Investeerimine Bitcoinisse? | Estonian.lamareschale.org

Investeerimine Bitcoinisse?

Investeerimine Bitcoinisse?

Küsimus:

Kes sa soovitaks järgmist investeerida Bitcoin et kellad see nagu aktsia ja annab soovitusi, millal osta ja müüa? Keegi, mis järgib küünlajalad nagu stock.

Vastus:

Ma ei usu, võite jälgida ja konkreetse isiku, kui tegemist on Bitcoin investeerida. Ma arvan, et sa pead tegema oma otsused ise. Neljapäeval ma pärast üksikasjalikku post minu mõtteid Bitcoin investeeringuid.
 

Kommentaarid:

Hi Miłosz, järgmine kord, siis postitage eraldi küsimus. Me ei päri investeerimisnõustamisteenuseid sellel saidil. Võite siiski vaadake meie artikli kohta Bitcoin investeeringute näha, millised on need tegurid, mida tuleb kaaluda: https://99bitcoins.com/should-i-invest-in-bitcoin-heres-what-you-need-to -know /. Kui otsite teavet kaevandamise, lugege selle postituse esimese: https://99bitcoins.com/bitcoin-mining-profitable-beginners-explanation/

Hi, Ma vajan abi. Vajan abi leida usaldusväärne, eetilisi ja arukas investor mind aidata investeerida Bitcoin, alcoins või ROK - olenemata toimib. Iga viib oleks teretulnud, aitäh! Samuti, kui palju münte sa saad kuus kaevandamise? Ma tean, erinevad mündid, kuid sa saad 50-100 kuus sülearvuti, kui te osta täiendavat riistvara? Olen otsinud internetis ja soovite leida usaldusväärne ja usaldusväärsetest allikatest. :) aitäh!Kaevandamisse investeerimineKüsimus:

Hi, i tuli läbi saidi bitcoingo.cc ja andes 5 kuni 10% päevas kasumit investeeringute. On see hea või kelmuse

Vastus:

Hi Arun päevane kasum 5-10% tundub erakordselt kõrged, mis peaks tõstma küsimuse, kas see on isegi legit. Võite kasutada ka meie Bitcoin kelmuse Test Tooland proovida joonistada oma järeldust, kui need on õigustatud või mitte.

Soovitame eemale saite, mis pakuvad korrutada oma Bitcoins või teile erakordselt suure saagi neid (tuntud ka kui HYIPs), sest need on tavaliselt petuskeemid. Sa saad


Bikotiini investeeringute väärtusKüsimus:

Kallid härrad;
Ma soovin tegelikult oli heaolu ette loojad Bitcoin ja paljud teised Internet alustavatele ettevõtetele viimase 25 aasta jooksul esitada maailma, seega on teatav hapud viinamarjad minu tähelepanekud ja küsimused. Kuid siiski on mul raske pidurdades oma tundeid, et kõik lubadus ja edu Bitcoin jt on tõesti rohkem enam neile, kes on kõige rohkem ja ei ole palju kõik teisedki.

Vastus:

Hi Patrick,
Nagu Bitcoin potentsiaali luua parem maailm, hästi... Bitcoin on lahendus varjuküljed fiat valuuta, kuid mitte vaesuse või ebavõrdsus. Kuid parem valuuta on tõenäoliselt kaasa parema majandusliku süsteemi. Suur probleeme fiat valuuta kaasa palju reaalses maailmas probleeme. Näiteks:

  1. See Fiat on võla olevaid vahendeid, et kõik võla saa kunagi tagasi maksta ilma kustutusvahendid rahapakkumist. Nagu huvi makstakse iga fiat üksuse loodud, lõputu kasvu säilitamiseks on vajalik finantsstabiilsuse - kuigi pikemas perspektiivis on matemaatiliselt võimatu teha. See viib igasuguseid sotsiaalseid probleeme, nagu ohjeldamatu tarbimise, lõputu ressursikasutuse ja nii edasi.
  2. Fiat juhib keskselt poliitiliselt neutraalsed isikud. See annab neile tohutu võim majanduse üle - ja seeläbi ka kõik ja kõik teisedki. Vastavalt Austria Economics, keskpanga võimet kontrollida intressimäära viib buum & büst majandustsükleid ning kõik jäätmed nendega kaasnevale.
  3. Ei ole piiratud väljastamisega fiat. See tekitab inflatsiooni, mis sunnib inimesi kas kulutada pigem säästa või jälitama saagis üha riskantseid investeeringuid. Massive vahendite väära jaotumist, teisisõnu.

Need on vaid mõned probleemid, mis Bitcoin aadressid. See ei tähenda Bitcoin on täiuslik või ei vii muid probleeme tulevikus, kui see muutub domineeriv vorm raha.

Kommentaarid puuduvad


InvesteeringudKüsimus:

Kuidas alustada kauplemist Bitcoin

Vastus:

Hi Daniel,
meil on artikkel, kus kirjeldatakse üksikasjalikult olulisem asi, mida pead teadma enne alustamist investeerib Bitcoin. Leiad selle siit.

Kommentaarid:

Zsofia palun olen vajavad teie abi, tahaksin investeerida Bitcoin aga ma tahaks rohkem teada sinust ja me peame arutama rohkem. Palun võib teile kirjutada mind läbi selle e-posti aadress rohkem arutelu. Aitäh Mike.


Kutsuda koodi CoinAd-le?Küsimus:

Viimati uuendatud 16. Aprill 2017 07:48

Nagu pealkiri ütleb. Ma tahaksin teada, kas sa tead kutse kood või kuidas saada üks, nii et võin ühineda CoinAd... Ma olen eeldades, et sa tead, et selline info, sest sa vaadata see oma blogi ja ütles, et sa seda kasutanud oma Bitcoin kraan... Tänan teid aega ja kannatust...

Vastus:

Viimati uuendatud 4. September 2017 09:20

Hei Jiggy, saad kutsuda, kui te "kvalifitseeruvad" jaoks Coinad, see tähendab põhimõtteliselt, et sa pead olema suure liiklusega kraan (Alexa all 100K). Kui teil on selline kraan julgelt kutse taotlemiseks oma kodulehel. 
Mina isiklikult ei ole ühtegi kutset nii et ma ei saa aidata.

Kommentaarid puuduvad

Seotud uudised


Post Litecoin

Sorteeri Bitcoinobituaries vanimast kuni uusima artiklist

Post Litecoin

Kuidas aadresse otsida?

Post Litecoin

Kuidas osta bikotiini Lõuna-Aafrika krediitkaardiga, elades Kataris

Post Litecoin

Minu bikotiini rahakott sai scammed

Post Litecoin

Bitcoini aadressimuutus 2

Post Litecoin

Bitcoin Core loeb asendatud wallet.dat faili nagu 0,000000000 BTC

Post Litecoin

MLM BitCoin Ettevõtted

Post Litecoin

Probleemid minu Hispaaniapangaga, et saata Euros Bitstampile

Post Litecoin

BitPandai konto avamiseks kasutage linki ja peate nõu küsima?

Post Litecoin

Bitcorei küsimus

Post Litecoin

Kuidas nõuda bikotiini raha paberkotilt?

Post Litecoin

Bitcoin õpetus või maksab nagu altucher või icoin