Miks Qoinpro Bal Lehekülg OCT 2017, MISSING mündid? | Estonian.lamareschale.org

Miks Qoinpro Bal Lehekülg OCT 2017, MISSING mündid?

Miks Qoinpro Bal Lehekülg OCT 2017, MISSING mündid?

Küsimus:

Sisse logitud acct kell Qoinpro.com ja mündid näivad olevat kadunud ja Viimati Uuendatud näitab oktoober 2017 keegi teab miks?
Juba säutsus et @qoinpro vastust veel.

Vastus:

Hi there,
Ausalt, ma olen kahevahel. Mis ma öelda, et kui sa saad oma münte tagasi, siis tuleb hoida neid isikliku rahakoti tulevikus. Webwallets on teadupärast halb varastamine münte ja see tundub sketchier kui enamik... Õnn.

Kommentaarid puuduvadMiks mu aadress kustutati?Küsimus:

Miks mu aadress on kustutatud?

Vastus:

Hi Evgeny,
kas te võiksite anda natuke rohkem informatsiooni, mida sa mõtled oma aadressi kustutatud? Mis see on seotud? Võite saata meile rohkem teavet kasutades kontakt formas hästi ja meil pilk küsimus.

Kommentaarid puuduvad


Miks maksta BTCi Coinbase hindu?Küsimus:

Küsimus temalegi:

1. Arvestades oluliselt odavamalt osta BTC kohta GDAX (0,25% või vähem) vs pangaülekanne Coinbase (1,49%) ja sisuliselt ilma vaeva peale logides Coinbase volikirjad kohta GDAX saidi ja täidesaatva lihtne ülekanded, miks ei see olla eelistatud meetod isegi algaja? Ostetud mündid võiks isegi koheselt tagasi kanda Coinbase kui üks valib.

2. Kas on olemas mingeid täiendavaid ohutust hoidmise BTC on Coinbase? Kui teil on õigus BCH jaanuar, oleks BCH kogute siiski minu Coinbase majapidamiste kui ma kolis neil GDAX püsivalt ära parema hinna? Tänu!

Vastus:

Hi Robert,
 

  1. Noh, kasutades GDAX vahetada on ähvardava algajaid. On hind graafikuid, et tüübid, tellimuse raamat - nii rohkem teavet ekraanil kuvatavaid töödelda. Sest algaja, kes ei ole kunagi kasutanud kauplemisplatvormi enne ja tõenäoliselt ebakindel ja võib-olla isegi närvis ostavad oma esimese bitcoins, see on lihtsalt palju lihtsam neid kasutada lihtsaid Coinbase liides. Nagu te ütlete, see on kallim nii, kuid ma arvan, et lihtsus on oma hind. Miski Bitcoin on tõesti lihtne nii et see võtab palju tööd teha asju lihtne ja lollikindel kui võimalik, ma arvan Coinbase on teinud head tööd seal.
  2. Ei, me ei soovita, et inimesed kunagi hoida münte börsidel kui nad saavad seda vältida. Kui teie Bitcoin olid kohal oma Coinbase konto ümber aasta 1. Augustil, kui Bcash kahvel toimunud, siis nad kantakse te alguses 2018 (kui Coinbase muuta oma väljaöeldud kavad). Niisiis, pole probleemi liigub oma raha GDAX aktiivse kauplemise või ära parema hinna. Kui te ei plaani kaubelda regulaarselt, siis ma ütleksin, see oleks palju turvalisem liikuda oma münte riistvara rahakoti asemel.

Kommentaarid puuduvad


Miks ma tahan BitcoinCorei kasutada?Küsimus:

Miks ma peaksin kasutama BitcoinCore, nähes, kui ta võtab igavesti sünkroonida, ja tundub olevat väga lihtne kasutajaliides? Kas on mõni tegelik väärtus see, et ma ei tea, kuna see tundub olevat ametlik app, mida bitcointalk foorum

Vastus:

Hei Robert, suur küsimus. Kui olete lihtsalt otsin kasutada Bitcoin võimalikult kiiresti pole põhjust alla Bitcoin tuum. Siiski, kui soovite, et toetada Bitcoin võrgu ise, kui teil tekib Bitcoin core sa põhimõtteliselt aktiveerides teise sõlme süsteemi. See tähendab, et teil on nüüd aktiivselt aidates kinnitada tehinguid, kui olete võrgus. Siin on täielik selgitus Bitcoin sõlmed.
Siiski, kui olete hakanud just läbi - ei ole vaja laadida BitcoinCore. Kasutades Greenaddress, Blockchain.info, Coinbase või mõne soovitatud walletsis täiesti korras.

Kommentaarid puuduvad


Kas Bitcoin Cash asendab BTC?Küsimus:

Viimati uuendatud 12. Novembril 2017 21:41

Kas Bitcoin Cash asendada BTC?

Vastus:

Hi Arthur,
münt on võimalik ainult saada seni hype ja turuga manipuleerimise; lõpuks see nõuab cypherpunks kirjalikult koodi konkurentsis püsida või isegi asjakohane.

Kommentaarid:

BTC hind läheb alla, see on, sest BCH? Kas soovitaksite osta BCH ja müüa BTC?


Traat bikotiini ostmiseksKüsimus:

Kui mu vend tahab traat raha oma pangakonto osta Bitcoin mulle, millist teavet ei ta pead andma pangale?

Vastus:

Hei Halit,
Pange tähele, et teatud vahetamist vajavad konkreetset sõnumit avaldus valdkonnas. Rääkige oma venna tagada ta sisaldab kõiki nõutud vajalikku teavet vahetada, kui ta teeb pangaside.

Kommentaarid puuduvad


Wirexi ülevaate infoKüsimus:

Kas teil on infot WIREX (E-Coin)? Tahaksin näha võrreldes Xapo.
Steve

Vastus:

Hei Steve, ma olen tegelikult keset compliing arvustus sellest :) 
Vahepeal ma arvan, et see aitab.

Kommentaarid:

Hei Steve,
idee on väga hea, kuid teenus on väga halb. Ma ei saa usaldada.

Seotud uudised


Post Litecoin

Bitcoin Generator Tools - kui tõeline need on?

Post Litecoin

Vaba bitcoiinid?

Post Litecoin

Coinbase kontod Ledger Nano S rahakotile?

Post Litecoin

Mis on parem: Exodus või Myetherwallet

Post Litecoin

Kuidas nõuda bikotiini raha paberkotilt?

Post Litecoin

Bitcoin raha

Post Litecoin

Coinchecki edendamine?

Post Litecoin

Webkotiin, mida kasutatakse webhits.io

Post Litecoin

Bitcoin-rahakotide deebetkaart

Post Litecoin

Microhash on ohtlik pettus

Post Litecoin

IOTA rahakoti seadistamise tõrkeotsing - MAC

Post Litecoin

Kas Bitcoinbanc (London, Suurbritannia) on õigustatud ettevõte?