Ma saatsin BCH BTC-i aadressi | Estonian.lamareschale.org

Ma saatsin BCH BTC-i aadressi

Ma saatsin BCH BTC-i aadressi

Küsimus:

Viimati uuendatud 16. Jaanuar 2018 kell 01:18

Vaatamata teades, et sa ei tohiks kunagi talle Bitcoin (BTC) oma Bitcoin Raha (BCH) aadress või vastupidi, samas kiirustada väga hõivatud päeval ma kogemata saadetud mõned BCH minu vahetada kontolt BTC aadressi minu Trezor.
Kevin

Vastus:

Hi Kevin,
 

Kommentaarid:

Hi Steven,

Suur tänu vastuse eest, see on tõesti teretulnud. Just teile teada, et ma ei saa talle andke mulle teada, ei olnud vastus, kui ma arvan, et see peaks juhtuma, muidu oleksin vastanud varem.

Keegi soovitas järgmisi võimalikke lahendus minu vasturääkivus, ja ma mõtlesin, et kui ma saaks oma mõtteid selle kohta?

Nad ütlesid mulle, et BCH ja BTC jagavad sama aadressi ja võtme süsteemi, kuid riistvara rahakotid genereerida erinevaid privaatvõtmetest iga. Nad andsid mulle aadress sait, mis on BIP39 mnemoonilised koodimuundaja / generaator (https://iancoleman.io/bip39/) ja ütles, et ma võiks kirjutada oma seemne / parool siin luua võtme ja aadress Saatsin BCH et in BTC režiim ja seejärel kopeerige et privaatvõti ja importida sisse BCH rahakott, siis saatke raha uue aadressi. Nad mainis, et ma peaks ainult sisestada oma seemne / parooli sellele saidile võrguühenduseta režiimis.

Ma ei ole kindel, et ma olen õigesti aru saanud, aga ma arvan, et nad ütlevad, et taastada münte vajan privaatvõti aadress, et ma saatsin BCH et, ja kuna ma ise rahakott ja on seeme Oleksin suudab genereerida privaatvõti. Minu esmane mõtted olid olema ettevaatlikud sisenevad minu seemne veebilehel, kuid arvasin, et kui ma tegin seda arvutis Internetti ühendatud peaks olema ok. Kuid lugenud oma vastuses, ma mõtlesin, et kas see lahendus oleks ainult siis, kui BTC aadress oli 1-aadressi asemel 3-aadress (segwit) ja et võib-olla see inimene ei ole täielikult aru minu olukorda.

Üks teine ​​isik on ka ütles mulle, et kui Segwit olid rakendatakse BCH tulevikus ma pääse mu münte siis. Alates piiratud teadmisi mul on, ma ei usu, et see on kunagi tõenäoliselt juhtuda, ega ju?

Igasugune nõu oleks tänulikult vastu. See oli suur summa BCH et ma üle nii Ma väga loodan, on võimalus saada neile juurdepääsu.

Lugupidamisega,
Kevin

Vabandust, ma mõtlesin standard * Bitcoin * 1-aadress. Vabandame võimalike segaduste.

Uus uuendused https://www.reddit.com/r/btc/comments/6z56x3/attention_benevolent_bch_miners_a_bch/now.;)

Hi, mul õnnestus teha sama viga, ja nüüd ma üritan leida viis raha tagasi nõuda, kas olete leidnud lahenduse?

Hei Steven,

Ma tegelikult sirutas btctroubador kaudu privaatsõnum reddit täna peamiselt vaid tänada teda pannes vaeva, et püüda leida lahendust sellele probleemile. Kogus negatiivseid kommentaare ta sai selle postituse ajab mind segadusse, enamik inimesi tunduvad tahan olla argument, mille kohta cryptocurrency on parim või kes on süüdi selles olukorras, mitte ainult üritada leida võimalik lahendus. Õnneks on veel mõned kasulikud inimesed nagu btctroubador ja end ümber!

Olen nõus, et seal on praktiliselt 0% võimalus näha segwit kohta BCH ja ma ka nõus, et võimalik lahendus mainisin eelmises postituses ei tööta, sest põhjused olete kirjeldatud (oleks töö 1- aadressi, kuid mitte 3 -). Kahjuks ma arvan, et ainus võimalus saada münte tagasi oleks kaudu heatahtlik BCH kaevur (mille ma õnnelikult maksma 10% münte tagasi), kuid ma ei tea ühtegi kaevurit. Ma hoian järgmise neid teemasid, kuid ma olen hakanud kaota lootust saada neid tagasi.

Tänan teid veel kord nõu, see tõesti on väga hinnatud.

Lugupidamisega,
Kevin

** oluline värskendus ** ma olen leidnud mõned teavet, mis on huvitav uuendus sellele teemale. Esiteks btctroubadour uuendas oma reddit post (üks postitaja Steven eespool) mainida järgmisi:

"Tundub, et mõned greyhat / Vigilante, töötades teada kaevur, suutis ühepoolselt väidavad mõned BCH, mis olid" kinni "BTC-segwit aadressid (nimelt need, mille puhul avalikud võtmed paljastus omanikud kulutavad BTC samast aadressid), nagu on selgitatud selle postituse ja kommentaarid: https://np.reddit.com/r/Bitcoin/comments/7eixcu/recovering_bch_sent_to_segwit_addresses/
neile, mida mõjutavad seda, see tähendab, et sa ei kontrolli enam oma BCH (nad olid "varastatud" poolt greyhat), kuid ta tundub olevat pakkudes neile tagasi, kui te nõustute lastes teda hoida 30% oma teenust (või "teenus", aga te vaatate seda). Mõlemal juhul ja antud alternatiivi (kaotus 100%), siis tuleb kindlasti kontrollida, kas olete mõjutatud ja otsustada, kuidas soovite jätkata. Aga see ei olnud piisav, et tegeleda, tundub olevat ~ 2 nädala jooksul, kuni " 5. Detsember 2017 kell 23:59:59 UTC ", mille järel tundub ta otsustas ta õigus hoida oma raha. :("

Mulle tundub, et kui teil on, sest kulutatakse igal BTC alates aadress, mida saatis BCH et on tõenäoline, see kutt on nüüd oma BCH ja tagastame teile 70%, kui te temaga ühendust koos nõutavad andmed enne 5. Detsember. Kui te arvasin, et sa olid kaotanud münte, ma arvan saada 70% tagasi on positiivne.

Minu enda puhul, ma ei ole veetnud BTC sest saatsin BCH nii et ma ei usu, et ta on mu BCH. Kuid seal siis tuleb veel uuendada. Jälgides rohkem linke original post, ma leidsin järgmise kommentaari:

"Kas olete saatnud Bitcoin Cash oma Bitcoin Segwit aadress? Worry mitte! Http: //BTC.comhas sai teile kaetud! Meil ​​on hea meel teatada meie uue Bitcoin Cash taastamise teenust. Palun saatke e-kiri alustada protsessi."

Nii saatsin neile meili ja sai vastuse, öeldes nad vajavad:
3) Oodatav uus BCH aadress

Steven - ma tõesti hindan oma mõtteid selle valiku. Arvad, et see on õigustatud? Kas see on ohutu need andmed saata? Kas sa arvad, pärast seda protsessi tulemusel muutub mu münte tagasi või ennast avada kuni millel neid varastatud sarnaselt sellele, kuidas inimesed minu eelmises punktis on teinud? Kui see on õigustatud, on teie arvates olla "teenustasu" selle eest?

Lugupidamisega,
Kevin

Hi Anthony,

Kahjuks ma ei ole leidnud ühtegi lahendus. Olen kuulnud sama asja, et Steven mainitud uuest aadress formaat tulevad BCH, kuid see ei aita kõik inimesed nagu meie, kes on kaotanud raha. Ma ei hoia järgmine foorumeid ja lootes, et keegi leida viis vahendite tagasinõudmiseks kinni niimoodi, kuid praeguses olukorras ma ei ole väga optimistlik. Kui kuulen midagi ma kommenteerida midagi selle postituse küll.

Soovidega,
Kevin

Hei Anthony,

Kahjuks ma ei ole teadlik ühestki edusammud selles küsimuses, välja arvatud asjaolu, et Bcash kavatseb muuta oma aadressi formaat tulevikus (Usun jaanuar mainiti). See peaks takistama seda probleemi tekkinud, kuigi ma mõistan see ei aita teid konkreetsel juhul. Usun, et Bcash dev (s) oleks pidanud see muutus algne kood, nagu see oli ootuspärane, et need vead juhtub.

Samuti huvitab, kui kaua see protsess oli. Ma lihtsalt saadetakse neile

Kas sa kuulsid midagi tagasi?

Hi Kevin, ma ootan, et kuulda tagasi BTC.com. Kaua tegid protsessi teid, kui olete esitanud esialgse taotluse BTC.com abi? Hindan oma aega vastata minu küsimustele.
-Alana

Seotud uudised


Post Litecoin

IOSi külmhoiatus

Post Litecoin

Blockchaini rahakoti ID

Post Litecoin

Küsimus - suur pilt pildil tühi täidetud. Või on suur küsimusmärk ideed mitte mitte enne, kui on selgitatud ja seda pole kunagi mõelnud

Post Litecoin

Bitcoini ATM 3

Post Litecoin

Mul on vaja abi, enne kui ma investeerin

Post Litecoin

Kuidas osta bikiini AÜE-s ja milline veebisait või vahetus on ohutu?

Post Litecoin

Esimene kook

Post Litecoin

Bitcoin kaupleb rahvusvaheliselt

Post Litecoin

Pankade nimekiri, mis muudavad raha betsiinideks

Post Litecoin

Kas kavatsete lisada ips-i WordPressi plugina?

Post Litecoin

Thebillioncoin.info

Post Litecoin

Investeerides 100 kroonist dollarit biktsiinides. Parimad tavad?