Ohutusküsimus lauaarvutite kohta | Estonian.lamareschale.org

Ohutusküsimus lauaarvutite kohta

Ohutusküsimus lauaarvutite kohta

Küsimus:

Mis juhtub, kui sa oma töölaua rahakott sisaldab cryptocurrency ja kõvaketas on pühkida? Eeldades oleme salvestatud paroole turvaliselt

Vastus:

Hei Quriash,
parem mitte võtta kõik võimalused - varundada seemne fraas / wallet.dat ja parool (kui üldse) kui kindlalt kui võimalik!

Kommentaarid puuduvadSama Bitcoini aadress on võimalik?Küsimus:

Mis on võimalus, et kaks erinevat HD rahakoti loob sama Bitcoin aadressil sama soola ja juhuslikult palatites?

Vastus:

Hi Manas,
on võimalik genereerida sama Bitcoin aadress teoreetiliselt, kuid tegelikkuses on see väga väga ebatõenäoline. Saate kontrollida matemaatika taga hereand tehnilise tausta siit.

Kommentaarid puuduvad


SCAM ME VÕI EI!?Küsimus:

Hi! Kas keegi palun aidake mind näha see sait on kelmuse mind või mitte, nagu oleks see sa pettus siis ma harjumus minna oma saidi kaudu enam....
 

Vastus:

Hi Areewan,
leiate meie kraan reeglid siin. Meie segisti saab võtta ainult tasakaalu üle 13000 satoshis, ei ole kindel, kuidas teised segisti töö, võivad nad olla oma reeglid.

Kommentaarid puuduvad


SCAM, et saada teile pangakonto andmed, et teha mõnes teises riigis kauplemist?Küsimus:

Hea päev
Vajan abi nagu ma juba renditud avada Luno ja Kraken kontod ja ka pangakonto kodumaal. Kas pettus nagu see. Mul ei ole bitcoins ei raha scammed, kuid see kõik lihtsalt ei istu eks?

Vastus:

Hi, Luno ja Kraken on Bitcoin vahetamist, kes aktsepteerib pank pangaülekandeid hoiustada raha. Kuid ma ei ole tuttav üksikasju ja tundub varjuline mulle, miks peaks keegi tahtma avada kontosid vahetust. 

Kommentaarid puuduvad


Scammed !!!Küsimus:

Te võttis mu 160 $ ​​ei teinud \ 't anda mulle natuke münte ja ei tagastata nii teisisõnu u guys scammed mulle :(

Vastus:

Hei Aaron,
Ofir

Kommentaarid:

Ma lihtsalt saadetakse teile mõned rohkem üksikasju minust. Vasta mulle nii jõuame seda arvasin ASAP

Ok ma halvaks kuid müntide ur veebilehel (või pigem kolmanda osapoole) nad võtsid minu raha ja ei anna seda münti


PetturidKüsimus:

Alguses ma olin põnevil, et alustada investeerimist Bitcoin kuid pärast lugesin kommentaare mitmest allikast palju vahetusi lisada Coinbase, sain aru, et palju inimesi kannatab kaotada oma raha, sest selline vahetus on petturid ise või häkkinud häkkerite. Lisaks halva klienditeeninduse ja nad lahkuvad üksi või nad oma konto lukustada. Ei mõelnud investeerida selle ohtliku sektoris enam. Teie mõtted!

Vastus:

Hi Ahmad,
Tõepoolest on palju petturid Internetis, kuid lihtsalt ei ole piiratud cryptocurrency tööstuses. Siiski on mitu usaldusväärsetest saidid pakuvad unikaalseid teenuseid turul pidevalt kasvava ja areneva tehnoloogia valdkonnas. Kui te ei kunagi kahtluse, kui sait on legit või kelmuse, ma soovitan teil kasutada meie Bitcoin kelmuse Test tooland proovida joonistada oma järeldust. 

Kommentaarid puuduvad


PettusKüsimus:

Ma olen väga pettunud, et ma ripitud kaudu oma teenistusest escro kes müüs mulle teenust, et ma ei saanud, summa on 1300 $, leiad suletud üksikasju tehingu ja ma \ 'Sooviks leida mind lahendus, või te saate mind aidata leida õige kontakt saata mu kurdavad, aitäh mingit abi mõistetav

Vastus:

Tere Kamel, ma ei ole kindel, millist teenust sa räägid. Me ei saa anda muid teenuseid. Ka te ei saa lisada ühtegi tehingut üksikasjad. Ma arvan, et sa võib-olla on see teave saidi ajada eri kohas, kes osutab teenust.

Kommentaarid puuduvad


Turvakontroll ei õnnestunud segisti nõudmiselKüsimus:

Tere Ofir, lihtsalt tahtsin teada, kas see on normaalne, et saada seda sõnumit "turvakontroll ebaõnnestus" segisti nõude i on saada seda viimase nädala väga sageli (mitte alati) ja im juhul ei ole normaalne, kui sa tead, miks ma saan seda. Minu aadress on 3236pPJMjUAH7oGcL5PjgwCMU6XL2MJZau

Ette tänades

Parimate soovidega!

Vastus:

Hi Hector oleme probleemi uurimist ja root põhjustatud on fikseeritud just praegu. Kas te palun kontrollige uuesti? Kui sa ikka tekib probleeme, võtke meiega siin.
 

Kommentaarid puuduvad


Turvalisuse kontroll ei õnnestunudKüsimus:

Tere. Ma saan turvalisuse kontroll ebaõnnestus, kui ma esitada. Kuidas seda olukorda parandada? Aitäh.

Vastus:

Hi Samantha,
Palun veenduge, et sisestada captcha õigesti. Juhul kui teie probleem ei lahene, võtke ühendust meiega kontakti formwith veateate ja kuidas sul seal ja me uurida.

Kommentaarid puuduvad

Seotud uudised


Post Litecoin

Riistvara võti Coinbase Vault vastu - algaja

Post Litecoin

IOSi külmhoiatus

Post Litecoin

Kuidas vahetada mahtu vahetustes

Post Litecoin

Kaevandamine elustiili galaktikaga

Post Litecoin

Btc-e pettis mind - mida ma saan teha?

Post Litecoin

Bosnia ja Hertsegoviina kaubavahetus

Post Litecoin

Vajalik hea litecoini mineraator

Post Litecoin

Kuidas ma saaksin bikotiini võita

Post Litecoin

Osta müüa

Post Litecoin

Esimene kook

Post Litecoin

Tunnustatud ainult arvukus põhinev krüpto-valuuta

Post Litecoin

Segane algaja 2