Uus Bitcoinile 1 | Estonian.lamareschale.org

Uus Bitcoinile 1

Uus Bitcoinile 1

Küsimus:

Hi,
mu kodu on Kanada ja Uus cryptocurrencies. Olen uurinud ja võttes kiirkursuse videod paremini mõista, kuidas see toimib. Ma pean ütlema, ma saanud palju rohkem teadmisi, vaid ikka on valdkondi ebaselge mulle.

  1. Mis oleks parim vastutasuks mulle kasutada Kanadas? Coinbase? ja kuidas vahetusi, mis pakuvad sulin ja teised väiksemad mündid?
  2. Olen kindlasti investeerida riistvara rahakott - arvestades Ledger Nano S (loodetavasti Kanadas saadaval)
  3. See võib olla lihtne küsimus, mul on $ 5000 investeerida ja mulle meeldib oma idee mitmekesistada 70% viiakse Bitcoin ja ülejäänud kahte kuni nelja väiksema toetada münti. Kui ma ostan need mündid ja teisaldada need mu rahakott ja hindu bitcoins suureneb / väheneb, ei väärtus minu rahakoti suurenemine / vähenemine muutusega Bitcoini väärtus? Ma arvan, et ma olen püüdnud aru saada, kas see on sarnane aktsiaturul ja osta aktsiaid, ainus erinevus on see, et see on krüpto valuutas?
  4. Kui mul on need mündid minu rahakott (minu huvi on rohkem pikaajalisi investeeringuid - Mul on täiskohaga töö ja lootes pidevalt investeerida), kuidas sa tagasi need mündid, millel fiat raha jälle? Ma märkasin, et Coinbase on seotud Shift Visa, ma usun, et saate müüa neid münte eBay. Milliseid teisi võimalusi on olemas? Kas ma saan kanda teatud müntide Coinbase saada SHIFT Visa? Natuke rohkem infot selle teema on teretulnud.

Loodan kuulda varsti ma olen ainult päeval üks kiirkursuse kuid väga põnevil, et alustada investeerimisega. Täname tore veebileht, väga kasulik.

Vastus:

Hi Riekert,
 

  1. Kraken on päris hea! QuadrigaCX on ok liiga, kuigi nende hinnad ei ole alati nii hea, kui Kraken on. Kuid Quad on rohkem paindlikkust makseviisid ja vähemalt minu jaoks, nende kontrollimine läks kiiremini.
  2. Jep, kas Ledger või Trezor on suurepärane investeering ja hoiab oma raha ohutu kui sa neile antud juhiseid. Kindlasti tasub hindu.
  3. Summa, mida hoida mündi mõttes ei muutu põhineb mündi hind. Näiteks kui mul on 1 BTC täna hinnaga $ 17000 dollarit, siis kui hind tõuseb kuni $ 100 või $ 50 miljardit homme, ma ikkagi on 1 BTC minu rahakott. Vahetuskurss regulaarse valuuta on ainus asi, mis muudab.
  4. Saate müüa oma mündid igal Kanada vahetada ja tagasi CAD pangakontole. See on nagu ostes tagurpidi. Võite ka müüa eraviisiliselt individuaalselt - saidid nagu LocalBitcoins.com ja rakendusi nagu Bisq on väga kasulikud loomise ning kindlustades tüüpi ametitest.

Õnn krüpto, kõlab nagu sa oled õigel teel!

Kommentaarid puuduvad

Seotud uudised


Post Litecoin

Bitcoini kraanide skript ja faucethub

Post Litecoin

Ainult üks viis?

Post Litecoin

Tere, ma olen nii väga innukas

Post Litecoin

Ma saatsin BCH BTC-i aadressi

Post Litecoin

Pr Sherylyn Robertsi konto

Post Litecoin

Bitcoinide müük

Post Litecoin

Kuupäeva formaat tundub kehtetu

Post Litecoin

Bükinoonide kaevandamine Farm 1

Post Litecoin

Kuidas minimeerida Antminer s9 kaevandamise masina ostmist? TQ

Post Litecoin

IOS-rahakotid

Post Litecoin

Bitcoin õpetus või maksab nagu altucher või icoin

Post Litecoin

IOTA rahakoti seadistamise tõrkeotsing - MAC