Valge paber | Estonian.lamareschale.org

Valge paber

Valge paber

Küsimus:

Tere, kuidas valge paberi käivitatakse oma koduleheküljel?

Vastus:

Hi Lily,
Me ei tee PR või sponsoreeritud postitusi 99Bitcoins. Kui soovid kasutada meie reklaami võimalusi, siis vaadake meie Reklaam Pagefor üksikasjad.

Kommentaarid puuduvad



Kes kontrollib Bitcoini?



Küsimus:

Kes otsustab, et on jagatud või kahvliga. Kuidas nad anda volitused? Kes võimaldab keegi on õigus pääseda kriitiliste süsteemide, et nad saaksid teha viga ja keera Ethereum?

Vastus:

Hi Roger,
kõik avatud lähtekoodiga tarkvara saab raske kahestunud igal ajal; kõik, mis on vajalik on, et keegi kopeerib projekti kood siis muuda seda viisil, mis on vastuolus esialgse reeglistikku. Seal pole kedagi ja midagi selle peatamiseks, kui mitte arvestada asjaolu, et enamikul juhtudel on see lihtsalt ei tasu end ära. Sa võiksid näiteks raske kahvel Bitcoin on 100 meg plokid kuid kes läheks selle asemel regulaarselt Bitcoin, mis keegi teine töötab? Peaaegu keegi, nii et see on lihtsalt ei ole väärt oma aega või pingutust.

Kommentaarid puuduvad


Kes lõi Bitcoini



Küsimus:

  1. Kas ma tean, kes on loonud Bitcoin?
  2. Ja kui münt on loodud mõned unknownpersonwhom me ei saa seda kuritarvitada neid nüüd siis muutub internationalcurrency

Vastus:

  1. Ei. Ainus vastus saad on "Satoshi Nakomoto," ja see on võlts nimi.
  2. Jah, see võiks olla. Satoshi on tõenäoliselt maailma esimene dollari trillionaire. Kui ta / ta / nad otsustavad müüa mündid nad kaevandatakse varakult Bitcoin olemasolu, oleksid tagajärjed suur... Pehmelt öeldes. Ikka, see ei muudaks suurt mõtet Satoshi kasutada oma münte viisil, mis hävitab väärtust oma mündid, kui see on mõistlik...

Kommentaarid puuduvad


Kes on kõige biktseinid?



Küsimus:

Kas kuidagi teada, mida inimesed ise kõige Bitcoins ümber maailma?

Vastus:

Viimati uuendatud 24. November 2017 06:20

Hei RJ, siis ei oska täpselt, kes on kõige rikkamad inimesed Bitcoin kuid kuna Bitcoin aadressid on avalikud saate öelda, mida aadressid hoidke kõige Bitcoins.
Ofir

Kommentaarid:

Scammer ??? Hacker ??? väljapressimiseks ???


Kes leiutati loodud bükotiini ja kes seda kontrollib?



Küsimus:

Ma tahan teada, kes asutas Bitcoin

Vastus:

Hei Nick,
see on ka võimalik, et Satoshi ei ole ainult üks inimene, kuid grupp inimesi. Lisateavet vt selles artiklis.

Kommentaarid puuduvad


Miks BitCoins on Deep veebis nii populaarne?



Küsimus:

Tere!

Ma ei ole kunagi kantud Deep Web (sest ma ei taha vaadata halvim osa inimkonnast), kuid ma olen näinud palju heategevus kraami põhineb blockchain ja cryptocurrencies.

Niisiis, näinud, et paljud tehingud avalikult salvestatud, kuidas see juhtus? Miks bitcoins on silmitsi halb turul Deep web?

Ette tänades :)

Vastus:

Hei Giorgio,
põhjus Bitcoin on saanud nii palju populaarsust pimedas veebis on, sest tema pseudonüümi naturewhich teeb tehinguid raske jälgida tagasi oma omaniku. Sellepärast palju kurjategijate eelistavad seda vormi valuutas. Muidugi ei ole anonüümsus ainult tunnus Bitcoin, sellepärast palju legit kasutajad võtnud ka seda.

Kommentaarid:

Olen kuulnud Monero kuigi ma ei tee täielikku puurida ette veel. Ma arvan, et Bitcoin on 7 aasta jooksul tehtud, et Monero vaja võita ja et "ei ole lihtne. On olnud nii palju hypes erinevatest altcoins viimastel aastatel, et ma ei pööra tähelepanu, et palju, kui uus münte ääri, kuni see saavutab märkimisväärse turuväärtusest.
Niisiis, kui Monero saab konkurendi hetkel see ei ole samas liigas.

Sain aru. Ja sa arvad, et see peatub nüüd, et Monero on varsti turul?

Monero on anonüümne ja sa ei saa tehingute jälgimiseks. See on juba kasutatud ravimi lähtekoha ja nii edasi (noh, et mind ei üllata üldse).

Anna mulle teada!


Miks ma pean ootama nii kaua, et osta Coinbaseist uuesti



Küsimus:

Ofir,
Kas te vastate küsimusele minu jaoks? Ma arvan, et tuleb midagi valesti... Olen püüdnud osta Bitcoin kaudu Coinbase kuid pärast iga väike ostu (nagu 1 Bitcoin) nad sunnivad mind ootama päeva ja päeva, enne kui nad lubavad mul osta jälle, kuigi mul on raha minu pangakontole. Ma tunnen, et see võtab mind igavesti saada investeerinud. Mida ma saan teha, et osta rohkem kui üks Bitcoin korraga?

Vastus:

Hi Doug,
ei tea, miks sa pead nii kaua oodata vahel ostude võiks küsida, Coinbase tugimeeskonna, samuti kui see on sisemine reegel. Kuid seal on paar muud Bitcoin vahetuste turule, meil articlewhich loetleb kõige populaarsem üks üsna vähe kommentaare samuti.

Kommentaarid puuduvad

Seotud uudised


Post Litecoin

Investeerimine kõrgkooliõpilasena

Post Litecoin

MLM BitCoin Ettevõtted

Post Litecoin

Coinchecki edendamine?

Post Litecoin

Ethereumi kaevandamine

Post Litecoin

Kuidas ma saan BitConnectist deposiidi võtta?

Post Litecoin

Mis juhtub oma BTC-ga, kui rahakott läheb büst?

Post Litecoin

BitPandai konto avamiseks kasutage linki ja peate nõu küsima?

Post Litecoin

Raske probleem osta Bitcoins Ethereum

Post Litecoin

Uus Bitcoinile 1

Post Litecoin

Bitcoini aadressimuutus 2

Post Litecoin

Ei saa Sisse lülitada segistisse

Post Litecoin

Kus on minu bitsiinid?