Kuidas aadresse otsida? | Estonian.lamareschale.org

Kuidas aadresse otsida?

Kuidas aadresse otsida?

Küsimus:

Ma üle mõned Bitcoin umbes kuu minu jaxx rahakott. Mul on aadressil minu nimistus @ jaxx. See ei näita üles üks 2 rahakotid I ​​Thot saatsin selle. Kas kuidagi otsida, kus aadress on seotud?

Vastus:

Hi Jeff,
Kui Bitcoin summad puuduvad oma Jaxx rahakott, peavad nad on saadetud * kusagil. * Kui ülekanded ebaõnnestus (mis võib olla tingitud tasu), siis summad oleks tulnud "tagasi" oma Jaxx rahakott nüüd... Ma ei näe põhjust, miks sa ei suuda otsustada, kus summad saadeti, sest kõik see informatsioon on salvestatud oma rahakoti ja Bitcoin blockchain.

Kommentaarid puuduvadKuidas turustada Bitcoini käivitamist?Küsimus:

Oma teksti põhifunktsioon on annate kõnelusi turustamise ja kuidas turustada Bitcoin käivituda.
Arvind Patel

Vastus:

Hi Arvind,
Muidugi, kui sa oled hea regulaarsete turustamise siis saaks neid tehnikaid eespool kraami mainisin.

Kommentaarid puuduvad


Kuidas minna alt münte koos Asic mineraatoriga?Küsimus:

Kas keegi teab, kuidas ma saan kasutada oma vana antminer S7 kaevandada alt münte nagu monero, zcash...?

Vastus:

Tere Renan,
erinevad münte kasutada erinevaid algoritmide. Näiteks - Bitcoin kasutab SHA-256. Monero ja Zcash kasutada erinevaid algoritme ning seepärast oma ASIC miner (st Antminer S7) ei ole kooskõlas. Ma ei ole kindel, kas saab veel kaevandada seda, kuid ma olen kindel, et see ei ole väga tõhus. Siin on juhend umbes Monero, seal on ka lõik umbes CPU mäetööstuses.

Kommentaarid:

Mida ma aru peaks kindlasti olema võimalik, kuid ma soovitan konsulteerimas kaevandamise ekspert (mis ma ei ole)

Tere Ofir Begel,
kui ma alla antminer S7 teiste alt mündi, mis on SHA-256 algoritmi, kui see on võimalik? kui jah siis palun andke mulle teada, kuidas ??


Kuidas minna alt münte (sha-256) koos Asci mineraatoriga (sha-256)?Küsimus:

Hi,
Kas ma saan kasutada vana aegunud antminer S5 / 57 masinate kaevandamisel teiste alt mündid, millel on sha-256 algoritm? Kui jah siis palun jagage linki või video seda

Vastus:

Hi Nitin,
ma soovitan teil lisada sellele küsimusele Altcoin kaevandamise sektsiooni Bitcoin Talk forumwhere rohkem kogenud kaevurid peaks suutma aidata teil välja seoses setup.

Kommentaarid puuduvad


Kuidas minna bitcoiiniks, bikotiini kaevandamise viisid ja ka milline kaevandamise tarkvara on parim?Küsimus:

Kuidas kaevanduse Bitcoin ja milline on võimalusi kaevandamine Bitcoin?
Ootan sinu vastust.

Vastus:

Hei Shiva, siin on põhitöökohaga saate needabout Bitcoin kaevandamise. Ma arvan, et see annab teile ülevaate sellest, mida sa pead teadma.

Kommentaarid puuduvad


Kuidas avada bitcoini kasvandus ja kui palju see maksab?Küsimus:

Tere ma tahan teada, kuidas ma saan avada Bitcoin talu ja kui palju see maksab

Vastus:

Hi Sumair,
Kokkuvõttes, ma ütleksin umbes $ 3 miljonit ja üles, kui sa seda üsna suur ulatus. See on lihtsalt minu ligikaudne ja ma ei ole ekspert kaevandamise... Täpsemaks tsiteerida, ma soovitan teil küsida professionaalne (või vähemalt kogenud amatöör) kaevurite üle aasta BitcoinTalk foorumi Mining sektsioonis.

Kommentaarid:

Oli see väärt, et kulutada 3 $ miljonit dollarit seadmete ja ei bitfury muudab need riistvarast, mis mitte ainult minu Bitcoin või SHA256 algoritm valuuta, kuid riistvara saab minu teiste valuutade liiga ja on ei bitfury anda hea tugisüsteem on olemas võimalus i saab käivitada neid riistvara päikesesüsteemi üks küsimus palun, mis on parim viis alustada kaevandamise kodust coz ma tahan näidata oma investoritele, kuidas see toimib tänu ette


Kuidas bikotiinid teie pärandjoontesse surra, kui te sureteKüsimus:

Mis on kõige lollikindel viis tagada oma bitcoins saab edasi ohutult oma pärijad korral oma surma? Märkus sellele küsimusele on kaks raskusastet: 1) ohutult veeretada bitcoins keegi ja 2) associated neid vastavalt oma tingimustele tahe, mis võib jagada \ "Bitcoin kinnisvara \" kaks või rohkem võimalusi ning mitte tingimata samas proportsioonis. Point 2) eeldab kontrolli rahakotist usaldusisiku piisavalt läbipaistvalt, et pärijad saavad vaadata rahakoti summad, et tagada neile kõik bitcoins saadaval.

Vastus:

Tere Bernard,
peaks olema võimalik täpsustada seda protsessi veel mõned mõtte. Ma eemale sellised asjad nagu smart lepingud siiski; Ma ei ütleks, need on piisavalt testitud hakkama midagi sellist veel. Hea plaan korralikult edastada oma pärija (te) ja / või usaldusväärse professionaalne on ikka parim valik, minu arvates.

Kommentaarid:

Hi Steven - tänan teid nõu: I uurib meetodeid, mida mainida. Mõtlesin ka tekkis mulle, et ma oleks ka vaja teist, backup riistvara rahakoti iga üks ladustamiseks proportsionaalsed Bitcoin osa minu kinnisvara! Mis naine ja 3 last, mis tähendab 8 rahakotid! Üks asi veel: eeldades võin usaldada oma pärijad ei ole kaasata kolmanda isiku, miks see ei ole piisav, et hoida münte tarkvara rahakoti USB pulk turvalises kohas, seejärel läbida laeka parool edasi neid? Mind puuduvad mõned oluline punkt, riistvara rahakott, ehk.

Täiendav märkus: saate vaadata meie Cryptosteel kommentaar: https://99bitcoins.com/crpytosteel-hands-on-review/

Ja see link läheb meie riistvara rahakoti kommentaarid 2017 https://99bitcoins.com/winners2017-best-bitcoin-hardware-wallet/

Seotud uudised


Post Litecoin

Kas ma saan osta eeterumat ja saata selle oma kiipide rahakotile?

Post Litecoin

Sorteeri Bitcoinobituaries vanimast kuni uusima artiklist

Post Litecoin

Algaja ei tunne midagi, kuid kõik hüppas

Post Litecoin

Uus Bitcoinile 3

Post Litecoin

Bitcoin Generator Tools - kui tõeline need on?

Post Litecoin

Kuidas osta bikotiini Lõuna-Aafrika krediitkaardiga, elades Kataris

Post Litecoin

Kaevandamine elustiili galaktikaga

Post Litecoin

Hiina jüaani bitcoini hinnaga

Post Litecoin

India bitcoiinid ja Zebpay

Post Litecoin

Mining Monero?

Post Litecoin

Legit kaevandusalad, mis maksavad ilma investeeringuta

Post Litecoin

Minu tõeline BTC jäi Jaxxi rahakotile ära