Kuidas osta bikotiini Lõuna-Aafrika krediitkaardiga, elades Kataris | Estonian.lamareschale.org

Kuidas osta bikotiini Lõuna-Aafrika krediitkaardiga, elades Kataris

Kuidas osta bikotiini Lõuna-Aafrika krediitkaardiga, elades Kataris

Küsimus:

Tere hommikust

Kuidas osta Bitcoin kasutades Lõuna-Aafrika Krediitkaardi (Visa), töötades ja elavad Katar?
Iga nõu?

Parimate soovidega

Vastus:

Hei Francois,
ma ei ole ekspert selles küsimuses, vaid minu kaks senti.

Kommentaarid puuduvadKuidas vahetult Iisraeli valuutat Iisraelis osta?Küsimus:

Tere, olen püüdnud aru saada, mis on järgmise ja odavaim viis seda teha.

Aitäh,
Shlomo

Vastus:

Hi,
Õnn kaasa!

Kommentaarid puuduvad


Kuidas osta Ripplei Indias?Küsimus:

Viimati uuendatud 31. Detsember 2017 kell 05:40

Kuidas osta Ripple India?

Vastus:

Hi rohith,
ma ka öelda, et sa peaksid õppima Ripple tagada, et see õige... See on väga tsentraliseeritud, kuni punktini, siis ei saa tõesti pidada tõeliseks cryptocurrency ja Ripple omanik / firma omab 20 ja 60% kõik XRP. Mulle tundub, et Ripple võrk võib olla väärtus pangad, kuid ma ei ole veendunud, Mündi väärtust üksikute kasutajate (peale spekulatsiooni eesmärgil). Just minu 2c XRP.

Kommentaarid puuduvad


Kuidas osta ZECDKüsimus:

Püüan aru saada, kuidas osta zcash darkcoin?

Vastus:

Hi RTPengineer,
Joonis välja, mida soovite kaubelda Zcash (USD, BTC jne) ja seejärel registreerida vastava börsi (s), mis näevad ette, et turul. Seejärel saate lihtsalt hoiule ostu valuuta vahetamist, kasutada seda osta Zcash ja seejärel (ideaalis) tagasi Zcash oma isikliku Zcash rahakoti ohutuma ladustamiseks.

Kommentaarid puuduvad


Hashratei arvutamineKüsimus:

Otsin online hashrate kalkulaatorid ja ma ei tundu, et leida mis tahes. Kas sa tead, kus ma saan arvutada hashrate minu varustus?

Vastus:

Hi Sabrina,
 

Kommentaarid puuduvad


Kuidas arvutada kasumit investeerida või kaubelda bitcoini?Küsimus:

Olen uus Bitcoin ja tahaks teada, kuidas arvutada kasumit kui Bitcoin tõuseb. Mis varud punkti on võrdne $ 1 ja olen kohustatud maksma kogu väärtus aktsia nii arvutamisel kasumit kui aktsia tõuseb on väga lihtne. Just nüüd, 1 Bitcoin on väärt $ 11059,51 aga ma lubatud investeerida vähem raha tükikese seda. Võin investeerida $ 100, $ 500, või väiksema summa kui see, mida Bitcoin on väärt. Ma olen segaduses, kuidas arvutada kasumit. Kui Bitcoin tõuseb ja $ 20000.00, ja olen ainult investeeritud $ 100, kui palju kasumit teen ma? Kas on olemas lihtne viis arvutada tegelik kasum Bitcoin tõuseb, kui keegi investeerib tükikese seda mitte osta 1 Bitcoin? Tänan abi eest.

Vastus:

Hi Floyd,

Noh, seal on rakendused, mis võimaldab teil salvestada oma ostu hindade ja mahtude ja automaatselt arvutada oma kasumi või kahjumi sealt. Siiski, nagu need rakendused ilmselt lekib oma andmeid, nad ei ole parim privaatsuse kaalutlustel, kui teil tekib neid ühenduseta seade.

Miks sa ei proovi tabelarvutuse? See on üsna lihtne arvutada selline asi.

Teie näiteks osta $ 100 turuhinnaga ($ 11.600), siis registreerima järgmised andmed:

Ostmine hind ($ 11.600)
maht ostetud (see peaks olema umbes 0,00862069 BTC või $ 100 / $ 11.600, kuid pange tähele, et lõplik summa sõltub tõttu lisaks kauplemise kulud jne)

Igatahes, kui hind läheb seejärel $ 20000, saate arvutada oma kasumit järgmiselt: 0,00862069 (maht ostetud) * 20000 (praegune hind) - $ 100 (esialgne ostmine hind). $ 72 kasumit, teisisõnu...

Tõsi, see on natuke keeruline, kui te täita mitu ostab ja müüb, millisel juhul see ilmselt mõttekas kasutada portfelli jälgimise app. Ma näen Blockfolio soovitatav sageli, kuid ei meeles pidada privaatsust muresid.

Kommentaarid puuduvad


Kuidas veebisaidi linki kommentaare muuta või eemaldadaKüsimus:

Ma tahaksin teada, kuidas muuta või eemaldada URL lisatud minu kommenteerida.

Captain Jack

Vastus:

Hey there kapten.
Ma arvan, et sa pead leidma iga kommentaar olete teinud ja seda muuta individuaalselt, sest URL on kantud iga kord eraldi. Teine võimalus oleks luua 301 ümbersuunamist veebilehel olete seotud uude kodulehel.

Kommentaarid puuduvad


Kuidas nõuda BCH paberkotilt?Küsimus:

Kust importida?

Vastus:

Kommentaarid:

Rohan,

Üritasin mõned meetodid, mis tundus ilusasti tööle hakkama PÄRAST 1. August kahvliga. Kolisin mõned BCH tavalise vana pärand BTC paber rahakott aadress kasutades bitaddress.org. Siis ma alla Coinomi rahakoti ja valitud BCH ja siis pühib privaatvõti selle paberi rahakoti minu Coinomi BCH rahakott. Ma lihtsalt ei ole mingit pre 1. August BTC paber rahakott tasakaalu kinnitada see töötaks. Aga ma ei saa aru, miks see wouldnt. Teine rakendus, mida võiks kasutada on Electron Cash töölaua rahakott, mis on kahvli Electrum rahakott. Tegin samm-sammult juhendaja üle minu kodulehel cryptoskim.com, klõpsa vahekaarti "TSP Küsimused", siis kerige "episood 2068 TSP". Seal Mul on kõik suunad ja lingid sulle seal. Ma ütleksin, et kui te proovida seda ettevaatusabinõuna palun viige BTC teisele aadressile 1st. Ma ei saa nõustuda mingit vastutust kaotatud münte või kui te ei saa nõuda oma BCH pärast seda, kuid see peaks toimima. See on tõesti imeb, et rohkem inimesi ei püüa saada rohkem hea info teada, kuidas seda teha. Olen aim palju ppl kolis oma BTC paber rahakott enne seda kahvli ja nüüd mõtlesin seda täpselt sama asi. Õnn ja siis, kui te proovida seda oleks nii lahke minuga ja kinnitage oma tulemusi? Aitäh.

Ma ei saanud vastust sellele küsimusele, vastake nii kiiresti kui possible.Thank Sa

Seotud uudised


Post Litecoin

Registreerimine või Bitcoini ostmine

Post Litecoin

Probleemid minu Hispaaniapangaga, et saata Euros Bitstampile

Post Litecoin

Paberi rahakott kahvli korral

Post Litecoin

Hiina jüaani bitcoini hinnaga

Post Litecoin

IOTA rahakoti seadistamise tõrkeotsing - MAC

Post Litecoin

Probleem väljamaksete ja XAPO-aadressidega 99bitcoins.com-is

Post Litecoin

Sorteeri Bitcoinobituaries vanimast kuni uusima artiklist

Post Litecoin

1 hash

Post Litecoin

Kuidas ma saaksin bikotiini võita

Post Litecoin

Pange BTC üle rahakotile

Post Litecoin

Bitcoini eeskirjad Indias

Post Litecoin

Raha saamine pettusest