Šveitsi pank teie taskus | Estonian.lamareschale.org

Šveitsi pank teie taskus

Šveitsi pank teie taskus

Küsimus:

Olen jälginud Bitcoin Uudised sponsoreeritud BitMedia alates jaanuarist. Nad reklaamida Šveitsi pank taskus, raske rahakott. Ma läksin Šveitsi taskus kodulehel, et seda kontrollida. Teave oli veenev ja hind on atraktiivne. Aga ma ei ole kuulnud või näinud kommentaarid selle laeka kusagil mujal. Kas sa tead midagi sellest tootest? Kas soovitaksite seda?

Vastus:

Hei Pearl,
kas te saaksite saata mulle link saidile, kus olete käinud. Ma ei ole kindel, milline sait, millele te viitate.

Kommentaarid:

Sait on nii hea lootuse thatvit ei jõua meile üksikasjalikku teavet Bitcoins.Swisscoin IPO Lubatud 1. Augustil 2017Küsimus:

Hea päev 99bitcoin, ma tahan kasutada seda võimalust, et taotluse ja aidata mind samuti teiste investoritega teada või uuendada meile võimaluse korral umbes swisscoin (swisscoin.eu), mille ma olen investor. Meil on usaldusväärselt kursis swisscoin platvorm, mis mündi hakkab kaubelda avaliku alustades 1. August 2017, kuid kuni kuupäevani olen veel näha mündi kohta coinmarketcap. Kuni kuupäevani olen veel lugeda kõiki uudiseid põhjuste kohta, miks münt on veel kaubeldakse varem lubanud mündi kodulehel või uudiste rubriik armatuurlaua investoritele.
Vic.

Vastus:

Hi Vic Me tõesti ei ole mingit teavet Swisscoin, nii et me ei tea tausta lugu, miks ICO lükkub. Ehk võite proovida jälgida otse arendaja meeskond või kontrollida sotsiaalse meedia kanaleid, kui teised kasutajad rohkem teada. Seoses tulevase väärtuse, ma soovitan teil vaadata läbi video, kuidas seda hinnata altcoinand proovida joonistada oma järeldusele Swisscoin.

Kommentaarid puuduvad


Netikingiteadlaste sildistamineKüsimus:

Oleks tore, kui järelehüüe kanne oleks täpsustada autor kõnealune artikkel (kui see on olemas), lisaks kõigele muule, mis on praegu kuvada. See lahendaks probleemi ebaaus ajakirjanikud ja teised "eksperdid" müüvad meile, mida on sisuliselt tasuta variant, kus nad saavad mängida "Ma ütlesin" mängu kui Bitcoin ei või jääda vaikne või isegi kustutada oma algse artikli kui Bitcoin muutub suur edu. See sunniks neid faux "eksperdid" on mõned naha mängu ja igavesti vastutada oma "ekspert ennustused" tulenevalt nende ennustused alati seotud nende nimed ja üks google otsing kaugusel.

Vastus:

Jon aitäh parandamise pakkumisi. Kuid kõik artiklid on praegu allikas link neile nii et ma arvan teada, kes autor oli on üsna lihtne. Ka siis, kui nad otsustavad kustutada artikkel seal on alati Web Archivethat säästab kõike, mis oli kunagi üles laadida net.
Kuid ma mõistan teie punkt "üks Google otsing kaugusel" - ma püüan lisada autori nimi sees Google pealkiri vähemalt kus võimalik. Hea nõu!

Kommentaarid puuduvad


Maksu kingitusel?Küsimus:

Oletame mu vanemad teise riigi saata mulle 100 bitcoins.
Ma olen California elanik.

Vastus:

Hi Jake, 
reguleerimine Bitcoin on väga erinev kohtlemine igas riigis ja seal on erinevused isegi USA osariikides, kuidas nad kohtlevad cryptocurrencies. Ma soovitan teil leida kohalik maks konsultant, kes on tuttav digitaalsete varade ja kohaliku õiguse kohta Bitcoin teie piirkonnas.

Kommentaarid puuduvad


MaksuKüsimus:

Im USA kodanik ja elab Ca. Kas mul on vaja makse maksta maksuametile käsitlemisel Bitcoin tehingute? Aitäh.

Vastus:

Hi Ahmad,
reguleerimine Bitcoin on väga erinev kohtlemine igas riigis ja seal on erinevused isegi USA osariikides, kuidas nad kohtlevad cryptocurrencies. Ma soovitan teil leida kohalik maks konsultant, kes on tuttav digitaalsete varade ja kohaliku õiguse kohta Bitcoin teie piirkonnas ja nad peaksid saama sind aidata.

Kommentaarid puuduvad


Õpetage mind palunKüsimus:

Iga võimalus ma saaks keegi mulle öelda, mida teha... Ma alustada beebi samme on nagu investeerida mõned kuidas kuid ei ole teadmisi. Ma pean teadma, käsud ja donts. I pead teadma, mida teha, kuhu minna, kuidas seda teha ja vähemalt summa pean alustada tehes seda. Mitte smart ma tean, kuid kõik ressursid on palju mõista ma seda vajavad rohkem lihtsustatud. Aita mind palun. Olen kaotanud, kuid tegelikult tahaks aidata ja hindan seda väga. Palun pm mulle lcsphx @ yahoo. Com aitäh & god bless

Vastus:

Hi Lauren,
 


 

Kommentaarid puuduvad

Seotud uudised


Post Litecoin

Tunnustatud ainult arvukus põhinev krüpto-valuuta

Post Litecoin

Kas saame osta sinult biccoinid?

Post Litecoin

Vajalik hea litecoini mineraator

Post Litecoin

Kas SegWit2-s Exchange bikotiini salvestamine on ohtlik?

Post Litecoin

Krüptokursus

Post Litecoin

Virwoxi tasud

Post Litecoin

Bitcoin raha

Post Litecoin

Mining Monero?

Post Litecoin

Püramiidskeemid, mis on suunatud õiguspärasele lähenemisele BC omandamisel

Post Litecoin

Kas ma saan kasutada oma kodukompuuter ilma, et see tekitaks probleeme minu OS-i või muude programmidega

Post Litecoin

Raha saamine pettusest

Post Litecoin

SA-st bikotiini ostmine