Riistvara | Estonian.lamareschale.org

Riistvara

Riistvara

Küsimus:

Kus võiks i osta kasutatud Bitcoin kaevandamise arvuti tarkvara ja keegi answere paar küsimust

Vastus:

Hi Peter,
Praegu ma ei usu, nii et on koht, kus saab osta ja müüa kasutatud kaevandamise riistvarast otse. Ilmselt on kõige parem otsida oma üksused, mida otsite eBay. 

Kommentaarid puuduvadHash funktsiooneKüsimus:

Tere. Tahaksin mõista erinevusi hash fucntions ex: SHA-256 ja X-11 ja kuidas hinnata nende tulemuslikkust. Ma nägin http://www.coinwarz.com/cryptocurrencya palju erinevaid variante fuctions kaevandamiseks, kuid ma ei saa aru peale millisel alusel neid võrrelda.

Vastus:

Kommentaarid:

Võibolla see aitab: https://99bitcoins.com/bitcoin-mining-profitable-beginners-explanation/

Tänan sind vastuse eest. Minu porpouse on mõista, kuidas hinnata investeeringu mäetööstuses. Võibolla, hash funktsioonid ei ole muutuja ma peaks hoolitsema, vaid Botter mind vaadates erinevaid võimalusi ja ei tea, mida tähendab. Püüan hinnata pakkumisi aadressil: https://www.genesis-mining.com/. Nad lihtsalt viidata http://www.coinwarz.com/cryptocurrencyand see on kõik. Nii et ma olen natuke kaotada protsessis.

Ma ei saa vastata sellele, kuna see on välja minu valdkonnast, aga ma arvan, et küsimus on natuke ebaselge. Miks sa tahad võrrelda räsifunktsiooni? Mis on teie eesmärk?


Hasheer.com kaevandusalal?Küsimus:

Hi admin saab usaldada hasheer.com nad did not on meist leht, võite mulle öelda selle saidi? see on väga legit esialgu saatis u 500 GH / s juures 7-päevane prooviversioon

Vastus:

Tere Hafeez tore kuulda :)
Õnn kaasa!

Kommentaarid:

Aidake mul registreerida Bitcoin konto


Kas ma olen oma BCH kaotanud?Küsimus:

Ma olen ikka väga uus siin digitaalse valuuta ja ostsin mõned Bitcoin kuigi Coinbase paar kuud tagasi. Kõik oli hästi kuni kahvel ja ma hoidsin tulekahju mõnda aega, siis ma lugesin, et Coinbase ei toetades BCH üldse. On 2 august kolisin 98% minu BTC Breadwallet ja nüüd ma arvan, et ma võib-olla kaotanud BCH, mis võisid seal.
Veel veidi segaduses see kõik, ma olen endiselt vapustasid UK läheb koma 1971.!

Vastus:

Kommentaarid:

Jah olete kaotanud neid. Müntide alus võib tulevikus oleks õige, kuid ma kahtlen selles. Kuulujutud. Proovi Kraken või bittrex vahetamise ja väljarände kohta laua peal rahakott

Jah olete kaotanud neid. Müntide alus võib tulevikus oleks õige, kuid ma kahtlen selles. Kuulujutud. Proovi Kraken või bittrex vahetamise ja väljarände kohta laua peal rahakott


Kas rahakott - pole põhiprogrammiKüsimus:

Tere! Mul oli mõned BTC minu arvutis töötab täielikult sõlme umbes aasta. Paar kuud tagasi, teate ilmus minu ekraanil öeldes, et mõned alarm ei olnud enam kehtiv ja saada ajakohastatud versiooni BTC programmi Bitcoin Core. Vaatasin üles probleem ja info leidsin ütles, et see oli tähtsusetu ning et kohe uuendada ei olnud vajalik. Ma ei teadnud kahvel, mis oli tulemas ja otsustas oodata pärast 1. August alla uue versiooni.
Küsimus 2: Eeldades ma ei saa põhiprogrammi joosta, kuidas ma saan vaadata vana rahakotist kui mündi tagastati see, kui üks inimene on öelnud juhtuks, kui keegi ei tahtnud, et kinnitada seda tasu valitud?

Vastus:

Hei James, aitäh üksikasjalikud küsimus.
Kuid ma soovitame tungivalt konsulteerida kellegagi, kes on tugeva tehnilise tausta.

Kommentaarid puuduvad


Kas olete veel vaatanud Freewallet.orgi?Küsimus:

Viimati uuendatud 19. Oktoober 2017 kell 09:49

I \ 'm täiesti uus altcoin maailma ja vaatasin Wallet telefonid. Ma nägin, et Freewallet.org teeb rea Wallet üks iga mitut tüüpi münte.
Täname kõik, mida teha!

Vastus:

Hi Peter, te saate, et täiesti õigus.
Loodan, et see aitas.

Kommentaarid:

Peter,

Mis Freewallet, oma raha turvaliselt salvestatud võrguühenduseta külmhoone panga turva hinne. Tänu külma ladustamise tehnoloogia, isegi kui telefon kaob või varastatakse, siis pääse oma rahakoti ja oma raha mõnest teisest seadmest. 

Me tegelikult on Multi Rahakott saadaval nii Google Play ja AppStore: see võimaldab hallata mitut münti ja märgid ühes rakenduses samuti vahetades neid otse app samuti.

Võite külastada meie kodulehel rohkem teavet: https://freewallet.org

Ma kasutan seda freewallet.org ja see on täiesti ohutu ja turvaline see on vaieldamatult parim ja lihtsaim viis mind vahetada BTC teiste müntide i annavad seda hinnang 9 / 10.their tugimeeskonna on tõeline huvi teenindamiseks oma klientidele.


Raske muuta oma betsükini aadressiKüsimus:

Tere!

Olen raskusi muudan "Bitcoin aadress" minu profiili. Püüan kustutada aadressi, mis on praegu minu profiili asendada see uue Bitcoin aadress. Ma ei saa aru miks, aga minu uus Bitcoin aadress ei asenda minu vana. Iga kord, kui ma vaatan oma profiili või minna kraan minu vana Bitcoin rahakoti aadress on olemas.
Kas soovitate midagi seoses mind aidata muuta Bitcoin aadressi minu profiili?

Aitäh.

Vastus:

Hei,
Proovige ka tühjendada brauseri vahemälu pärast seda. Kui see ei aita võtke meiega sellel lehel.

Kommentaarid puuduvad

Seotud uudised


Post Litecoin

Pr Sherylyn Robertsi konto

Post Litecoin

Kuupäeva formaat tundub kehtetu

Post Litecoin

Šveitsi pank teie taskus

Post Litecoin

Kuidas ma saan bitcoini ettevõtte kaevata?

Post Litecoin

Bükinoonide kaevandamine Farm 1

Post Litecoin

Privaatsusega mündid

Post Litecoin

Püramiidskeemid, mis on suunatud õiguspärasele lähenemisele BC omandamisel

Post Litecoin

Kas SegWit2-s Exchange bikotiini salvestamine on ohtlik?

Post Litecoin

Uus saksa koostöö. bitnake.com, btc-ruumis on pettus väravas!

Post Litecoin

Kuidas teenida intriost btc-s? 2

Post Litecoin

Probleemid oma bitsükooni segisti loomisega

Post Litecoin

Paberi rahakott kahvli korral