Bitcoinide müük | Estonian.lamareschale.org

Bitcoinide müük

Bitcoinide müük

Küsimus:

Hi, Olen lugenud palju artikleid osta Bitcoins (mis kindlasti on aidanud), kuid neid ei ole müüa sama. Minu küsimused on:
Rohit

Vastus:

Hi Rohit,
müük Bitcoins on sarnane protsess ostmine. Siin on artikkel, et otseselt selgitab, kuidas müüa Bitcoins.You saab kaubelda Bitcoins börsidel, valuuta, mida saab kaubelda Bitcoins on sõltuvalt vahetada te kasutate. Börsil siis on antud hind, mille tellimuse müüa saab täidetud, siis ei pea muretsema leida ostja oma tellimusi sobitatakse automaatselt. Ei ole standard määr Bitcoin hind, iga vahetuse määrata oma hinna ja teenustasusid. Siin saateBTC saatmine Ledger Nano S.-stKüsimus:

Hakkasin saata $ 18 väärtuses Bitcoin minu Nano-S ja nägin, et nad ei kavatse võta mind $ 4 seda teha! Ütlematagi selge, et ma ei \ 't saata.
Mis on lahti, et ?? See on umbes 25% tasu saata $ 18 BTC, nad alati võta hinnalisa niimoodi?

Vastus:

Hi Ken,
Tõenäoliselt on kõige parem küsida Ledger Support meeskonnas tasu, mis see on täpselt. Bitcoin tehingutasu sõltub mitmest tegurist, saate


Btc saatmine käsitsiKüsimus:

Kas ma saan saata käsitsi või ainult skaneerimise QR koodi kasutades leib BTC rahakott

Vastus:

Hi Rick,
Võite skaneerida QR-kood või kopeeri ja kleebi aadress. Sa ei taha selle käsitsi sisestada, kuna see on koristustöö sisestada 26-35 iseloomu aadress... Ja vigu saab kergesti tekkida käsitsi sisestamine.

Kommentaarid puuduvad


5 ETH alates coinbase kuni GateHub ja ainult 20 XRP on olemasKüsimus:

Viimati uuendatud 10. Jaanuar 2018 kell 11:53

Noob siin ja ma lihtsalt sent.5 ETH minu uue konto GateHub. Minu gatehub rahakott on nüüd 20 XRP, kuid mis juhtus ülejäänud ETH?

Vastus:

Hi Steve,
kui seda pole, võtke GateHub toetust ja näidata neile oma tehingu ID (txid) jaoks ETH makse oma vastuvõtva aadress. Teie Ethereum rahakott peaks suutma anda teile txid kui te päringu selle konkreetse väljamineva makse.

Kommentaarid:

Ma tegin sama tehingu eile õhtul 12/11/17 07:01 ET sama tulemuse. Coinbase tehingu lõpule veidi üle tunni. Gatehub näitab 20 XRP täna hommikul

Hoiustamisel -et alates Coinbase teeb gatehub teisendada et XRP ja võimaldada rahakoti kuna üle 20 XRP deponeeriti? Olen oodanud tundi. Ma üle 1 ETH ja Coinbase ütleb ta läks edukalt.

Ma tegin sama tehingu eile õhtul 12/11/17 07:01 ET sama tulemuse. Coinbase tehingu lõpule veidi üle tunni. Gatehub näitab 20 XRP hommikul 12/12/17 Kuid minu konto Gatehub on veel pooleli. Mis oli lõpptulemus Steve?

In the end, kui kaua kulus? Ma kasutasin mündi aluse saata ETH saada hub 31 tundi tagasi. See ütleb, et ta oli edukas saata ja ma üle kontrollinud aadress ja see on õige, kuid see ei ole näidanud üles gatehub veel. Tänu!

Oh Jeesus Kristus, aitäh uuendatud kutt / dudette. Scared pasa mind, ma tegin sama asja 300 dollarit väärt BTC, ja ma olin nagu... Uhhhh kus kurat mu ülejäänud raha. Täname värskenduse nagu kõik muu lihtsalt tundub selle aeglane protsess neilt.


Saadetud CEX.IO BCH koondatud BTC-rahakotileKüsimus:

Ma hiljuti saatis mu BCH alates CEX.IO app minu Coinbase app enne üleminekut seda BTC kogemata. See oli umbes $ 450 väärtuses BCH like.3. Ma helistasin Coinbase ja nad ütlesid, et ta oli kadunud. Mind ilmselt endast väljas. Olen lugenud nii palju kui suutsin sellele küsimusele, kuid ma ei saa aru privaatvõtmetest ja seda ja seda. Olen näinud ka seal on mõned inimesed, kes pääseb selle BCH kui ma maksan neile. Ma maksan usaldusväärseks inimeseks saada mu BCH tagasi. Maksan 25% sellest, mida ma pean, et keegi saab mind aidata saan BCH tagasi. Palun ärge ebaviisakas vastuseid, ma juba tean, et ma segane...

Vastus:

Hei Nick,
ma ütleksin, siis tuleb avada toetust pileti samuti küsida abi Coinbase sotsiaalse meedia kanalid, nagu nende Twitter ja subreddit. Mida paremini te mõistate probleemi, kokkuvõtlikuma sul võimalik olla oma toepäringuid mis aitab neil toime tulla probleem. Edu!

Kommentaarid puuduvad


Saadasin oma bikotiini raha electrumileKüsimus:

Nii et ma saatsin oma Bitcoin raha Electrum siis seda tagasi, ma proovinud allalaadimisel elektronide raha ja ma tagasi seda vaadata ainult rahakoti. Nüüd ma tahan veeta need mündid, kuid ei saa. Üritasin pühkimine privaatvõti peale teiste rahakotis kuid on kokkusobivuse küsimuses, siis ma proovisin coinami. See näitab, et ei ole raha aadressi / privaatvõti siiski blockchair ütleb mulle, et on veel raha minu rahakott ja elektronide raha kella rahakott näitab ka vahendeid. Kas on võimalik saada kapten privaatvõti luua uus elektronide raha rahakott, palun aidake

Vastus:

Kommentaarid puuduvad

Seotud uudised


Post Litecoin

Bitcoini ATM 3

Post Litecoin

Bitcoini kalkulaator - pikema perioodi arvutamine (>1 kuu)

Post Litecoin

Legit kaevandusalad, mis maksavad ilma investeeringuta

Post Litecoin

Bitcoini kraanide skript ja faucethub

Post Litecoin

Probleemid minu Hispaaniapangaga, et saata Euros Bitstampile

Post Litecoin

Kuidas osta bikiini AÜE-s ja milline veebisait või vahetus on ohutu?

Post Litecoin

Kuidas kirjutada tugi Blockchain.info

Post Litecoin

Coinbase minu konto sulgemine

Post Litecoin

Iisraeli aadressi kinnitus inglise keeles?

Post Litecoin

Btc-e pettis mind - mida ma saan teha?

Post Litecoin

Doublebitcoini kelmuse või legit

Post Litecoin

Bitcorei küsimus