Otsid privaatvõtit | Estonian.lamareschale.org

Otsid privaatvõtit

Otsid privaatvõtit

Küsimus:

Rõhutas max umbes Hund grand mingit abi, et isnt kruvi mind kaugemal Hindan

Ma ei saa ilmselt aru saada, kus pass või privaatvõti on minu abikaasa kasutatakse seda meile ja ta ei ole enam koos us.ive läinud läbi iga faili ja sülearvuti hisphone ja ma ei leia midagi selle olnud mitu päeva, sest ma hakkasin Ive väljaulatuvaid hardcore kaela veenid püüab aru saada ja im nii paisutatud pettunud see paneb mind taha punch väikelastele (id kunagi punch laps, kuid im super pettunud momma kohe palun aidake) ja olen lugenud ja lugeda ja lugeda ja otsida foorumeid ja mida olete arvad nüüd id tea wtf im teed, kuid muidugi mul pole aimugi ja kui aus olla ma lihtsalt tahan saada oma raha tagasi panime haardest raha seda asja mitu aastased tagasi ja ive koduperenaine 20 aastased ja temaga läinud ma tõesti vaja raha.... Nii kurat mind aidata palun im räägid paarsada grand inimesed im loll perse lai mõnikord ja teha mõned loll perse sitta....Ma lihtsalt loodan ma ei kruvi see kõik üles teisel päeval põhjus kui ma ikka couldnt leida tammi võti esimene rahakoti i kuulanud mõned kutt erineval foorum ja ta ütles, et kanda neid uue konto erineva rahakoti erineva firma ja teha kogu pühkima palju ja nagu näiv ii tegid ja 8; O midagi kuradi juhtus ta ütles midagi ei üleandmisel või tehingute tehti ja kui ma tahtsin pühkima ja arhiveerida aadress, et ma tegin ja selle nagu sama, mida amidoing vale see harjumus let midagi maksma nüüd ja see ütleb tema käekella ainult wtf ma tegin ?? ja kuidas ma seda tagasi võtta ??... Omg im pisarad "

Vastus:

Hey Anna,
Muid tehnilisi üksikasju oleks abiks. Kus sa asud? Sõltuvalt asukohast ja hetkeseisu Bitcoin rahakott, see võib olla parim tuua usaldusväärne Bitcoin ekspert, et aidata teil välja. 

Kommentaarid puuduvadOtsige rahakoti rakendust. Coinbase ei tööta WY-s ja Circle lõpetas bikotiini kasutamiseKüsimus:

Tere,
Chris Haefner

Vastus:

Hei Chris,
 

Kommentaarid:

Tänan teid abi eest. Kahjuks Coinbase ei toeta Wyoming elanikud.


Otsite veebisaitiKüsimus:

Ma loodan, et keegi saab mind aidata, 

I * otsin kodulehel, et ma leidsin umbes kuu tagasi, et maksta 2,6 BTC Approximatley 5 min.
võid kasutada liugurit ja minna from.02-2.6 BTC. Olen proovinud ja proovinud kuid ei tundu, et viia see. Oleksin greatfull igasuguse abi eest selles küsimuses.

Vastus:

Hi Larry,
Üks multiplayer online mäng kohapeal Ma tean, kus väärtustatakse mängijad koos väikese koguse Bitcoin (ja lubab hasartmängude jaoks suuremaid summasid) on Chopcoin.io - päris lõbus mäng see!

Kommentaarid puuduvad


Otsin osta ETH ja Litecoin koos paypalKüsimus:

Tere

Ma olen uus maailma Cryptocoins, hiljuti teatas järgida. Pärast minu lühike teadusuuringute mu silmad langes ETH ja Litecoin.
Minu küsimus on: Ma tahan teada, kas on veebilehed, mis müüb neid valuuta ja et ma saan kasutada PayPal, nagu mu makseviisi ostma?

Suur tänu
Oren

Vastus:

Hi Oren,
Praegu puudub otsene võimalus osta Litecoin või Ethereum PayPal. Sa võid osta Bitcoin alates Virwoxusing Paypal seejärel teisendada see Litecoin või Ethereum. Siin on mõned võimalused, kuidas osta Litecoinor Ethereumin kiire lihtne.

Kommentaarid puuduvad


Bitcoini kaotus Bitcoini aadressi vahetamisel segisti väljamakse jaoksKüsimus:

Tere,
olen aru saanud, et kui ma muuta rahakoti aadress väljamakse alates Bitcoin kraan, et see taastab mu raha 0 satoshi - kuigi minu profiili lehekülg on teadlik, mitu päeva ma olen klõpsates ja mida mu klikid on viimase 24 tunni. Mul oleks hea meel saada tagasi kõik satoshi et mul kogunenud minu konto.

Vastus:

HI Nathan,
Palun vaadake meie KKK pagenext aega.

Kommentaarid puuduvad


Kadunud bükotiinKüsimus:

Viimati uuendatud 17. Detsembril 2017 11:25

Minu poeg möödunud mail 2010 ja ma hiljuti teada oma venna, et ta tegeles Bitcoins. Tema vend ütles mulle, et vaadata läbi oma arvuti, mida ma olen ära panna ja mitte kasutada, kuna tema lahkumine. Kas sa punkt mind õiges suunas, mida otsida? Otsisin rahakoti ja midagi ma ei tea, mida ma otsin midagi hüppab välja ja ütleb münte lol. Aitäh

Vastus:

Palun saatke mulle rahakoti ID number või kontrollige numbrit mõned Bitcoin vahetust.

Kommentaarid puuduvad


Kadunud rahaKüsimus:

Viimati uuendatud 31. Detsember 2017 kell 07:08

I dep $ 50 meid cex.io. Tasakaalu ikka 0, leidsin selle rippmenüüst kasti bal, usd, kuid te ei pääse ega liigutada?

Vastus:

Hi Brian,
Kui sa mõtled, et sa saatsid $ 50 Bitcoin siis ma tõesti ei tea, kui Dropbox ei nõustu Bitcoin.

Kommentaarid puuduvad

Seotud uudised


Post Litecoin

Bitconnect

Post Litecoin

Investeerimine kõrgkooliõpilasena

Post Litecoin

Ainult üks viis?

Post Litecoin

Uus Bitcoinile 1

Post Litecoin

Vajalik hea litecoini mineraator

Post Litecoin

Vaba bitcoiinid?

Post Litecoin

Kuidas ma maksan

Post Litecoin

Investeerides 100 kroonist dollarit biktsiinides. Parimad tavad?

Post Litecoin

Sorteeri Bitcoinobituaries vanimast kuni uusima artiklist

Post Litecoin

Kuidas aadresse otsida?

Post Litecoin

Tunnustatud ainult arvukus põhinev krüpto-valuuta

Post Litecoin

Kuidas minimeerida Antminer s9 kaevandamise masina ostmist? TQ