Mining Monero? | Estonian.lamareschale.org

Mining Monero?

Mining Monero?

Küsimus:

Viimati uuendatud 25. November 2017 kell 01:50

Tere! Nii iv \ 'e võtnud suure huvi Cryptocurrency viimase kuu uurides kõike võin ja registreerumist iga juhendaja ma ei leia sealhulgas 99Bitcoins! : D Pärast ostu minu esimene Bitcoin hakkasin saada huvitatud altcoins sisselogimisega segistid ja mida olete ja kui teed, et ma olin öelnud, mis Monero on parim münt minu ilma professionaalse setup See sai mulle huvitatud üritab seda ! Ma näen, et Monero rahakott on ehitatud kaevur ja ma mõtlesin, et enne kui ma seda proovida oli sellel saidil tõtt? Kas see on seda väärt? Ja kui palju teemasid ma saan kasutada ilma haiget mu CPU? Ette tänades!!!

Vastus:

Hei Alex,
Jah, kõige täielikult rahakotid sisaldavad CPU kaevandamise funktsiooni. CPU-kaevandamine on ikka üsna teostatav Monero, erinevalt enamikust teistest münti. Kindlasti ei saa haiget, et proovida. Ma ütleksin, mida saab kasutada nii palju teemasid, kui soovite, kuigi võite märgata arvuti jõudlust laguneb samas kaevandamine. See ei tohiks mingit kahju oma CPU, eeldades, et see on korralikult jahtunud. Võite alla laadida rakenduse nagu Riistvara Monitor vaadata temperatuure oma protsessorituuma jõuavad. Sa peaksid olema võimeline otsida temperatuuridel oma eriti CPU ei tohiks ületada. Kui näed kaevandamise ülekuumenemise oma CPU, vaid nõrgendavad või niitide arv. Kui teil on eraldi GPU, siis ilmselt tahad minna, et kaevandamisel Monero kuna see sulle paremaid tulemusi. Ma usun, et see on isegi võimalik kaevandada nii GPU ja CPU korraga.

Kommentaarid:

Hei Alex,

Ma arvan, et te kasutate Monero GUI rahakott? Seda saate optimaalse lõimelise jagades oma vahemällu poolt 2. Saate vaadata, kui palju vahemälu teil on soojaks protsessori statistika kohta tootja kodulehel.

Nagu GPU kaevandamise: kui teil on AMD GPU, siis kasuta SG-Miner. Kui teil on Nvidia GPU, kasutada xmrMiner.

Täname abi Steven! Kas sa punkt mind suunas hea GPU kaevur? Kuna rahakott ma kasutan ei tundu olevat võimalus kahjuks.KaevandamineKüsimus:

Mis on maksimaalne igakuine põlvkonna bitcoins koos kaevandamine kasutades rea Antiminer S9 väärt $ 100,000 täna 13. Decemebr 2017?
Aitäh.

Vastus:

Hi Demetris,
https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/btc

Kommentaarid puuduvad


Kaevandamise raja ehitaja ja kasumi kalkulaatorKüsimus:

Ma komistasin selle uue kaevandamise rig tööriist: https://outervision.com/mining-rig-builder
mõtlesin, mida on Teie arvamus?

Vastus:

Hi Mike,
ma testida seda ise kohe, ma tõesti meeldib, kuidas saate lisada kõik sobivad komponendid ja saada hind, hashrate, võimsus kulud välja. Oleks tore, kui see on olemas teiste altcoins.

Kommentaarid puuduvad


Kaevandamine ostmise vastuKüsimus:

Tere. Armastan seda veebilehel. Ma olen suhteliselt uus Bitcoin, kuid on hämmastav sõbrad, kes on kogenud. Ma registreerusin Šveitsi Global ja Xapo minu rahakott. Nüüd ma nägin sa räägid osta on parem kui kaevandamine. Minu sõbrad teevad praegu $ 182 päevas kaevandamisest. Nad saavutasite investeerides $ 2,000 summa hash võimu, siis kasutades affiliate programm ja reinvesteerida mis teenis seal. Kas pole parem pikas perspektiivis minu bitcoins?

Vastus:

Hi Markus,
Enamikel juhtudel investeerida hashpower või pilve kaevandamise osutub Ponzi skeemid lõpus või nad on lihtsalt ei ole kasumlik. Oleme kirjutanud artikli kohta pilv miningand teisele ametikohale umbes konkreetselt vaadates Genesis kaevandamise, ilmselt väärt lugemist need.

Kommentaarid puuduvad


KaevandamineKüsimus:

Pidades silmas tehnika tänapäeva turul ja mis tahes reklaamitud tulemas kaevandamise seadmed, tänasel BTC väärtus on see enam võimalik, et tegelikult genereerida kasumit kaevandamise Bitcoins?

Vastus:

Hei Larry,
Lühike vastus - see on võimalik, kuid riskantne ja ebatõenäoline. Pead investeerida paar tuhat dollarit kaevandamise seadmete ja sa oled põhiliselt meelevalda Bitcoin hind muudatusi ja kaevandamise raskusi muutusi.

Kommentaarid puuduvad


Kadunud bukavari pärast bikotiiniga ostmistKüsimus:

"Jaanuaris 11, 2014 Virwox firma tegeleb minu üleandmise USD Skrill alates Skrill et Bitcoin on. Bitcoin kasutati osta quarkcoin veetes kõik Bitcoin mis saadeti sellele blockchain aadress:: 1L2i3QJkFShpUomr8g9wX2BXjfe45x4kGS on. Quarkcoin blockchain näitab ei tulemusi otsitakse rahakoti aadress kasutatud quarkcoin: QT5giCYYDgU5a5jzN1UjPBAyPD7NQrYQ9H on. Blockchain aadress eespool märgitud, kui klikitakse blockchain explorer näitab palju, palju \ "veedab \ 'läheb edasi. Kuna ma kasutasin" kõigile "Bitcoin aadressil: 1L2i3QJkFShpUomr8g9wX2BXjfe45x4kGS osta quarkcoin....Kuidas saab seal olla mis tahes edasi liikuma selle blockchain aadress, kus mu bitcoins kulutati nüüd puudu quarkcoins ??? "
Kas sa seletada, miks quarkcoin rahakoti aadress: QT5giCYYDgU5a5jzN1UjPBAyPD7NQrYQ9H ilmub miski kohupiim explorer.... Aga kui esitada "chain.so" plokki, aadress vastab kirjega "LiteCoin-Test". Miski tundub mõttekas seda ??

Vastus:

Hi John,
Kui sa tegid kasutada vahetada, siis oleks siis tagasi Quarkcoin vahetamisest oma isikliku Quark rahakott olema täielikult omamiseks.

Kommentaarid puuduvad

Seotud uudised


Post Litecoin

Bitcoin Core loeb asendatud wallet.dat faili nagu 0,000000000 BTC

Post Litecoin

Investeerides 100 kroonist dollarit biktsiinides. Parimad tavad?

Post Litecoin

Minu tõeline BTC jäi Jaxxi rahakotile ära

Post Litecoin

Segane algaja 2

Post Litecoin

Btc-e pettis mind - mida ma saan teha?

Post Litecoin

Kaevandamine elustiili galaktikaga

Post Litecoin

Otsid privaatvõtit

Post Litecoin

Üleminekuperioodi alternatiiv BTC ostmiseks rahvusvaheliste traadivoogude kaudu (mul on Xapo konto ja see tundub odavaim variant)

Post Litecoin

Riistvara

Post Litecoin

Kuidas ma saan BitConnectist deposiidi võtta?

Post Litecoin

Ma näen 2 tehingut teie saadetud tehingu lingile - miks see on?

Post Litecoin

Microhash on ohtlik pettus