Kuidas ma saan bitcoini ettevõtte kaevata? | Estonian.lamareschale.org

Kuidas ma saan bitcoini ettevõtte kaevata?

Kuidas ma saan bitcoini ettevõtte kaevata?

Küsimus:

Viimati uuendatud 17. Jaanuar 2018 kell 05:23

Tahaksin kurdavad Bitcoin firma Mis on parim koht seda teha?

Vastus:

Hei Alvaro, ma olen väga kurb kuulda, et. Aastal seoses pilv kaevandamise ainus asi, mida ma ei saa öelda, et see on kas pettus või lihtsalt ei ole väärt investeering. Tean, et see võib olla liiga hilja aga siin on tükk I wroteabout selle teema üle aasta tagasi.
Üldiselt ma vältida pilv kaevandamise / Bitcoin kahekordistada veebilehed. Kui soovite seda kuulda ehk saate postitada isiklik lugu + tõend Bitcointalk.org või reddit.com/bitcoin.

Kommentaarid:

Kui saad e-kirju neilt, see ei ole tõesti neid vaid scammer. Klõpsates unsubscribe ainult annab neile teada oma e-posti on aktiivne.

Ma tean, kui ma tegin seda....Kui. Ma ei kasuta kunagi Bitcoin ja mul oli üks ilmu, ma klõpsatud loobun enne otsustamist kontrollida oma e-posti aadress. See lugeda

Need e-kirjad hoida ilmumise minu junk kausta ja ma muudkui aruandluse neid. Iga e-posti nad saadavad erinevat aadressi kasutada.

Sind on olnud mu sõber. Nad petturid kasutavad automatiseeritud e-posti, mis muudab iga kord ajastatud saatja kirju neid.

Lihtsalt hoida neid junk kausta. Lõpuks nad sulgeda oma kelmuse ja edasi liikuda.

Ma saan kirju Bitcoin
Ma pole kunagi tellinud 2 neist ma saan tellimusest 2 neist kuid sitapead ikka saates mulle putukas kurat neid

Ma ei ole kunagi ostnud Bitcoin kuid ma saan nii palju e-kirju. Tundub võimatu peatada. Olen klikkinud lingile tellimuse, ma ei mäleta kunagi tellides, ja ma saadetakse inspireeriv tsitaat site.

Sooviksin seda, kui Bitcoin peatub saates mulle e-kirju ja ka kuritahtlik telefonikõnesid.

Hi Joshua,

Vabandame kuulda oma mured. See aitaks palju, kui te nimega tegelik ettevõtted kaasatud. Te kindlasti ei oleks läbi äri Bitcoin ise, kui see ei ole ettevõte, mis teeb äri avaliku vaid avatud lähtekoodiga tarkvara projekti ja võrgustikku.

Oled sa ühendust firma ja saanud ühtegi selgitust viivituse? Kui ettevõte asub teie riigis, siis võib olla tasub küsida nende kohta filipiinlasest osa BitcoinTalk. Keegi seal tõenäoliselt võimalik kinnitada, kas see on pettus või mitte. Ma ka soovitada, et sa loed läbi meie "Bitcoin kelmuse Test" juhend, et määrata ise, kui ettevõte on legit. Leiad selle siit:

Https://99bitcoins.com/bitcoin-scam-test/

Ma kardan, et isegi kui sa olid kaevata mõned asutus Filipiinidel, et nad tahaks olla võimeline tegema palju... Erandiks on, kui see ettevõte, mis ei ole talle oma raha põhineb Filipiinidel ja saate esitada tõendid. Sellisel juhul võite proovida avada pettuse vastu. Kui nad välismaal, see on kindlasti keerulisem protsess, kuid võib-olla tasub proovida. Vastasel juhul lihtsalt avaldada intsidenti nii palju Bitcoin seotud sotsiaalseid foorumeid kui võimalik, nii et keegi teine ​​langeb ta.

I raha välja mu Bitcoin väärt 70,000.00 Filipiinide valuuta i investeerinud 22.800 peesot eelmise aasta augustis 28,2017 ja raha OUT eelmise aasta septembris 20.BUT juhendamisel FROM Bitcoin on oodata 10 päeva PLUS, ma ootasin, nagu täna OCT.13 See on peaaegu kuus, kuid midagi ei juhtunud. Midagi tulla minu WALLET.WHO saan võtta kodumaal KAEBUSE?

Palun lõpetage saates mulle e-kirju, 5 minuti on loll

Põhjus:
Mul on 500000. Ma tahan tagasi. Ma tegin klõpsake tagasi, et sa võtsid 500000 aga ma ei tea, kus nad on? BCZ ma ei pane rahakott aadress. Plz midagi BCZ see on minu, sest ühe kuu raske töö.

Paljud Bitcoin saite ei ole vabastades cashouts. Btcbox.in, rocketbitcoin / litecoin / dogecoin - need saidid cashouts confimed kuid ei ole krediteeritud minu rahakott. Ma ei leia oma kontaktandmeid oma kodulehel. Kuidas teada saada, kontaktandmed ühelgi saidil kaebuse?

On 4. Mai 2017 Ma müüsin 1700.00 väärtuses Bitcoin et Bitcoin kassapidaja ja ei saanud oma raha.

@MD - ma ei ole kindel, et saate, on teil proovida saada neid tagasi saata sulle. Bitcoin tehingud on pöördumatu (nagu raha).

Tere,
Täname

Noh see sõltub milline on teie kaebuse ja mida sa tahad saavutada. Võite kaevata firma ise või asutustele, kes vastutavad määruse riigis konkreetset äriühingut. Ehk siis, kui sa annad mõned rohkem teavet äriühingu ja milline kaebuse ma olla paremini sind aidata.

Hi Srinivas,

Bitcoin tehingud on pöördumatu, mis raskendab teil taastada oma vahenditest. Parim asi, mida teha oleks aru see inimene ametiasutused, kui tead oma nime ja / või firma andmed. Kui te kokku puutunud scammer mõned sotsiaalse meedia kanal, siis tuleb hoiatada inimesi nende tegevuse kohta.

Üks inimene scammed mulle pärast olen investeerinud teda... On olemas lahendus see

Sama minu end.I oli seotud bitconnect ja alguses nad tegid regulaarseid makseid, kuid kui summa läks, siis withdrawl oli ilmumise kuid mitte kunagi posted.Then läbi minu referal sain teada, et nad on muutunud mõned natuke -trade.club.I ühendust ja nad palusid mul maksma tasu $ 100 tagasi mu $ 450... Saatsin neile $ 50 lubadus vabastada $ 300 kuid selle 3 päeva nüüd ja vastust kas kirju või online service.Such Kurjategijate ja pätid... Kõik mu raskelt teenitud raha on läinud.

Hoiduge Bitcoin on pettus. Big kelmuse

Tere G K. Kahjuks ei ole kuidagi saada oma Bitcoins tagasi, kui sa saatsid neile. Eeldan olete langenud üks paljudest Bitcoin petuskeemid seal. Mul on kahju öelda, et ei ole palju ma saan teha, et aidata teisi kui teile pakkuda mõned tulevikus nõu andes mõista, et sa loed seda postitust: https://99bitcoins.com/should-i-invest-in-bitcoin-heres-what -sa pead teadma/

Palun lõpetage saates need meili mulle.

Seotud uudised


Post Litecoin

Tere, ma olen nii väga innukas

Post Litecoin

Kuidas aadresse otsida?

Post Litecoin

OSTJA

Post Litecoin

Bitcoin Core loeb asendatud wallet.dat faili nagu 0,000000000 BTC

Post Litecoin

Kuidas vahetada mahtu vahetustes

Post Litecoin

Kas SegWit2-s Exchange bikotiini salvestamine on ohtlik?

Post Litecoin

Minu bikotiini rahakott sai scammed

Post Litecoin

Kaevandamine elustiili galaktikaga

Post Litecoin

Uus Bitcoinile 1

Post Litecoin

Bitcoini kaevandamine Linuxi mündil on 32-bitise või 64-bitise ststeemi taustal võimalik?

Post Litecoin

Coinbase kontod Ledger Nano S rahakotile?

Post Litecoin

Bükinoonide kaevandamine Farm 1