Mis on parim mineraator? | Estonian.lamareschale.org

Mis on parim mineraator?

Mis on parim mineraator?

Küsimus:

Otsin seda proovida. Milline on parim kaevur umbes 200 $? Iga algaja nõuandeid?

Vastus:

Hei Ryan,
ma ei ole kindel, et leiad mingit väärt kaevur selle hinnavahemik. Tavaliselt kõige odavama kaevur, mis on mõnevõrra asjaomaseid kulusid umbes $ 600 olenevalt sellest, kes sa seda osta. Ma soovitame külastada meie Bitcoin kaevandamise hardwarepage teada saada, mida on elujõulisi valikuid ja siis vaadata, kas mõni neist sobib oma eelarve.

Kommentaarid puuduvadMis on Dashiga tegelemine?Küsimus:

Hi Ma kaalun sattumist Dashcoin mäetööstuses. Mind juba kaevandamisel BTC ja LTC, ja lisades täiendavad kaevurite kas münt on lihtsalt liiga kallis / raske leida.
Tänu!

Vastus:

Viimati uuendatud 24. November 2017 06:20

Hei Bruce,
Teie küsimusele vastata, kirjutasin artikli kohta Bitmain on D3 Dash kaevur. Leiad selle siit:

Antminer D3 Review - Dash ASIC X11 Miner


Nagu basseinid, ma soovitame kasutada ühtegi neist mainitud Dash ametlik veebileht - need peaksid olema täiesti legit:

Olles kunagi kaevandatud Dash, ma ei saa teile enam vihjeid, kuid ma loodan, et need lingid aitavad teil välja.

Kommentaarid puuduvad


Mis on hype?Küsimus:

Kui teil on väike fraktsioonid Bitcoin, kuidas saab osta kaupu? Kui te ei ole õnn õppida Bitcoin 08, või siis, kui kulla palavik hitt, kuidas oleks parem ühiskonnale? Kuidas saate teha need väikesed fraktsioonid Bitcoin töö jaoks? Kas inimesed nõus ostma oma väike fraktsioonid bitcoins? Mul on paar rakendused, mis mulle maksma / anna mulle väike fraktsioonid, üks on välja makstud juba, kuid on eesmärk töötada poole 1 kogu Bitcoin? Ma lihtsalt sai teada bitcoins umbes kolm päeva tagasi. Siis ma sain palavik. Kuidas te töötate rotaatorite? Tänan, et leidsite aega lugeda läbi minu küsimustele ja vastuseid.

Vastus:

Viimati uuendatud 15. Oktoobril 2017 10:01

Hi Angela, Meil ​​on pagesummarizing ettevõtted, mis aktsepteerivad Bitcoin makse. See sõltub toode, mida soovite osta, siis võib olla võimalik veeta lihtsalt väike kogus münte samuti. Võite ka müüa oma münte vahetamist, need kiidetakse tehingute isegi väike kogus Satoshis. Regaring et Bitcoin rotaatorid, ma soovitan teil lugeda seda articleabout raha koos Segistid, see võib olla kasulik teile.  

Kommentaarid puuduvad


Millal jagada BTC BTGst minu rahakotist?Küsimus:

Hi, I osales Bcash split minu electrum rahakoti juhiseid postitatud 99bitcoins ja see töötas suurepäraselt. Nüüd minu arusaam on, et Bgold split on toimunud, kuid mündid ei ole jaotatud. Ma tavaliselt ei pahanda ootab, kuid seal on teine ​​kahvel tulemas (S2X) ja tundub, et oleks asjad keerulisemaks, sest ma tahaks jagada sealt liiga ja seal on kogu see asi kordus kaitse. Niisiis, kas on võimalik jagada Bgold alates BTC minu electrum rahakoti sama nagu enne? Kas mul on vaja oodata, kuni mündid on jaotatud? Kuidas ma tean, kui see on? Ja mis siis, kui seda ei juhtu enne, kui järgmise kahvel? Mul on päris põhiteadmised kordus kaitse, kuid mulle tundub, nagu seal on kuidagi turvaliselt tagasi kõik võimalikud vabalt levitada Bgold ja S2X.

Vastus:

Hei Eles,
 

BLOGI


Kuni nende peamine võrk on üles, siis ei ole võimalik jagada oma Bgold oma Bitcoin. Praegune olukord on tõepoolest väga segane, nii et ma soovitan istub tihedalt kuni asjad on välja töötatud. See lihtsalt ei ole väärt riskivad oma tõelist bitcoins, säilitades nende vastutustundetu kahvlid, minu arvates.

Kommentaarid puuduvad


Millal bitcoini kaevandamine peatub?Küsimus:

Viimati uuendatud 25. Augustist 2016 23:55

Mis juhtub siis, kui kõik Bitcoin kaevandatakse? Kuidas Bitcoin jätkata?

Vastus:

Bitcoin kaevandamise ei lõpe kunagi kui protsessi, kuna see on vajalik, et jätkata funktsiooni Bitcoin. Kuid kõik 21 miljonit Bitcoins saab kaevandatakse umbes aastal 2140. 
allikas

Kommentaarid puuduvad

Seotud uudised


Post Litecoin

Kuidas kirjutada tugi Blockchain.info

Post Litecoin

Kuidas osta bikotiini Lõuna-Aafrika krediitkaardiga, elades Kataris

Post Litecoin

Segane algaja 2

Post Litecoin

Kas Bitcoinbanc (London, Suurbritannia) on õigustatud ettevõte?

Post Litecoin

Bitcoin Generator Tools - kui tõeline need on?

Post Litecoin

Raha saamine pettusest

Post Litecoin

Bikotiinide ostmine esimest korda

Post Litecoin

Kuidas vahetada mahtu vahetustes

Post Litecoin

Makstud väärtusega elektrienergia maksumus

Post Litecoin

India bitcoiinid ja Zebpay

Post Litecoin

Uus Bitcoinile 1

Post Litecoin

Registreerimine või Bitcoini ostmine