Rahakoti ülevaade | Estonian.lamareschale.org

Rahakoti ülevaade

Rahakoti ülevaade

Küsimus:

Hi, aitäh kõik eelmised rahakotid arvustusi. Hiljuti mõned Bitcoin rahakotid teatas, et nad peavad peatada teenuse deebetkaardid kasutajatele, kes elavad väljaspool Euroopa territooriumil. Kas sa kavatsed teha uusi läbivaatamine userd väljaspool Euroopat? Tundub, et kõik ettevõtted valmistuvad tahes alternatiiv, kuid seal ei ole ühtegi värsket informatsiooni. Thnak teid ette.

Vastus:

Hi Irina,
Täname viitavad olulist teavet. Tundub, et järgmised Bitcoin deebetkaardid enam ei tööta enamiku riikide väljaspool SEPA tsoon: BTCC, Bitwala, Xapo ja Shakepay. Artikkel peaks kindlasti olema värskendatud selle olulist teavet. Olen teavitanud saidi omanik seda küsimust ja me uurime probleemi veelgi.

Kommentaarid puuduvadRahakotidKüsimus:

Ma ostan mitmeid cryptocurrencies iganädalaselt kavatsusega lihtsalt hoides neid - võib-olla aastaid. Mul ei ole mingit kavatsust kasutada neid ostude saatmise neid kõikjal, või kauplemise ja nii ma vajan turvaline parkimiskoht neile, mis tagab turvalisuse ja privaatsuse. Valuutade olen huvitatud sel ajal on Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash, Ripple ja Golem.
Loodan, et sa saad aidata

Al

Vastus:

Hi Al, 
Meil on articleabout parim Bitcoin rahakotid turul, paar neist rahakotid, nagu Ledgerand Trezoralso toetab eespool mainitud altcoins samuti. Saate vaadata läbi meie arvustused nendest ka.

Kommentaarid puuduvad


Tahad osta Cryptos NEM & XRP Kuveitast, kasutades DEBIT-kaartiKüsimus:

Lugupeetud Eksperdid,
ma olen täiesti uue mesilase krüpto maailmas. Hiljuti sain huvitatud sellest krüpto currecncies pärast lugemist mõned artiklid. Pärast läbimas web palju, et ma otsustasin alustada NEM, XRP kui alguses ja hoida rahakotis pika aja... Aga im segaduses, mil vahetada \ Rahakott valida, mis toetab nende valuutade ja riigis. Nende r mu päringute alla

  1. Soovitada rahakoti i tuleb valida, mis toetab nende valuutade
  2. Soovitada vahetamine, mis kaupleb nende valuutade ja lasta OSTA KASUTAMINE deebetkaardid, Kuveit

Soovidega

Vastus:

Hi Nabeel,
 

  1. Pakun saada mis tahes liiki rahakott, mis on loetletud ametlikul kodulehel nende cryptos. Kui kavatsete osta märkimisväärse summa, siis see on parim, et saada tarkvara rahakott, mis töötab arvutis. Online rahakotid on madalad turvalisuse ja mobiilimaksed ei ole palju parem, aga oma mugavuse võivad sobida väikeses koguses raha. Võite vaadata ka multivaluutne rahakotid nagu Jaxx ja Exodus et näha, kas nad toetavad nii need mündid.
  2. Jah, ma soovitan teil kasutada kas CoinMama vahetada või BitFils maakler. Mõlemad teenused nõustuda deebetkaardid jooksul Kuveit. Kuid nad ainult müüvad Bitcoin... Nii osta Bitcoin siis saate saata ükskõik cryptocurrency vahetada mis toetab XRP & NEM et vahetada BTC neile. Ma soovitan seda meetodit nagu ma olen ei tea ühtegi altcoin vahetus sobib oma asukoha ja makseviis. Mõned head krüpto konverteerimise teenused on Shapeshift ja Changelly ja häid krüpto vahetused on Poloniex ja Bittrex. Kõik need kohad tuleb nõuda ainult e-posti aadressi kõige et võimaldada kauplemine.

Kommentaarid puuduvad


Soovid osta mõne KrüptovaluutaKüsimus:

Viimati uuendatud 21. Detsember 2017 kell 00:06

Hi Steven,
teie ettepanekud on väga teretulnud.

Aitäh,
Rohit

Vastus:

Hei Rohit,
Nagu osta need mündid, lihtsaim viis on omandada Bitcoin - ehk kaudu Kraken.com või QuadrigaCX.com kes mõlemad nõustuda CAD - ja siis vahetada BTC nende Soolad börsil nagu Poloniex.com või Changelly.com.

Kommentaarid:

Tänu Steven eest vastust, ma mõistan täielikult kaasnevaid ohte salastatuse valuuta, kuid ei saada ilma valu peavad võtma võimalused, ma tahan investeerida umbes 10k see, et ma mõtlesin, et osta 10 erinevat valuutat 1000 $ iga ja jäta neid aastas või nii, isegi kui üks ta klikib siis ma rikkaks.......Vŋi teine võimalus on investeerida $ 2000 iga 5 erinevas valuutas, mida sa soovitada ja saab valida 5-10 valuutade mulle kui ma arvan, sul on hea arusaamine kõik valuutad, minu praegune kirkad on Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, litecoin, Etherum ja Monero
ärge muretsege kaotus, ma mõistan täielikult, et on täiesti uus ajastu ja palju ebakindlustegurid on seal.

Aitäh


Tahad teada hostimise kohta?Küsimus:

Mis hosting te kasutate või soovitada mulle vastuvõtva käivitada blogi seotud Bitcoin? Ma tahan kirjutada Bitcoin India.

Vastus:

Tere Jatin,
Õnn kaasa!

Kommentaarid puuduvad


Hoiatus WIREXi tasude kohtaKüsimus:

Just hoiatuse WIREX tasusid, mis on väga kõrge.
Sarnane äri, mis ei deebetkaardid on krüpto tasu, mille eest baas on oluliselt madalam.

Vastus:

Hi Jonathan,
aitäh jagamine oma lugu WIREX. Ma ei ole kindel, kas see, mida on kõrge tasu näete tehingu. Sa võiksid kontrollida tehingu ID aasta blockchain ja seal tehingutasu on läbipaistev kellelegi, äkki saab tõsta, et WIREX samuti.

Kommentaarid puuduvad

Seotud uudised


Post Litecoin

Kas te arvate, et valitsus ja muud sarnased võivad peatada krüptokursuse?

Post Litecoin

Paytrading.org

Post Litecoin

Coinbase kontod Ledger Nano S rahakotile?

Post Litecoin

Kuidas me teeme Cryptoconei Block Exploreri

Post Litecoin

Segane algaja 2

Post Litecoin

Raske probleem osta Bitcoins Ethereum

Post Litecoin

Bitcoin-rahakotide deebetkaart

Post Litecoin

MLM BitCoin Ettevõtted

Post Litecoin

Miningist

Post Litecoin

Tunnustatud ainult arvukus põhinev krüpto-valuuta

Post Litecoin

Kas kavatsete lisada ips-i WordPressi plugina?

Post Litecoin

Kas Bitcoinbanc (London, Suurbritannia) on õigustatud ettevõte?