Investeerides 100 kroonist dollarit biktsiinides. Parimad tavad? | Estonian.lamareschale.org

Investeerides 100 kroonist dollarit biktsiinides. Parimad tavad?

Investeerides 100 kroonist dollarit biktsiinides. Parimad tavad?

Küsimus:

Viimati uuendatud 12. Novembril 2017 14:21

Hi
Kavatsen Invest umbes $ 100,000 USD asukohas bitcoins... Ja tahtsin küsida, mida on parimad võimalused alustada?

Side Märkus: Ärge investeerida, mida te ei saa endale lubada kaotada. Ma olen etapil, kus kaotada $ 100K on halb... Kuid see ei tapa mind või panna oma elu või minu pereliikmed elu ohtu!
Muidugi ma olen ärritunud, kui ma kaotan, et palju raha, kuid ma ikka ise minu maja ja muu vara, samuti on hea offline & online ettevõtetel hoolitseda arveid ja panna lapsi kooli! :)

Ok, tagasi minu küsimus...
Minu küsimused on kogu parimaid tavasid ja nõuandeid ajal investeerimise algfaasis:

1-Kas ma hoiule kõiki mu fiat kapitali 1 vahetada? või levitada kogu ütleme 5 vahetust?
või liigutada müntide paber rahakott 3-5 vahetust ja müüa seal?

Muid nõuandeid uue Bitcoin investor? Ma leidsin selle articlevery kasulik, samuti see üks.
Täname mõtteid.

Vastus:

Tere Tamer,
 

  1. Vahetused ei ole ainus võimalus. Suurema rahalise privaatsust, võite kaaluda üle leti (OTC) kaupleb mitte vahetust. Otseste ostude usaldab üksikisikud ei nõua teil esitada rea ​​identiteedi kinnitamiseks dokumente, see on ohutum on turvalisuse seisukohast. Muidugi, see on ka keerulisem korraldada turvalises mood. Teatud vahetamist, nagu Bitfinex ja ItBit, pakuvad OTC teenust sisse ostjaid usaldab müüjad ja jälgida protsessi. Ma ütleksin $ 100k on peaaegu samal tasemel kui börsiväliste tehingute saada tasu (ItBit minimaalne on 25 BTC). Detsentraliseeritud teabevahetuse nagu LocalBitcoins on teine ​​tee. Kuid sa oled tõenäoliselt saada oma täielikku et täidetud üks müük sel viisil ja on juhtida mitut riski ise. Lõpuks levib oma ostud erinevate vahetuste on ainult tõesti kasulik, kui te kavatsete salvestada fiat või bitcoins nende vahetus pikema perioodi - mis sa absoluutselt ei peaks tegema. Valides ühe usaldusväärne vahetus sügava likviidsuse tähendab ka teil on vaja ainult minna läbi kinnitamise protsessi kord - see võib olla pikk ootama ja iga üksuse jagate infot tõusuga tõenäosus identiteedivargus sätestatakse rida. Pean lisama, et kui te ei kavatsusega kulutada kogu oma kapitali korraga, ei ole mõtet saata kogu summa mis tahes vahetada. Let it istuda oma panga asemel, teenides huvi ja saata ainult nii palju kui te kavatsete kasutada ostude. Pärast kontrollimist tuleb võtta ainult päev või kaks rahastada Exchange'i konto.
  2. Noh, osta kindla summa aja jooksul tuntakse Dollar hind keskmiselt. Otsi, et termin üksikasjad, see on päris hea strateegia positsiooni loomist. Plusse ja miinuseid siin on, et kui sa oled õnn osta Bitcoin kõik oma raha on madal, siis saate maksimeerida oma kasumit, kui hind tõuseb. Siiski, nagu see on väga ebatõenäoline, et sa saad ajastust ostuõigust madalal, ostes ajas on suur tõenäosus saada parem keskmine hind.
  3. Ma ütleksin, et see on absoluutselt palju parem strateegia osta ja hoia - ja mitte tingimata aja kuud, kuid isegi mitukümmend aastat. Kuigi ma olen kindel, et Bitcoin õnnestub pikemas perspektiivis, ma ei ole absoluutselt aimugi, kus hind saab olema järgmise paari nädala või kuu jooksul. Mõne aasta küll, ma arvan, et võimalused on väga hea, et hind on kõrgem, kui see on praegu. Ütleksin sa peaksid investeerima väike% oma vahenditest nüüd, kui hind on lenduv ja turu müra ja kaos on kõrge, ja vaata, kas sa oled võimeline hoidma seda positsiooni kaudu ebastabiilsusele. See on emotsionaalselt raske asi, mida teha, kui oled uus siin. Näete igasuguseid uudiseid ja arvamusi, mis teeb soovite müüa - FUD (hirm, ebakindlus, kahtlus) kampaania on tulivihane täies jõus kohe. Kui sa oled suutnud hoida oma väike avapositsioon läbi kõik kuni Bitcoin taastab, siis peaks mugav panna rohkem ja hoides kauem.
  4. Jällegi, kui te kasutate usaldusväärne vahetus, see ei ole tõesti vaja jagada asju sel viisil. See on selline isiklik eelistus, aga kui sa saata ainult nii palju Bitcoin vahetamise kui soovite vahetada korraga, siis hoida riski madal. Ärge unustage, et salvestada oma fiat või bitcoins börsil on no-no, nad tuleks kasutada ainult kauplemise. Sisse ja välja. Lase oma panga ja riistvara rahakoti lasub ladustamine; see on, mida nad on mõeldud, kui vahetus ei ole (nagu on tõestanud erinevate hacks). Meie ostmine juhendid> Osta Bitcoin lõik peaks aitama teil arveldada hea vahetada kasutada.

Kommentaarid puuduvad

Seotud uudised


Post Litecoin

Raske probleem osta Bitcoins Ethereum

Post Litecoin

Kuidas ma maksan

Post Litecoin

Tere, ma olen nii väga innukas

Post Litecoin

Madalaim hind Ledger Nano s

Post Litecoin

MLM BitCoin Ettevõtted

Post Litecoin

Kuidas ma saan bitcoini ettevõtte kaevata?

Post Litecoin

Krüpteeritud privaatvõti

Post Litecoin

Privaatsusega mündid

Post Litecoin

Bitcoin-rahakotide deebetkaart

Post Litecoin

Paberi rahakott kahvli korral

Post Litecoin

Ethereumi kaevandamine

Post Litecoin

Kuidas me teeme Cryptoconei Block Exploreri