Kuidas minimeerida Antminer s9 kaevandamise masina ostmist? TQ | Estonian.lamareschale.org

Kuidas minimeerida Antminer s9 kaevandamise masina ostmist? TQ

Kuidas minimeerida Antminer s9 kaevandamise masina ostmist? TQ

Küsimus:

Kuidas alustada kaevandamist koos Antminer S9 pärast ostmist kaevandamine masin? TQ

Vastus:

Hi Thiam,
 

Antminer S9 Paigaldusjuhend


Loodan, et see aitab!

Kommentaarid puuduvadKuidas alustada SMS-i saatmistKüsimus:

Kellega ma registreeruda saan kaubelda ilma nutitelefoni (SMS), kui ma lihtsalt tava ja igaüks tahab mind vähemalt esialgu teha mõned vedrifying SMS?

Vastus:

Hi Bill,
Seal on palju vahetusi kõige asukohad. Ma kardan teid ilmselt proovida neid kuni leiad ühe mis vajab ainult e-posti kontrollimise. Mäletan Bitfinex oli ainult e-posti tagasi samal päeval, kuid ma usun, et see on muutunud. Kraken ei nõua SMS teated kaupleb kas, üsna kindel, et nad ei pea kontrollima teile SMS kas. Ma ütleksin Kraken on väärt proovida, sest see on olemas enamikus kohtades ja päris hea vahetada.

Kommentaarid puuduvad


Mündi ülekandmine kuuma rahakotist Hard-rahakotileKüsimus:

Kui ma olen ostnud münte (bitcion, ethereum, litecoin), kasutades kuuma rahakott Coinbase, on võimalik need üle Hard rahakoti olen ostnud turvaliseks pidamine?

Vastus:

Hei Branden,
Anna mulle teada, kui mingi osa selles protsessis on ebaselge ja ma annan teile mõned täpsemad juhised. See aitaks teada, millist tüüpi HW rahakoti teil on.

Kommentaarid:

Olen tellinud pearaamatu nano s ja trezor must. Kavatsen kasutada ühte kui "turvaline" suuremate quanities, hoitakse enam pikaajaline kasutamine ja üks kauplemise eesmärgil. Hakkasin osta bitcoins kasutades Coinbase hiljuti ja oleks tore juhend või ülevaadet selle kohta, kuidas kanda neid ja kontrollib, et ma ise privaatvõti. Olen ostnud Bitcoin näost näkku kasutades deponeerimine, et kaubanduse online, kuid see oli raskem protsess.


Kuidas mõista punast ja rohelist Coinmarketcap.com mündi all? Millal kaubelda: punane või roheline?Küsimus:

Mis see tähendab, kui klõpsate sümboolse öelda, OMG, ja all on punane (või roheline) BTC hind või ETH hind? Nii näiteks praegu OMG on $ 7.76ish ja "-7,62", mida ma mõista seda, kuid alla, et on "0,00168521 BTC (-10,84%) BTC" ja "0,02524400 ETH (-6,54%)"
@OhTheFuture

Vastus:

Tere Ty,
Pange tähele, et need muutused protsentides võrreldes mündi hind USA dollarites, mis kuvatakse Hind veerus.

Kommentaarid puuduvad


Kuidas kasutada vana wallet.dat-failiKüsimus:

Viimati uuendatud 3. Jaanuar 2018 kell 08:37

Hi
Rob

Vastus:

Hi Rob,
neljas, enne jätkamist tegelik ekstraktsioonimeetodile, palun saada tagasi mulle operatsioonisüsteemist ja seadme te kavatsete kasutada. Windows oleks ilmselt kõige lihtsam ja kui sul on masin, mis ei ühendu teistes arvutites või internet, mis oleks ideaalne kasutada. Minu plaan on allalaadimiseks väga vana versioon Bitcoin tarkvara (uued versioonid ei loe rahakoti fail) ja taastada oma venna wallet.dat faili, et tarkvara, enne eksportimist isiklike võtmete kaasaegse rahakott.

Kommentaarid:

Saada e-kirja wallet.dat lisatud ja telefoninumber teiega ühendust, kui saan aidata taastada wallet.dat faili teid 5% tasu, kui seal on midagi ta. Just hiljuti aidanud paar pääseda oma kadunud rahakoti faili leitud 2009!

Palun tulistada mulle email: ja kinnitage wallet.dat ja kontakttelefon, et saaksime rääkida saan aidata taastada Bitcoin vahendite jaoks!


Kuidas kasutada monero mikserit? Mul on vaja lihtsaid samme. TänanKüsimus:

Hi,
Minu peamine eesmärk on jääda anonüümseks. Ma tahan jääda unbanked. Ma tahan saada makstud Bitcoini ja laadida raha fiat valuuta kohaliku ATM. Kuidas ma saan segada bitcoins koos monero? Ma olen noob. Ma tean, et nad on teenus selles, kuid see on liiga keeruline minu jaoks arusaadav. Palun selgitage mulle väga lihtsat sammu ??

Vastus:

Hei,
ma tõesti ei ole juhend selle eest. Mul on juhend viibib anonüümne koos Bitcoin. Isiklikult ma ei ole kasutanud Monero ise veel, et ei saa aidata, et palju.

Kommentaarid puuduvad


Kuidas.?Küsimus:

Hi, Olen huvitatud saada oma firma oma lehele lisanud umbes nimekiri, mis on nüüd vastu Bitcoin. Ma olen uudishimulik samme pean võtma, et muuta see võimalik! Tänu nii palju oma aega!

Vastus:

Tere,
Õnn kaasa!

Kommentaarid puuduvad

Seotud uudised


Post Litecoin

Kas ma saan minna erinevat valuutat koos antmineriga s9?

Post Litecoin

Bitcoinide müük

Post Litecoin

Vajalik hea litecoini mineraator

Post Litecoin

Bosnia ja Hertsegoviina kaubavahetus

Post Litecoin

Kas saame osta sinult biccoinid?

Post Litecoin

SA-st bikotiini ostmine

Post Litecoin

Sorteeri Bitcoinobituaries vanimast kuni uusima artiklist

Post Litecoin

Kuidas aadresse otsida?

Post Litecoin

Investeerimine kõrgkooliõpilasena

Post Litecoin

Küsimus - suur pilt pildil tühi täidetud. Või on suur küsimusmärk ideed mitte mitte enne, kui on selgitatud ja seda pole kunagi mõelnud

Post Litecoin

Kuidas osta bikiini AÜE-s ja milline veebisait või vahetus on ohutu?

Post Litecoin

Bitcoini aadressimuutus 2