Kuidas nõuda bikotiini raha paberkotilt? | Estonian.lamareschale.org

Kuidas nõuda bikotiini raha paberkotilt?

Kuidas nõuda bikotiini raha paberkotilt?

Küsimus:

Viimati uuendatud 16. Jaanuar 2018 kell 08:57

Kuidas saata BTC minu paber rahakott minu blockchain rahakott, või mis iganes rahakoti saan kasutada, et saada raha? Mul on Coinbase rahakoti kuid see ei tundu olema import funktsioon.

Vastus:

Hi James,
 

Kuidas nõuda oma Bitcoin Raha ja müüa seda Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)


Samuti võib olla hea aeg kaaluda saada riistvara rahakoti ja saates bitcoins seal asemel uue paberi rahakott. On tõenäoliselt nende kahvlid tulevikus ja seni Ledger ja Electrum on teinud head tööd toetada neid kahvlid palju mugavam kui paberil rahakotid võimalik. 

Kommentaarid:

Http://bit.ly/2DcnvlN- Siin saab osta peaaegu kõik Altcoins, üks parimaid vahetamine

= $ =

Http://bit.ly/2r83vv5- Osta ja kaubanduse Bitcoin ja Altcoins. Top 1 Exchange!

= $ =Kuidas taotleda bikotiini rahaKüsimus:

Hi Ofir,
Palun aidake!

Vastus:

Hi Joda,
ma soovitan teil võtta seda aeglustada ja teadus igal sammul põhjalikult. Olen teinud oma parima, et hõlmata kõiki asjakohaseid info siin hoides asjad nii lihtsaks kui võimalik, aga ma oleks võinud vastamata samm või teinud vea. Palun tehke oma due diligence, kui ma ei saa võtta vastutust, kui midagi läheb valesti. Peaasi on esmalt ohutult üle oma bitcoins et Trezor ja täpselt ja kindlalt salvestada Trezor seemne enne midagi muud, nii vähemalt oma bitcoins on ohutud. Edu!

Kommentaarid puuduvad


Kuidas nõuda bikotiini paberkotilt?Küsimus:

Tere. I lihtsalt vaja natuke infot paberil rahakotis. Olen hiljuti teinud veebilehel ja teha PayPal lingid inimestele kopeerida n kleepida oma brauseri mulle maksma. (** link eemaldatud **). I tehtud offline paberi rahakoti kaudu bitaddress.org. Lõin selle offline kasutades parafraas kui ma loodud rahakott. Probleem on mul polnud kaameraga telefon või printer. Nii et ma ei saanud skaneerida musta ruutu. I kasutatakse minu avalik võti (i loodud bit-address.org) saada mu Bitcoin alates paxful.com. Sain it.its isegi võimalik jälgida tehingu läbi ploki ahela explorer. Lugesin kuskil kõik isiklikud võtmed alustada mitmeid 5.well mu privaatvõti algab 6.because see on loodud parafraas nad kutsuvad it.I kutsuvad seda parooli. Nüüd on mul kõik privaatvõti numbrit. Ma pean ütlema you.when i oli offline ma välja mõned numbrit minu privaatvõti. Kui ma tulin tagasi online. I.refreshed ja kustutasin oma vahemälu ja sirvimise ajalugu. Nii on i kaotasin kõik bitcoins?. £ 50GBP väärtuses bitcoin.i alati mõelnud, kui mul oli privaatvõti i võiks kulutada või saata raha kõikjal. Ma peaks Of skannitud encryted mustad ruudud, et ma võiks pühkida raha kergesti nüüd im jäänud palju numbrit alustades number 6 palun saate aidata aitäh M.Ayyub.

Vastus:

Kommentaarid puuduvad


Kuidas taotleda oma Bitcoin Cash - juhiseidKüsimus:

Oma "Kuidas Võtke Bitcoin Cash...." juhiseid, sa kirjutasid Mine "Kirjuta" ja luua BCH aadress. Sa hiljem saata Main laeka BCH sellele aadressile. Kui olete oma BCH aadress liikuda samm 5.Shouldn't öeldakse Mine "saada" asemel Mine "Kirjuta", et saada aadressile ?? Ma olen segaduses.

Vastus:

Kurat,
sa oled täiesti õigus. Täname juhtides selle läbi. Mind millega ta asap.

Kommentaarid puuduvad


Kuidas luua kontoKüsimus:

Viimati uuendatud 28. November 2017 kell 04:48

Ma olen uus sait ja ma ei tea, kuidas registreeruda

Vastus:

Hi Juao, 
saate registreerida kuni Bitcoin Crash Course hereand et 99Bitcoins kraan siin. Ma ei olnud kindel, milline neist sa olid pärast, nii et ma seotud siin nii igaks juhuks. 

Kommentaarid puuduvad


Kuidas deaktiveerida minu kontoKüsimus:

Avasin konto minu mobiiltelefon.
Aga mind ei oleks võimalik sisse logida.

Vastus:

Hi George,
kas te võiksite jõuda meile kontaktvormi abil? Palun andke meile teada e-posti te kasutate kontol ja meil pilk küsimus. Tänu!

Kommentaarid puuduvad


Kuidas teenida intriost btc-s? 1Küsimus:

Palun, kas on olemas mingit usaldusväärset saiti saab teha Bitcoin alates? Millised saidid on üks tasuta BTC? Kuidas investeerida BTC ja kasumit teenida seda?

Ma hindan teie vastust.

Vastus:

Hei Eddy, siin on täielik juhend, kuidas teenida Bitcoins. Siiski pole ohutu ja lihtne viis teenida Bitcoins nagu pole lihtne viis teenida dollar, euro või muul viisil raha.
Ofir

Kommentaarid puuduvad

Seotud uudised


Post Litecoin

Btc-e pettis mind - mida ma saan teha?

Post Litecoin

Kuidas osta bikotiini Lõuna-Aafrika krediitkaardiga, elades Kataris

Post Litecoin

Exchange NL usaldusväärne rahakott, mis võtab vastu mitme valuuta

Post Litecoin

Kuidas ma saaksin bikotiini võita

Post Litecoin

Bitcoini eeskirjad Indias

Post Litecoin

Pange BTC üle rahakotile

Post Litecoin

Bitcoin kaupleb rahvusvaheliselt

Post Litecoin

Iisraeli aadressi kinnitus inglise keeles?

Post Litecoin

Bitcoini kraanide skript ja faucethub

Post Litecoin

Tõrgete määrad

Post Litecoin

Lisage, kui vahetused nõuavad kahepoolset autentimist

Post Litecoin

Reklaamiuuring