Mis on Bitcoin ja miks on pangad ja õiguskaitseorganid asjassepuutuvad? | Estonian.lamareschale.org

Mis on Bitcoin ja miks on pangad ja õiguskaitseorganid asjassepuutuvad?

Mis on Bitcoin ja miks on pangad ja õiguskaitseorganid asjassepuutuvad?

Küsimus:

Kas te palun selgitage mulle lihtsas ja lihtne inglise, milline Bitcoin on ja miks pangad ja õiguskaitseasutuste oleks mures on? Aitäh.

Vastus:

Suurepärane küsimuse Jake,
ma arvan, et nad on palju põhjuseid, et nad võivad olla mures, kuid siin on mõned ma ei mõtle:

  1. Bitcoin on mõnikord kasutatakse ebaseaduslikel eesmärkidel (nagu iga muu sularaha) ja selle asemel tegeleda tegeliku probleemi (tarnijate) nad üritavad võidelda makseviis. See on põhimõtteliselt sama kui öelda "inimesed kasutavad Dollar arved osta ravimeid, nii et vaatame keelata dollar arved".
  2. Bitcoin on põhimõtteliselt kehti, st keegi seda kontrollib - ning et hirmutab palju asutustele. Minu arvates see hirmutab neid ei pruugi õigust põhjustel. Mina näen seda nad on peamiselt mures kaotada oma võimu ja volitusi. Siin on tõesti väga talkby Andreas Antonopoulos selgitatakse selles küsimuses natuke põhjalikumalt. 

Muidugi, kui sa neilt nad ilmselt öelda, et see on kasutatavat valuutat raiskaajia, narkoparunid ja kurjategijad. See on põhimõtteliselt väidet, et tegemist igasuguse uue häiriv tehnoloogia (see on, mida oli ka räägitud Interneti algusjärgus).

Kommentaarid:

Ma arvan, et pangad asjaga, sest:
2. Fiat valuuta on vahetuseks Bitcoin mis põhjustab neile kaotada raha tasud

Õiguskaitseorganid tunneks muret tõttu:
2. Jõustumatuid valuuta - raske kontrollida / takistada inimesi kasutades seda

Loodan, et see aitas natuke

Tere Ofir,

Mis on kõige olulisem mure, et Bitcoin põhjustaks Pankade? Peale seda väga raske reguleerida ja kontrollida? Iga 4-6 põhjustel lihtsas lihtne inglise oleks tore.

Püüan panna see kokku Powerpoint esitlus slaidi hoida asju tavaline ja lihtne lihtne mõista iga päev inglise keeles.

Praegu Hoidsin punktid kokku, et selgitada, miks nii pankade ja õiguskaitse asutused, aga ma ei ole kindel, kas on piisavalt suur olulised punktid, et ma peaks tegema 2 eraldi slaidid asemel:

Nt 1 slaid, esitades peamised punktid, miks pangad on mures, ja seejärel teise slaidi märkides punktid, miks õiguskaitseorganid on mures.

Praegu mul seda 1 slaid niimoodi, 3 põhipunktid ning püüan alati hoida 6 täpploendeid maksimaalselt:

Miks pangad ja õiguskaitseasutuste muretsema?

-Bitcoin on raske või võimatu reguleerida
-Bitcoin võib häirida väärtus pärisraha

Kõik täiendavad nõuanded on väga hinnatud. Ma ei olnud kindel, kas seal oleks piisavalt kehtib olulised punktid teha kas kategooria (pank, õiguskaitse); rohkem kui 6 punkti kas kategooria, kui ei ole ma seda kõike peale ühe slaidi.

Ma nägin mõned artiklid, kui ma googled miks pangad mures Bitcoin? Aga nad ei korraldatud ja selge, kasutades bullet punkte tuua selgelt meeldib, kuidas sa olid selgitas ta selgelt mulle lihtsas keeles.

Nagu see üks näide: "Miks pankurid kardavad Bitcoin mõju? Lihtne, see viib ripples kogu finantssektori loob see uusi võitjad ja kaotajad, ja see tõenäoliselt detsentraliseerida pangateenused ja luua mikro turgudel määral ei näinud, sest edusammud barter majandus ja turumajandus kokku. Tegelikult on see, mida interneti väärtus on kõike-kustutades vahet vahetuskaupa, raha ja teenuste vahetamise mis tahes turul. Kui iga võimaliku hea on rahaliselt kaubeldavad ja säiliv samaväärne, "Bitcoin," kui sa, kaubanduse plahvatada hulgaliselt suunas võimatu ennustada, mida praegune algoritme. Vahendajad tulevad ja lähevad, ja lõpp-punkti vahetus sõlmede muutub üha olulisemaks. Et paljud pankurid see on hirmutav mõte. Et keegi teine ​​on tõenäoline üsna vabastav. " Siit: http://fortune.com/2014/11/20/why-banks-fear-bitcoin/

Nagu näete, et selgitus oli väga paljusõnaline ja mitte iga päev lihtsas inglise keeles. Aga mida ma aru sellest, et see häiriks väärtus reaalne raha reaalses maailmas.

Veel on veidi parem siin: http://www.coindesk.com/real-reason-banks-dont-like-bitcoin/

Aitäh Ma tõesti hindan teie abi.

Seotud uudised


Post Litecoin

Investeerimine Bitcoinisse?

Post Litecoin

Küsimus - suur pilt pildil tühi täidetud. Või on suur küsimusmärk ideed mitte mitte enne, kui on selgitatud ja seda pole kunagi mõelnud

Post Litecoin

Kuidas ma saan bitcoini ettevõtte kaevata?

Post Litecoin

Kuidas me teeme Cryptoconei Block Exploreri

Post Litecoin

Webkotiin, mida kasutatakse webhits.io

Post Litecoin

Uus saksa koostöö. bitnake.com, btc-ruumis on pettus väravas!

Post Litecoin

Kas SegWit2-s Exchange bikotiini salvestamine on ohtlik?

Post Litecoin

Kas on olemas tegelik viis coinmama tegevdirektoriga suhtlemiseks?

Post Litecoin

Bitcoin raha

Post Litecoin

Bitconnect

Post Litecoin

Tõrgete määrad

Post Litecoin

Ei saa Sisse lülitada segistisse