Vaba bitcoiinid? | Estonian.lamareschale.org

Vaba bitcoiinid?

Vaba bitcoiinid?

Küsimus:

Do u guys anna tasuta Bitcoin enam.

Vastus:

Tere Alea, meeldiv tutvuda.
 

Kommentaarid puuduvadVaba bikotiin 2Küsimus:

Lugesin seda linki ja mõtlesin on see tõsi või mingi pettus? Ma tean, see on pärit 99bitcoins.com kuid lihtsalt mõtlesin see on õigustatud või mitte? https://99bitcoins.com/register-faucet/?wlfrom=%2Fbitcoin-faucet%2F

Vastus:

Hi Ahmad,
Me käivitada oma kraan, kus saab teenida väike kogus Bitcoins tasuta. Siin on registreerimise linkto kraan, võtke julgelt laulda.

Kommentaarid puuduvad


Tasuta igapäevane Bitcoin diagramm koos kauplemisnäitajategaKüsimus:

Viimati uuendatud 20. Oktoober 2017 kell 10:00

Tere,
tänud ette.

Vastus:

Hei Aristides,
pead registreerima säästa kohandatud graafikuid, kuid see on tasuta. Sait on palju erinevaid sümboleid (mitte ainult Bitcoin, igasuguseid muid cryptos, valuutapaaride, aktsiad, kaupade jne), uuringud, näitajate, võimalusi ja lisad. Tasuda saab saada isegi rohkem asju, kuid see ei ole vajalik. Naudi!

Kommentaarid:

Https://bitcoincharts.com/charts/bitstampUSD#rg60ztgSzm1g10zm2g25
Siin näed EOD diagrammi ja tunnis chart saab jälgida kauplemiseks, kui te aru küünlajalg pöördumise mustrid nagu BTC hiljuti Bullish haaravad at $ 3300, siis hommikul start muster lähedal $ 3500/3600 Long kandes, vaadata doji tehtud. Võite ka krunt EMA / SMA kui soovite.


Tasuta Ross William Ulbrichti postitusKüsimus:

Mis päev oli https://99bitcoins.com/free-ross-william-ulbricht/posted?

See ei anna mingeid seoseid annetada põhjus, kuidas annetada?

Vastus:

Hi
leiad, kuidas annetada Ross Ulbricht tema veebilehel.

Kommentaarid puuduvad


Sõber läheb mulle aitama ja müüb mulle, et mind alustada - mida kaaludaKüsimus:

Olen lugenud ja vaatasin palju filme täna ja nad on suured, tõesti meeldib, kuidas üksikasjalikud olete vaid ka lihtsustatult. Tänu nii palju:) Nii et ma lihtsalt küsida mõned asjad: - Mida ma peaksin kaaluma, kas ma osta otse talle, et ta ütleb, et ma saan allahindlust ja see aitab teda ja ennast. Kui ma usaldan kutt on piisavalt hea? - Millised on realistlikud omamine ehk 5K USD arusaam, et see võib minna üles ja down.- Nii lühikokkuvõte oma "tasakaal" on bitcoins on rida numbreid, et olete üldiselt vastutab kas kolmanda isiku või mis iganes. Niikaua kui teil on need numbrid, kui midagi drastilist juhtub võid sattuda oma bitcoins tagasi? - Midagi muud ma peaks teadma enne kui ma alustada ilmselt mu sõber on teinud seda aega ja on teinud ka nii et ma ei kavatse kasutada seda kui sissetulekuallikas, kuid oleks huvitatud saada rohkem teada ja näha, kuidas see goes.Thanks

Vastus:

Tere Nedvert ja tänan teid komplimente :)
ma püüan lühidalt ja punkt:

  • Veenduge, et usaldate kes saadate raha, või vähemalt küsida temalt, et saata teile Bitcoins esimene enne saate makse. Kui sa ei ole kindel selles kasutamise platvormi nagu bitratedas deponeerimine.
  • Ma ei ole kindel, et ma aru "ootused" küsimus. Kui te küsite seoses kasumi, ei saa keegi öelda, mida juhtub. Bitcoin võib minna upand võib minna alla- kes tõotab, et te teenida raha see on ilmselt üha midagi vastutasuks.
  • Jah - nii kaua kui varundada oma rahakoti (privaatvõti või seemnete fraas) saate arvatavasti trahvi, kui keegi teine ​​knowns privaatvõti samuti. Tähendus kui keegi näeb, et privaatvõti siis ta saab siis kontrollida oma rahakoti. Ka siis, kui te kasutate 3. Osapoole rahakoti nagu Coinbase neil kontrolli oma vahenditest.

Anna mulle teada, kui teil on enam küsimustele, lihtsalt veendumaks, et minna üle Bitcoin kiirkursuse ja saate ilmselt teha trahvi.

Kommentaarid puuduvad


Coinbase-GDAX-i funktsionaalsus müügi kauplemise ostmisel?Küsimus:

Viimati uuendatud 13. Jaanuar 2018 11:09

Hiljuti sain pardal on Coinbase ja nüüd ma tahan, et oleks võimalik panna stop-loss, piiri-korra või put-variant või mis iganes hei on caooled sisse cryptocurrency universumis. Ma ei usu, Coinbase on see funktsioon. Nii on GDAX hea koht seda tüüpi valikuid?

Ma ei registreeruda GDAX, sest need on juba seotud Coinbase. GDAX tahtis mu kasutajanimi & pw minu pangakontole. On käesoleva {normaalse}?

Vastus:

Hei G2,
Kuigi ma ei usu Coinbase / GDAX on ebaaus või aktiivselt pahatahtlike nad sageli näitavad märgatavat hooletust mõistmist Bitcoin protokoll, mis moodustab nende tuum oma äri, rääkimata sellest, kuidas nad kohtlevad oma kliente.

Kommentaarid:

Ma ei mäleta mis annab mu kasutajanimi / pw et Coinbase kui ma esimest registreerunud ja ostetud minu esimene münti. Aga võibolla ma tegin, kuid nende GDAX oli nii jultunud sellest ja et punase lipuga mu aju mul oli küsida siin, nii tänada oma tagasiside !!

Nüüd, et minu mündid on välja Coinbase ja minu nano Ma lähen kontrollida BitStamp nüüd. Kindlasti samal lehel seoses Bitcoin ökosüsteemi ja filosoofia.

Väärtuslikku haridust siin 99, aitäh!

Seotud uudised


Post Litecoin

Pr Sherylyn Robertsi konto

Post Litecoin

Blockchain teise parooli probleem

Post Litecoin

Šveitsi pank teie taskus

Post Litecoin

Minu bikotiini rahakott sai scammed

Post Litecoin

Reklaamiuuring

Post Litecoin

Kuidas osta bikotiini Lõuna-Aafrika krediitkaardiga, elades Kataris

Post Litecoin

Bitcoin kaupleb rahvusvaheliselt

Post Litecoin

Ethereumi kaevandamine

Post Litecoin

Kuidas ma maksan

Post Litecoin

SA-st bikotiini ostmine

Post Litecoin

Microhash on ohtlik pettus

Post Litecoin

Ma saatsin BCH BTC-i aadressi