Parim biktseini rahakott 2014. aastaks - Blockchain MyCeliumi vastu Coinabse vastu | Estonian.lamareschale.org

Parim biktseini rahakott 2014. aastaks - Blockchain MyCeliumi vastu Coinabse vastu

Parim biktseini rahakott 2014. aastaks - Blockchain MyCeliumi vastu Coinabse vastu

Pärast viimast läbivaatamist top Bitcoin exchangesI otsustas see oli aeg vaadata parim Bitcoin rahakotid turul täna. Enne kui ma alustan oma läbivaatamine on minu arvamus, et mõned inimesed ei tea, mida Bitcoin rahakott on veel. Selleks Lõin lühianimavemp video, mis selgitab kõike, mida vaja teada.

Nüüd, meil, et välja viis on oluline mõista, et on olemas erinevad rahakotid saadaval.

Desktop Rahakotid

# 8211; Tarkvara, mis istub oma arvuti ja on ühendatud internetti. Sel juhul teie arvuti kõvakettale on tegelik rahakott ja kui see varastatakse, nii on Bitcoins mis olid salvestatud ta.

Mobile Rahakotid

# 8211; Sarnaselt töölaua rahakotid ainult seekord oma mobiiltelefoni toimib koha Bitcoins hoitakse.

Web Rahakotid

# 8211; Kodulehel, et salvestab Bitcoins oma servereid. See tähendab põhimõtteliselt, et sa oled andes oma Bitcoins kellelegi teisele hoida neid ohutu teie jaoks.

Hübriid Rahakotid

# 8211; See on põhimõtteliselt sõltumatu rahakoti (laua- või mobiiltelefoni), mis pääseb veebi kaudu kasutada parooli. Mõtle seda ohutu sees pank, kus pank ei ole võti see (ainult sa).

Käesoleva läbivaatamise I maksab veebis pakutavate teenuste täna nad on rohkem vastutulelik algajaid (ja see on ju saidi algajaid).

Blockchain.info
 

Rahakoti tüüp: Hybrid rahakoti (saadaval mobiilrakendusest ka)

# Kasutajate: 1601540

Hinnang Google Play: 4.2 (poolt 1515 kasutajad)

Haldab: Qkos Services Ltd. (UK põhinev asutati 2004)

Plussid: Blockchain.info annab teile võimaluse avada nii palju Bitcoin rahakotid (aadressid), kui soovite ja saate seadistada kust makse saadetakse või vastu iga kord. Mobiilirakenduse võimaldab ka teile kiire juurdepääsu oma rahakoti kõikjalt. Keerukamate kasutaja, kes võib otsib privaatsust saatmisel Bitcoins on jagatud Coinoption. Jagatud Müntide pakub privaatsust oma tehingute ühendades oma tehingu teiste inimestega.

Miinused: Tundub, et kasutajaliideses Blockchain.info Android app on veidi puudu, sest paljud kasutajad on kurtnud ta. Peamised probleemid on seadmete sidumine ja parool küsimusi. Võin öelda isiklikust kogemusest, et olen kokku puutunud mõned neist küsimustest ise, kuid ükski neist ei saa lahendada mõne minutiga. Peamised con oleks ilmselt, et olete sõltuvad 3. Osapoole salvestada Bitcoins ja põhimõtteliselt on allutatud nende turvameede - nagu näete hereit mõnikord ei piisa (kuigi kõik õigluse see oli umbes aasta tagasi).

Coinbase

Rahakott tüüp: Web Wallet (saadaval mobiilirakendus ka)

# Kasutajate: 1200000

Hinnang Google Play: 4.2 (poolt 1743 kasutajad)

Haldab: Coinbase inc. (US Based, asutatud 2012)

Üldine: Sageduselt # 2 välja top 3 Bitcoin rahakotis. Coinbase võimaldab juurdepääsu teie Bitcoins läbi oma veebilehel ja oma mobiiltelefoni kasutades Androidi rakendus. IOS-i rakenduse Coinsbase on välja App Store eemaldati Apple novembril 2013 ning on nüüd kuidagi teada, kui ta uuesti välja (eemaldamine oli tingitud Apple lükkas Bitcoin rakendused). Üks lahedam asju Coinbase võimaldab teil teha on kasutada SMS, et osta ja saata Bitcoins.

Plussid: Peamine eelis see rakendus on, et see võimaldab teil osta Bitcoins kohe Coinbase. See kõrvaldab vaeva üritavad leida viis osta Bitcoinseach aega vajate. Ka enamik klientide ülevaateid näib olevat positiivne Coinbase teenus ja app.

Miinused: Kõige ilmsem puudus Coinbase oleks, et see on saadaval ainult USA-s. Ka siis, kui sa oled iPhone kasutaja teil ilmselt vaja leida alternatiiv nagu Blockchain.info. Teine suur puuduseks umbes Coinbase on, et teil on anda ära oma Bitcoins 3. Isikule kaitsta. See tähendab, et kui Coinbase häkkimisel või läheb pankrotistunud näiteks võite kaotada oma Bitcoins (nt Mt.Gox kasutajad, kes on kaotanud oma fondi kui vahetus sai maksejõuetu).

  seeneniidistik

Rahakott tüüp: Mobile Rahakott

# Kasutajate: 

50,000

Hinnang Google Play: 4.7 (poolt 765 kasutajad)

Haldab: Megion Research & Development (Põhineb Austria)

Üldine: tekkiv Bitcoin mobiilne rahakott, mis tundub olevat üha veojõukontroll viimasel ajal Mütseeliumi on märgitud ühendada lihtsus kasutamise ja kiiruse täisvõimsusel lõppkasutajale, sest ta hoiab oma isiklike võtmete. See tähendab, et sa ei või tugineda suvalisele 3. Osapoole (nagu Blockchain.info näiteks) ja salvestada isiklike võtmete telefoni.

Plussid: Tõenäoliselt lihtsaim mobiilne rahakoti täna. Seeneniidistik ka juurutamise juures funktsioon nimega Kohalik Trading kiiresti, mis võimaldab teil täita Bitcoin müüjad teie piirkonnas. Nad on luua video, kuid ma pean teid hoiatama, see välja nägema paroodia...

Miinused: Ma ei saa öelda, esineb nähtavaid negatiivne külg, et Mütseeliumi praegu - isegi arvamuse Google Play on väga mõistvalt. Ma olen lihtsalt hakanud seda mitte kaua aega tagasi ja see tundub olevat suur. Samuti annab teile võimaluse hõlpsasti luua varukoopia oma rahakoti kui teie mobiilseadmes varastatakse või puruneb. See on häbi küll, et ei ole töölaua rakendus (loodetavasti seal on üks tulevikus).

Mis kohtuotsust?

See tundub olevat, et puudub selge võitja. Kui olete hakanud just läbi Bitcoin ma soovitan Mütseeliumi sest see on lihtsus. Lauaarvuti ma valida kas Coinbase kui olin USAs ja Blockchain.info kui elasin väljaspool USA. Pea meeles, et need rahakotid tuleks kasutada ainult Bitcoin "raha" ja mitte Bitcoin "kokkuhoid". Suuremate koguste Bitcoins siis tuleks kasutada külma storageand ei hoia Bitcoins mis tahes seadmes.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining ülevaade - see ei ole nii tulus kui arvate

Post Tacocoin

Antminer T9 Antminer S9 vastu - Kes on parim Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

Antminer S9 ülevaade - 6 asjad, mida pead enne ostmist teadma

Post Tacocoin

Web Mining - teenige oma veebisaidi kasutaja veebibrauserite kaudu

Post Tacocoin

Bittrexi ülevaade - üks kriitiline probleem, mida peate teadma

Post Tacocoin

Binantsi ülevaade: kas see on Legit krüptoventili vahetamine?

Post Tacocoin

7 Bitcoini debiteerimiskaardid Võrdlus ja läbivaatamine (2018)

Post Tacocoin

GreenAddress.it ülevaade

Post Tacocoin

Reddit kasutajaid (ilma sooduskoodeta) ei vaadata alla 60-le Redigeeritud rahakotti

Post Tacocoin

Jaxxi rahakotite ülevaade - kogu keskküpsise rahakott

Post Tacocoin

Coinbase vastu Circle - proovis mõlemad $ 500 Siin on, mida ma leidsin

Post Tacocoin

Xapo ülevaade: 3 asja, mida pead teadma