Rahakoti soovitused | Estonian.lamareschale.org

Rahakoti soovitused

Rahakoti soovitused

Küsimus:

Kas rahakott saab soovitada, mis võimaldab teil luua ja rahastada mitme aadresse deebetkaarte ja määrab mnemonic seemne fraas igale aadress?

Vastus:

Hi David,
aga paljud rahakoti programmid võimaldavad teil luua mitu rahakotid sees. Ma tean, Electrum teeb seda, ja sul võib olla uue seemne fraas mitme taskud ja swap nende vahel. See oleks soovitatav praktika kui soovite, et hoida erinevaid "kontod".

Kommentaarid puuduvadRahakoti asendusKüsimus:

Mida saab teha, et asendada kahjustatud või kaotatud riistvara rahakott?

Vastus:

Hi Harvey,
saate taastada oma riistvara rahakoti abil seemne fraas antud esimesel algus. Mõlemad Ledgerand Trezorhas Lahendusena antud juhul.

Kommentaarid puuduvad


Rahakoti turvalisusKüsimus:

Kui lähete kõik, et saada paber rahakott offline jne hetkel kasutate vahetada skaneerida paber rahakott osta või müüa kas pole siis muutuvad coprimised

Vastus:

Hi Marc,
See on hea küsimus. Oleme loonud artikkel, kuidas kasutada paberi rahakotis ohutult, Pakun lugeda seda. Saate importida ainult täies ulatuses oma paber rahakott, nii et kui see on tehtud, ja olete imporditud privaatvõti paber rahakott muutub kasutuks. 

Kommentaarid puuduvad


Rahakoti ajakohastamine võtab vanustKüsimus:

Ma alla laadinud Ethereum udu rahakoti ja esmakordsel käivitamisel hakkas see uuendab plokk ketid. Algul uuendatud oli kiire, kuid seda kauem võtab aeglasem värskendus. Ma olen juba kolmandal päeval, kui mu rahakott peaaegu non-stop uuendamine ja ma isegi ei teinud küna 2/3, kuidas mõned korda see lihtsalt peatub kogu minutit.

Kas on olemas asi, mida ma teha, et muuta see minna kiiremini?

Vastus:

Hi Alex,
Kuigi me ei ole kohanud seda küsimust otseselt, ma näen paar Teised kasutajad on kurtnud sama probleem Ethereum Stack Exchangeand GitHubforums. Ma soovitan teil vaadata neid teemasid, kui on lahendus sulle.

Kommentaarid puuduvad


Rahakott versus vahetamineKüsimus:

Head päeva. Aitäh video. Lühidalt, mis on vahe Bitcoin vahetada ja oma rahakoti. Ei oma Bitcoin ka kasvavad rahakoti, sa vajad rahakott? nagu ma aru saan inimestelt, kui te kasutate Luno sa hoiule raha oma panga oma konto ja siis osta Bitcoin ja seal läheb üles ja alla vastavalt markets.Where ei rahakoti tulevad

Vastus:

Hi Anton, 
See on hea küsimus, nagu teil salvestada oma Bitcoin börsil rahakotis samuti. Erinevus lamab erinevate rahakotis. Vahetused peetakse kuuma rahakotid, mis tähendab, et teie mündid online, samas on külm rahakoti võimalusi offline lahendusi. Aga mõlemal juhul, salvestada bitcoins, mis väärtus muutub aeg-ajalt ühe turu nõudlust ja pakkumist. Sa saad


Rahakott koos plokkheli tehingutegaKüsimus:

Hello, tema on samal ajal lugesin saidile ja lihtsalt nendel päevadel im otsivad midagi, mida ma ei leia veel, ma tahtsin küsida umbes soojusvahetid koos välja blockchain tehingute niipalju kui ma tean Coinbase on selline vaheliste tehingute oma rahakotid, ma ei tea, kui theres muu rahakoti pakkuja teeb sama asja?
Kas sa tead mis tahes rahakott, mis võimaldavad saata väike kogus satoshis läbi nende välja blockchain vaheliste tehingute sama kasutaja rahakoti teenust?

Vastus:

Hei Ana meeldiv :)
Ma arvan, et seal on mõned rahakoti nagu Blockchain.info, mis võimaldab teil saata vähem 10.000 Satoshis, kuid tänapäeva tasud see saab olema üsna kallis.

Kommentaarid puuduvad


Rahakott koos korrapärase maksegaKüsimus:

Kas sa tead, kui rahakott on olemas, mida saab auto Kirjuta fikseeritud USD summa oma Bitcoin aadress automaatselt iga päev? nt Saada USD 5.00 kell 08:00 iga päev konkreetse Bitcoin address.I kasutan Coinbase täita, et vaid kaevurite tasu on liiga kõrge olla tõesti kasutatav väikestes kogustes ja ma ei saa muuta tasu. Ma ei pea kiire kinnitus tehingu nii minimaalse tasu oleks täiuslik.
aitäh

Vastus:

Hei Francois,
 

Kommentaarid puuduvad


RahakotidKüsimus:

Tere, härra Offir.
Ja nii hea, kui teie läbivaatamise Coinmama oli vaadata teised on hirmuäratav.

Vastus:

Hi Oluseun, 
on paar erinevat tüüpi walletson turul ja paberi rahakotis peetakse väga turvaline lahendus, kui sa ehita ohutult. Pakun lugemist need artiklid, sest need võivad olla kasulik teile.

Kommentaarid puuduvad


Rahakotid ja vahetusedKüsimus:

Tere,

Ma olen uus kasutaja. Vaadates pärast ostmist ETH ja nüüd Iv'e sai natuke küsimus.
Kas ma saan hoida raha vahetada saidi (ja mitte sees "rahakoti)?

Põhiliselt mõtlen alustada vahetada väike kogus ja näha, kuidas see läheb. Tulevikus ma plaan on rahakoti konto, kuid ainult alguses

Suur tänu
Oren.T

Vastus:

Hi Oren,
saate osta Ethereum ilma rahakoti, vaid ostes otse exchangeand säilitamist seal. Kuid pidage meeles, see ei ole ohutu hoidke münte börsil kauem aega. Sa saad

Seotud uudised


Post Litecoin

Ma näen 2 tehingut teie saadetud tehingu lingile - miks see on?

Post Litecoin

Lisage, kui vahetused nõuavad kahepoolset autentimist

Post Litecoin

Kui palju saab keskmine fuacetti kasutaja (päevas, nädalas, iganes)

Post Litecoin

Madalaim hind Ledger Nano s

Post Litecoin

Kas ma saan osta eeterumat ja saata selle oma kiipide rahakotile?

Post Litecoin

Kuidas ma saan BitConnectist deposiidi võtta?

Post Litecoin

Kas on olemas tegelik viis coinmama tegevdirektoriga suhtlemiseks?

Post Litecoin

Saidil oleva loendi saamine

Post Litecoin

Kas te võite soovitada mulle mõnd legit, pilvede kaevandamise äriplaane

Post Litecoin

Exchange NL usaldusväärne rahakott, mis võtab vastu mitme valuuta

Post Litecoin

Püramiidskeemid, mis on suunatud õiguspärasele lähenemisele BC omandamisel

Post Litecoin

Bitcoin Generator Tools - kui tõeline need on?