Kuidas ma maksan | Estonian.lamareschale.org

Kuidas ma maksan

Kuidas ma maksan

Küsimus:

Mul on ettevõtted Bitcoin aadress kuidas ma saan maksta neile?

Vastus:

Hei Richard,
 


Kui olete läinud läbi need videod, siis on teil hea idee, mis toimub. Siis saad kontrollida meie ostu-juhendeid saada kätte Bitcoin. Kui soovite, et lihtsaim viis võimalik, võite saata regulaarselt raha ühele vahetust me vaadata, vahetada seda bitcoins, siis saatke need mündid otse ettevõtte soovite maksta.

Kommentaarid puuduvadKuidas ma saan turvaliselt, korrektselt oma BTC-d paberkotilt uuele Electrum-tarkvara rahakotile?Küsimus:

Leidsin "kuidas" online, kuid see on palju varasem versioon Electrum. Ma kavatsen vahetada mõned BTC eest ETH ja Litecoin ja suubuvad teetõkked igal sammul. Ilmselt see on riskantne veeta otse paberile rahakoti / aadress. Nii et ma pean liikuma mu BTC paberi "live / kuuma" rahakoti ja seejärel kasutage Changelly või Shapeshift teha vahetamisega. See võtab TUNDI õppida, omamoodi läbi ning rakendada kõiki ja lõhki-väga masendav... Hindan mõned asjakohast ja ajakohastatud suunas. Samuti juhul, kui ma saan leida krüpto valuuta juhendaja kõndida mind läbi selle kraami?

Vastus:


 

  1. Import bitcoins alates paberi rahakoti oma electrum rahakott, siis
  2. Vahetavad need bitcoins jaoks eetrid ja litecoins.

Nii osa 1, parim asi, mida teha on pühkima privaatvõti oma paberi rahakoti oma Electrum rahakott. In Electrum, minge Rahakott sakk> Private võtmed> Sweep. Kopeeri privaatvõti oma paberi backup ja vajuta "Sweep" - raha imporditakse endale Electrum aadress (täpsustatud kõrval "Aadress".)
Nagu õppemaksu, küsige julgelt rohkem küsimusi sellel saidil. On ka mitmed õppematerjalid ma võiks soovitada. Kui soovite midagi eraõppetunni Skype, võiksime ehk teha korraldus. Minu e-posti peaks ilmuma minu profiili. 

Kommentaarid:

Aitäh Steven....Saate mõista minu küsimus täpselt. Ma järgin oma sammu ja seejärel otsustada, kas mul on vaja täiendavat abi või mitte. Tõesti hindan oma vastust.


Kuidas saan TKN-i hostitud rahakotist üle viia Jaxx?Küsimus:

Viimati uuendatud 17. Jaanuar 2018 kell 03:08

Tere,
Kuidas ma seda teen säilitades TKN märgid?

Usun puudub arusaam järgmiselt:

  1. Mis on ETH sümboolne, ja kuidas see erineb ETH?
  2. Kuidas saab ETH rahakoti nuputada ja säilitada, et see on märgiks? Kuidas veenduda, et ma säilitada minu TKN kui TKN?
  3. Ma kujutan "gaas" on ETH "kaevur tasu?" Kuidas aru saada, kui palju gaasi anda tehingu?
  4. See on minu arusaam siis, et ma ei saa vahetada omavahel ETH-token kaugemale hinnaga kui gaasi Tasu selle "kaevur tasu"?

Aitäh,
Matt

Vastus:

Hei Matt, suur küsimus, ei ole kindel, ma võin vastata, sest ma ei ole Ethereum ekspert :) Aga ma püüan...
Täname vähenema!

Kommentaarid:

Kas sa proovige avada pileti nendega?


Kuidas ma saan Bitcoini kasutada oma poodisaiti?Küsimus:

Soovin kasutada ethereum või Bitcoin valuutana minu pood turule. Soovin, et minimeerida lepingutingimusi ostjate ja müüjate vahel. Kõik ettepanekud, mille krüpto ma peaks kasutama ja kui on makse gateway, et ma ei kasuta. Samuti kuidas krüpto mind aidata vältida vahelise lepingu ostja ja müüja?

Vastus:

Hi Zulfiqar,
ma soovitame kasutada Coinify või GoCoin oma Bitcoin makse töötlejatele. Ma ei tea, et viia miinimumini lepingute kasutamine kahjuks. See kõlab nagu midagi, mida soovite vaja konsulteerida hea äri advokaat umbes.

Kommentaarid puuduvad


Kuidas kontrollida pangatraati coinbase juures?Küsimus:

Püüan saada oma raha minu USD konto minu pangakontole pangaülekannete kaudu, kuid see ütleb, et ma pean "kontrollida panga wire", kui ma vajutan kontrollida nuppu ja ma ei tea, mida teha... Palun aidake kui saate !

Vastus:

Hei Griffin, siis peaks olema 2 võimalust kontrollida oma pangakonto Coinbase niipalju kui mäletan. Esimene on anda neile juurdepääsu oma konto, edastades oma volikirja. Teine on, sisestades PIN-koodi oma pangakontolt. Ma soovitame ühendust võtta toetust, kui sa ikka ei saa seda lahendada.
Siin on video ma ammu näitab kontrollimise protsess (algab kell 02:27):

Kommentaarid:

Hei, ma arvan, et see on parem võtta seda koos Coinbase toetust. See on ilmselt tingitud oma konto piirangud. Kasutage seda linki nendega ühendust:
https://support.coinbase.com/customer/portal/emails/new

Miks ma ei saa võimust mony pangaülekandega juhe Coinbase?
Kas sa saaksid mind aidata

Seotud uudised


Post Litecoin

DasCoin - DasPay - kas see on tõeline krüptokursus

Post Litecoin

Kuidas kasutada WordPressi rotaatorikomplekti?

Post Litecoin

Kas ma saan osta eeterumat ja saata selle oma kiipide rahakotile?

Post Litecoin

Kuidas kirjutada tugi Blockchain.info

Post Litecoin

Bitcoini eeskirjad Indias

Post Litecoin

Pankade nimekiri, mis muudavad raha betsiinideks

Post Litecoin

Kas on olemas tegelik viis coinmama tegevdirektoriga suhtlemiseks?

Post Litecoin

Raha saamine pettusest

Post Litecoin

Kuidas ma saan tasuta bikiine

Post Litecoin

Microhash on ohtlik pettus

Post Litecoin

Arvustused coins.com. th

Post Litecoin

Saldo ei kajasta hiljutist bikotiini tehingut