaid ??

Vastus:

Hei Graham.
Poloniex ainult võimaldab teil kaubanduses vahel cryptocurrencies. Tähendus ei saa osta Bitcoin USA dollari näiteks. Vahetamise leht toome ainult vahetada, et inimesed saaksid osta Bitcoin Fiat valuuta kuna see on see, mida enamik meie lugejad on pärast.

Kommentaarid puuduvad


Vaheta Saksamaa inimesteleKüsimus:

Tere,
THNANKS: 0)

Vastus:

Hi Kai,
Kui sa ikka tunned kadunud, tasuks võtta samm tagasi ja registreeru meie Bitcoin Crash Courseto veenduge, et olete tuttav põhitõdesid Bitcoin.

Kommentaarid puuduvad

Seotud uudised


Post Litecoin

Bitcoin kaupleb rahvusvaheliselt

Post Litecoin

OSTJA

Post Litecoin

Kasiino, kelmuse, bitstarz, pettus, ei maksa võitjaid

Post Litecoin

Pr Sherylyn Robertsi konto

Post Litecoin

Bükinoonide kaevandamine Farm 1

Post Litecoin

Šveitsi pank teie taskus

Post Litecoin

Otsid privaatvõtit

Post Litecoin

Krüptokursus

Post Litecoin

Bitcoini kaevandamine Linuxi mündil on 32-bitise või 64-bitise ststeemi taustal võimalik?

Post Litecoin

Kas te võite soovitada mulle mõnd legit, pilvede kaevandamise äriplaane

Post Litecoin

Kuupäeva formaat tundub kehtetu

Post Litecoin

Trezor ja Ledger Nano S