Pange BTC üle rahakotile | Estonian.lamareschale.org

Pange BTC üle rahakotile

Pange BTC üle rahakotile

Küsimus:

Ma olen umbes osta minu esimene BTC. Kui mul on rahakott koos Coinbase ostmiseks, ma saan kanda lihtsalt minu pearaamatu Nanose kui mul on see? Sooviksin osta nüüd ja mitte ootama, kuni juuni lõpuni, kui pearaamatu uuesti kättesaadav. Tänu ~ Great site.

Vastus:

Hi Towhee,
Õnn kaasa!

Kommentaarid puuduvadBTC-rahakoti ülekandmine rahakotileKüsimus:

Ma olen Indiast. Kuna ükski India BTC rahakoti firma toetab riistvara rahakoti Kas ma ikka üle (kasutades aadress) mu BTC alates India BTC rahakoti teise rahvusvahelise rahakott, mis toetab altcoin.

Vastus:

Hi Brajesh, kindlasti, saate edastada oma Bitcoins ühest rahakotist teise. Sa lihtsalt vaja mõlemad Bitcoin aadress, see ei ole oluline, kui üks on pärit India ettevõte ja teine ​​on alates rahvusvahelise üks. Kui teil on kahtlusi, kuidas seda teha, ma soovitan teil jälgida tugirühma rahakoti pakkuja, peaks neil olema võimalik aidata, kuidas kasutada seda funktsiooni. 

Kommentaarid puuduvad


Edasta Exchange veebikaubalt Cold Storage WalletileKüsimus:

Viimati uuendatud 13. Oktoobril 2017 11:40

Kuidas ehitada külmhoone rahakoti kanda minu bitcoins minu vahetada web rahakott?

Vastus:

Hi Harvey, oleme kogunud parimad Bitcoin rahakotid turule ühte artiklit, paar neist ka hinnangut. Vaadake neid ja valida üks, mis sobib teie vajadustele kõige paremini. 

Kommentaarid:

Hi Harvey,

Kas minu vastus hiljem selles teemas oma küsimusele vastust? Anna mulle teada, kuidas see läheb koos BitKey, kui te otsustate seda kasutada... See on mõnevõrra keeruline, kuid peaks pakkuma parimat võimalikku turvalisust, lisaks riistvara rahakott.

Olin juba vaadatud, et artikkel. Ta ütleb mulle liiki rahakotis.
Kuidas saada parooli ja rahakoti aadress, et ma saaks kanda bitcoins vahetamisest web rahakoti uue rahakoti. Ma kavatsen säilitada rahakott thumb drive salvestatud pank Vault.


Pangakontolt raha ülekandmiseks rahakotileKüsimus:

Kas ma saan kanda raha minu pangakontole rahakoti

Vastus:

Hi Claude,
mis ei ole otseselt mitte. Sa pead vahetada regulaarselt raha vahetamise või isik, et osta Bitcoin neilt. Seejärel saate need bitcoins otse oma Bitcoin rahakott või puhul vahetuse, käsitsi tagasi neid vahetada rahakoti oma isiklikku rahakotti. See ei ole soovitatav jätta oma bitcoins vahetusega rahakott, sest see tähendab, et vahetada on täielik kontroll nende üle.

Kommentaarid puuduvad


Ülekandmine pangakontole isikliku identifitseerimisegaKüsimus:

Tahaksin kanda mõned minu raha minu Blockchain rahakoti minu pangakonto ja olen suutnud seda teha kaudu Blockchain. Tahaksin seda teha, ilma et isikuandmeid või identifitseerimiseks. Kas teete soovitus?

Vastus:

Hei Jenna, ma arvan, mida sa palud on võimatu, sest kui sa tahad kanda oma raha pead kus soovite neid üle (st oma nime, panga number jne). Enim tuntud vahetamist vajavad saadate mingi identiteedi kinnitamiseks, kuna nad vajavad, et jääda vastab Anti Money Pesumaja eeskirjad. Ainus vahetada, et ei ole õigust nõuda on BTC-E, kuid ma ei ole kindel.
 

Kommentaarid puuduvad


Üleminek BinanceileKüsimus:

Tere, vabandan rumal küsimus.
Otseülekanded Localbitcoins -> Binance või Localbitcoins -> minu kohaliku rahakott -> Binance?

Vastus:

Hi Eugene,
Nagu ohutuse, ma ütleksin, nad päris palju samaväärne.

Kommentaarid puuduvad


ReisiparvlaevKüsimus:

Kas oleks võimalik reisi platvormi luua süsteem, kus inimesed saavad teenida bitcoins poolt näiteks kirjalikult ülevaateid ja kuidas oleks, et töö?

Vastus:

Hi Joelle,
ma arvan, et on võimalik, kuid nõuab mõningaid ulatusliku kodeerimine ja integratsioon ütles reisides platvormi. Ma soovitan teil pöörduda arendaja tegeliku näitajad oma projekti, et saada täielikku vastust.

Kommentaarid puuduvad


Trezor ja aadress aidata plzKüsimus:

Hi, aitäh info nagu alati, im kõik seatud osta nüüd, palun öelge, kui ma osta Coinbase pangaülekandega, ma saan panna minu trezor aadress hoiuste või on see minna Coinbase aadress seejärel liikuda trezor? ? samuti, kui ma osta raha ma saan teha otse trezor aadress või kas see goto mylocalbitcoins jne aadress, siis ma liikuda? loodan, et saan teha, et päästa fees.thankyou teie kõik suured ja tasuta! suur

Vastus:

Hi Craig, kui ostate Bitcoins alates Coinbase või kohaliku Bitcoins saate oma mündid online-rahakott. Sealt saab liikuda münte oma ohutu Trezor riistvara rahakott. Siin on toetust pagefrom Trezor kuidas saada münte. Sa saad ka

Seotud uudised


Post Litecoin

Vaba bitcoiinid?

Post Litecoin

Bitcoini eeskirjad Indias

Post Litecoin

Ei saa Sisse lülitada segistisse

Post Litecoin

Bitcoin kaupleb rahvusvaheliselt

Post Litecoin

99 bittiini ja Coinbase

Post Litecoin

Ma saatsin BCH BTC-i aadressi

Post Litecoin

Bitconnect

Post Litecoin

Paytrading.org

Post Litecoin

Investeerides 100 kroonist dollarit biktsiinides. Parimad tavad?

Post Litecoin

Bitcoini kaevandamine Linuxi mündil on 32-bitise või 64-bitise ststeemi taustal võimalik?

Post Litecoin

Ainult üks viis?

Post Litecoin

Minu uus kraaniga seotud küsimused - freebits4u.ml