Trezor ja Ledger Nano S | Estonian.lamareschale.org

Trezor ja Ledger Nano S

Trezor ja Ledger Nano S

Küsimus:

Lugesin mõned kliendid aru umbes Trezor ja mind erutas natuke. Nad ütlevad, et Trezor ei toeta Ethe samas Ledger teeb. Kas see on tõsi?

Vastus:

Hi Ahmad, 
Trezorhardware rahakoti toetab Ethereum läbi integratsiooni MyEtherWallet, võite leida rohkem teavet selle oma kodulehel.

Kommentaarid puuduvadTrezor ja kinoomia 1Küsimus:

Hi, im new kasutades trezor, tegi seeneniidistik jaoks BTC mõnda aega tagasi, nagu te said.thanks. On coinomy liiga, siis ütle mulle, kuidas liikuda Soolad, et trezor palun? Heard teha seda myetherwallet, kuidas ma seda teha siis? Tänud ette, siis Kep head tööd

Vastus:

Hi kohta Trezor on blogyou leiate üksikasjalikku ülevaadet selle kohta, kuidas kasutada Myetherwallet koos Trezor, siis vaata seda esimesena. Kui te kinni või on konkreetne küsimus, palun andke meile teada ja me oleme õnnelikud, et aidata teil välja.

Kommentaarid:

Tänu poisid, ma saama varsti. Alati suur abi. Soovitan üsna vähe nüüd ja kõik happy.thanks


Trezor ja kinoomia 2Küsimus:

Hi, siis ütle mulle parim koht Kirjuta Soolad kanda trezor palun? Alates coinomy, kui nad ei võimalda kasutada. Aitäh

Vastus:

Hei c,
Olge eriti ettevaatlik saates Bitcoin ja Bitcoin raha! Veenduge saata ainult Bitcoin et Bitcoin aadressid ja Bcash et Bcash aadressid. Kui te segada need üles, siis \ 'll kaotada münte.

Kommentaarid puuduvad


Trezor ja mütseelKüsimus:

Hi, aitäh kõik ur abi. Kas oskate öelda, mida todo palun? Minu tablett murdis nii sai uue 1 nd ei taastada, kuid see ainult kerkib tasakaalu afew kontod seeneniidistik, kaks, et ma ei leia afew sisse. See näitab tehingute nad saadeti, kuid mitte münte. Kõik ideed, mida mu järgmine samm on? Seemne ei jagata lihtsalt ei varundada ei münte nii cant saada uus trezor.thanks ette uuesti. C

Vastus:

Hei c,
 

Kommentaarid puuduvad


Trezor kasutab 1Küsimus:

Hi, jälle tänu ette, võib soovitada, kus ma õppida kasutama trezor mitme rahakotis. Seadsin 1 seeneniidistik et trezor vaid tahavad võtta muid võtmeid välja liiga alates coinomy jne Aga no kus on lihtne selgitus. Ma saan aru, ohutum saata trezor aadressi asemel pühkima aga kus ma saan aadress altcoins? Palun explain.thanks palju, ma ei saa ilmselt leida, kuidas seda kasutada

Vastus:

Hi c,
 

Kommentaarid:

Tänu aitate everytime.great teenindust ja iv ütles palju newbees u liiga


Trezor kasutamine koos coinomyKüsimus:

Hi, nagu alati armastan seda tööd. Kas oskate öelda, kuidas liikuda mu võtmed trezor ja mis münte trezor võimaldab nüüd? Samuti saab ja kuidas seda kasutada coinomy jne, kui ma olen seeneniidistik app käivitati trezor 1.? Uus still.lol. Ok koos juhistega teha ise, kuid kinni nüüd ja internet segane. Ette tänades

Vastus:

Hi,
Siin on artikkel umbes pühkimine ja importivate privaatvõtmetest, Pakun alustada lugemist. On Trezor veebilehel, võite leida toetatud münti.

Kommentaarid puuduvad


Trezor kasutab 2Küsimus:

Hi, suht uus, on BTC trezor, havnt väitis btch veel, ma saan teha, et igal ajal? Soovite säilitada pikaajaline ohutu. Hoia afew Soolad liiga kohta coinomi, siis ütle mulle, kuidas võtta neid trezor ohutuse? On coinomi ohutu? On seeme jne.Täname

Vastus:

Hi, siis ei saa väita Bitcoin Raha igal ajal soovite, siin leiad instructionshow punktile Bitcoin Cash alates Trezor. Oleme kirjutanud Coinomiin postitusega Zcash, nii palju kui oma seemne fraas on ohutu oma Bitcoin peaks olema ohutu ka. 

Kommentaarid:

ThankYou poisid, greatfull teile again.brilliant poisid


Trezor rahakott - MyEtherWalletKüsimus:

Viimati uuendatud 28. November 2017 kell 01:05

Kasutades minu Trezor Rahakott ma automaatselt suunatakse kasutada MyEtherWallet salvestada ETH. Kas on olemas muud võimalust? ja seda tehes on ETH võtmed tegelikult salvestatud minu Trezor Riistvara rahakott.
Tänan teid abi eest.

Vastus:

Hi Philip,
privaatvõti, mis kontrollib teie Ethereum toimub aasta Trezor. Kui MyEtherWallet vajab juurdepääsu privaatvõti saata ETH või märk oma aadressid, siis saadab taotluse Trezor. Trezor siis kasutas privkey omal isoleeritud riistvara keskkonda ja saadab volitatud / allkirjastatud andmed tagasi MyEtherWallet. Sel moel oma isiklike võtmete kunagi lahkuda Trezor... Mida see kõik tähendab, et see peab olema täiesti ohutu, te järgite Trezor juhend selle loomiseks õigesti.

Kommentaarid:

Steven palju tänu oma andmed selgitus. Kõrgelt. Philip

Seotud uudised


Post Litecoin

Ethereumi kaevandamine

Post Litecoin

Kuidas kirjutada tugi Blockchain.info

Post Litecoin

Krüptovaluuta turvalisus

Post Litecoin

Segistiku seadistamine läbi oma juhtpositsiooni video

Post Litecoin

Ma näen 2 tehingut teie saadetud tehingu lingile - miks see on?

Post Litecoin

Ainult üks viis?

Post Litecoin

Kuidas vahetada mahtu vahetustes

Post Litecoin

Kas Bitcoinbanc (London, Suurbritannia) on õigustatud ettevõte?

Post Litecoin

Bitcoin kaupleb rahvusvaheliselt

Post Litecoin

WordPressi kraaniga seotud viide?

Post Litecoin

Bitcoini kaevandamine ilma riistvara?

Post Litecoin

Bitcoin õpetus või maksab nagu altucher või icoin