Minu bikotiini rahakott sai scammed | Estonian.lamareschale.org

Minu bikotiini rahakott sai scammed

Minu bikotiini rahakott sai scammed

Küsimus:

Viimati uuendatud 23. Jaanuaril 2018 03:10

Minu aadress on kasutatud nii Milli ja Bitcoinker. Minu rahakott selle aadressi on koos Bit.ac, aga ma ei ole suutnud sisse logida oma veebilehel üle nädala nüüd, nii et ma olen eeldades, et nad on scammed mu Bitcoin rahakott. Ma saan aru, et kui ma oma aadressi muuta, siis ma kaotan oma tasakaalu eespool aadress, sest ma ei taha, et mu tasakaalu saadetud Bit.ac. Kuid minu aadressil ka aktsepteeritud Faucethub. Kas on võimalik kanda Faucethub ?? Kui jah, siis ma saan jätta oma aadressi üksi ja jätka. Kui ei, siis ma, kaotab tasakaalu tagasi ja hakata kogu kui ma saan uue rahakoti. Aitäh. Ekusano
.

Vastus:

Hi Ekusano,
ei ole kindel, mida andmed olete antud kohas, kus võiks kelmuse teile. Kui see on ainult avaliku Bitcoin aadress, siis sa ei pea muretsema, kui sul on ainult hoida privaatvõti ohutu. Bitcoin aadressid on nähtav blockchain, kuid teil on vaja isiklikku võtit et kontrollida saldosid ta. Sa saadMinu pood poodi hakkasin bitcoini vastu võtmaKüsimus:

Kas teil on nõuandeid edendada oma poe piires Bitcoin kogukond?

Vastus:

Hi Travis, 
Vastake kommenteerida meie Hetkel aktsepteerib Bitcoinpage koos oma ettevõtte andmed ja me ei kinnita. Kui otsite reklaami meie lehel, palun kindlasti meiega kontaktvormi abil. Sa võiksid ka levitada sõna Bitcoin Talk foorum, kui leiate vastava teema.

Kommentaarid puuduvad


Mu pea on ketrus, vaja abi!Küsimus:

Olen leida oma veebilehel väga kasulik. Mul on ikka vaja aidata mõista protsessi. Siin on, mida ma saan, mida ma olen lugenud nii kaugele....
Siin on küsimus... Ma saan osta USA dollarit, valuuta, hoidke seda mu rahakott ja siis kui valmis müüma, pööra valuuta tagasi USA dollarit? Kui jah, siis ma saan teha, et samal vahetada Ostsin valuuta? Või olen ma lähen pean ostma Bitcoin, pööra, et viiakse alt-mündi, siis kui hind alt-mündi saab punkti Soovin müüa, keera alt-mündi tagasi viiakse Bitcoin, seejärel lülitage et Bitcoin tagasi USA dollaritesse?

Vastus:

Hei Ronnie,
see võtab aega, kuid lõpuks, et pea ketramine tunne kaob... :)

Kommentaarid puuduvad


Minu linuxi piparmündi masin ei tunnusta Ledger Nano S rahakottiKüsimus:

Viimati uuendatud 17. Detsembril 2017 01:23

Ma lihtsalt sai minu Ledger Nan S rahakoti täna aga minu Linux Mint masin ei tunnista seda.

Googling probleem, ma leidsin ainult üks lahendus siin (https://ledger.groovehq.com/knowledge_base/topics/ledger-wallet-is-not-recognized-on-linux) ja kõik muud lehekülge viitavad samale lahendus ühel või teisel moel.
Iga mõte

Vastus:

Hi Anas,
Vabandust, ma ei tea, kuidas seda probleemi lahendada lisaks juhiste järgi seotud. Pakun ühenduse Ledger toetust.

Kommentaarid:

Sa peaksid loetleda käsk kuna link on surnud

Minu linux ubuntu masin ei tunnista pearaamatu nano rahakott kas


Minu enda loodud kolmanda osapoole hostimisegaKüsimus:

Ma otsin osta 16 Antminer S9 on ja mul on mõned küsimused.

  1. Ma leidsin mitu ettevõtet (Kanada), mis pakuvad hosting teenused. Nad tasu luua ja maja klientidele seadmeid. Ontario elektrienergia maksumust ei ole odav. Kuumääralt nad küsivad hosting on päris palju sama, mis mu lisatakse maja elektri kulud oleksid. Nii et ma arvan, et see on mõistlik, kuid ma ei tea, kui teil on mingeid kogemusi seda tüüpi ettevõtted. Need hõlmavad internet tasud ja regulaarset hooldust.
  2. Kas 16 S9 on piisavalt, et õigustada üritab kaevanduse minu või ma jääda bassein asemel? Kui jah te soovitate üks?
  3. 16 S9 on, ma olen guestimated teenimisele üks Bitcoin kuus praeguse raskusi. Kas oskate öelda, mis on õige või kaugel. Olen kasutanud paar erinevat kalkulaatorid.
  4. Kui me peaksime oodata kasvu raskusi ja kui palju.

Aitäh!!

Vastus:

Hi Ryan
 

  1. Noh, sa peaksid tegema oma kodutöö hosting ettevõte... Aga nagu kaevandamine on lärmakas, kuum äri, see kõlab mugavam. Siis jälle, kui teil on piisavalt ruumi oma kaevandustööde, see on tore, et on täielik kontroll ja omand üle oma riistvara... Ma ütleksin seda taandub oma isikliku olukorra ja eelistuste kohta. Kui teil on aega kaevandamise kui hobi ja õigus ruumi, siis kodus oleks parem. Kui see on puhtalt äriline otsus ja sa ei taha olla liiga kaasatud igapäevase, siis hosting.
  2. Ma ütleksin, bassein annab teile kindlamaid naaseb. Ma soovitan Slushpool kui nad järjekindlalt tehtud Bitcoin sobiv otsuseid, mitte puhtalt death kasumi arvelt ökosüsteemi. See on ideoloogiline mitte majanduslik positsioon küll. Näete võrdlus erinevate basseinide siin (kuid ärge kasutage hiina basseinid, seal on liiga palju kaevandamise tsentraliseerimise Hiinas juba): https://en.bitcoin.it/wiki/Comparison_of_mining_pools
  3. 1 BTC kuus välja paremale (praeguse raske).
  4. Raskusaste reguleerib iga 2 nädala järel. Peaksite seda oluliselt tõusta keskmises ja pikemas perspektiivis mõned suured mängijad Venemaa ja Jaapan sattumist BTC mäetööstuses.

Kommentaarid puuduvad

Seotud uudised


Post Litecoin

Thebillioncoin.info

Post Litecoin

Kas ma saan osta eeterumat ja saata selle oma kiipide rahakotile?

Post Litecoin

Bitcoini kaevandamine Linuxi mündil on 32-bitise või 64-bitise ststeemi taustal võimalik?

Post Litecoin

Esimene kook

Post Litecoin

Bitcoin õpetus või maksab nagu altucher või icoin

Post Litecoin

Investeerimine kõrgkooliõpilasena

Post Litecoin

Ripplei ja Stratiti tulevik

Post Litecoin

Lisage, kui vahetused nõuavad kahepoolset autentimist

Post Litecoin

Uus saksa koostöö. bitnake.com, btc-ruumis on pettus väravas!

Post Litecoin

Vaba bitcoiinid?

Post Litecoin

Krüpteeritud privaatvõti

Post Litecoin

Kas saame osta sinult biccoinid?