Otsite Bitcoini alternatiivi? Siin on 6 mündi, mida tuleb kaaluda | Estonian.lamareschale.org

Otsite Bitcoini alternatiivi? Siin on 6 mündi, mida tuleb kaaluda

Otsite Bitcoini alternatiivi? Siin on 6 mündi, mida tuleb kaaluda

Bitcoin on kuningas digitaalse valuutades, vähemalt praegu. On mitmeid konkureerivaid digitaalse valuutades siiski, et võiks ühel päeval rivaali Bitcoin.

Paljud neist valuutade väidavad, et pakkuda teatavaid tehnilisi eeliseid Bitcoin. Muud vääringud võtate täiesti uue nurga digitaalse valuutades, püüdes mitte ainult pakuvad alternatiivi raha, vaid ka pakkuda tarkvaraarenduse võimalusi, sotsiaalse meedia platvormide ja muude teenuste powered by blockchain.

Praegu Bitcoin naudib tohutu edumaa konkurents, vähemalt nii turuväärtusest. Tänu turu kork $ 10 miljardit dollarit kirjalikult see artikkel, Bitcoin on umbes kümme korda nii suur kui lähim konkurent. Ikka üks päev Ethereum, auru, Litecoin või teise kandidaati võiks varastada kroon. Sellepärast me läheme hetkeks minna üle Bitcoin juht konkurendid.

Challenger: Ethereum (& Ethereum Classic)

Ethereumhas hakatud palju tähelepanu kui hilja. See avalik blockchain tarkvara eesmärk on toetada palju rohkem kui "lihtsalt" digitaalse valuuta. Arendajad saavad tegelikult koodi tarkvara ja seejärel võimu, et tarkvara läbi avaliku blockchain.

Üksikisikud võivad seejärel müüa oma töötlemise võimsus ja makstakse koos "eeter" -a digitaalse valuuta mõnevõrra sarnane bitcoin- vahetada. Praegu etherium on maailma suuruselt teine ​​cryptocurrency Turukapitalisatsiooni.

Pärast hack tagasi juulis Ethereum jagatud kahe konkureeriva valuutade suhtes. "Uus" Ethereum (just helistas Ethereum) undid hack. "Classic" Ethereum säilitanud hack. Nüüd, kaks Ethereums võistlevad üksteisega.

Ethereum ise on turuväärtusest põhja $ 1 miljard dollarit, ja on suuruselt teine ​​digitaalne valuuta, trailing ainult Bitcoin. Ethereum Classic on turuväärtusest veidi üle $ 141 miljonit, mistõttu on suuruselt neljas digitaalse valuuta.

Vajuta siia, et rohkem teada Ethereum

Ripple: Bitcoin rivaal või kaaslane?

Ripple kerkinud 2012. Aastal ja on nüüd väga populaarne online makse töötlemise platvormi ja digitaalse valuuta. Kõige olulisem aspekt pulsatsioon on asjaolu, et see võimaldab instant ümberarvestamisel erinevates valuutades. Võite isegi teisendada Bitcoin et sulin, ja vastupidi.

Ripple näeb ennast mitte konkurent Bitcoin, vaid kompliment. Tehes valuutateisendusi lihtne, sulin anda Bitcoin kasutajad ja teised lihtne juurdepääs traditsioonilistele valuutades. OpenCoin, firma taga sulin, kavatseb levitada 100 miljardit pulsatsioon, kuigi ainult pool pannakse ringlusse.

Tänu turu kork $ 220 miljonit dollarit, Ripple on maailma suuruselt kolmas digitaalse valuuta.

Vajuta siia, et rohkem teada Ripple

Litecoin: Kindlasti ei ole "Lite" Kaal

Litecoin on üks vanemaid alternatiivsete digitaalsete valuutade seal, olles kerkinud 2011. Nagu Bitcoin, puudub keskne asutus, uued mündid on loodud lahendamiseks algoritme ja ajas need algoritmid muutuvad raskemaks lahendada.

Seal on palju olulisi erinevusi, aga. Litecoin üldine kork limiit on seatud 84 miljoni võrreldes Bitcoin on 21 miljonit. Algoritmid ise on palju lihtsam lahendada ja on veel võimalik lahendada ilma erilise kaevandamise seadmed. Lisaks litecoin plokid on loodud iga 2,5 minuti võrreldes Bitcoin on 10 minutit, et oleks võimalik toetada palju tehinguid.

Praegu Litecoin on maailma suuruselt neljas digitaalse valuuta, turukapitali, kaalub umbes 175 $ miljonit eurot.

Vajuta siia, et rohkem teada Litecoin

Auru

Õigust taga Litecoin turu-cap umbes $ 170 miljonit on auru. Steemitis seas huvitavam platvormid seal. Inimesed saavad makstud, kus auru, kirjutada ja kureerida artikleid. Võite Hinda ja kommenteerida artikleid, samuti saada auru.

Esilehel Steemit, mis näeb välja veidi nagu Reddit, on täidetud tohutu hulk lugusid. Selle asemel, et kaevandamine bitcoins või ostvale, kui soovite, et teenida auru, siis on aidata kaasa ühenduse. Auru algatati lihtsalt sel aastal (2016) ja veel kindlustas juba suur turuväärtusest. Ära ole üllatunud, kui see platvorm kasu veelgi maapinnal tulevikus.

Vajuta siia, et rohkem teada saada auru

Kriips

Dash põhineb suurel Bitcoin tarkvara. Põhimõtteliselt arendajad tahtsid tegeleda mõnede kaasnevad probleemid Bitcoin, nagu aeglane tehingute töötlemise korda ning seega otsustas luua uue valuuta, lihtsalt pealkirjaga "kriips".

Nagu Bitcoin, kriips lisafunktsioonid privaatsusfunktsioonide. Mõned isegi öelda, et kriips pakub täiustatud privaatsust. Dash pakub instant tehingute arvestades Bitcoin tehingute võib kuluda mitu minutit. Lisaks kriips kasutab, mida ta nõuab "Masternodes" kahekordistada kontrollida blockchain ja tagada, et see ei ole põhjendamatult manipuleerida.

Tasud on madalad, kui süsteem on ülemaailmne ja nagu Bitcoin, kriips on ikka P2P ilma tsentraliseeritud asutus. Arvestades tehnilisi eeliseid selles valuutas, see on kindlasti väärt valvsalt.

Vajuta siia, et rohkem teada Dash

Dogecoin

Dogecoin on väikseim digitaalse valuuta selles nimekirjas, mille turuväärtusest ainult $ 25 miljonit. Ikka, mida dogecoin ei ole suurus, see moodustab tema suhteliselt lojaalne fänn baasi. Dogecoin saab oma nime ja kaubamärgi alates "koerja" Internet Meem, mis Objekte Shiba Inu koer. See nutikas branding on aidanud teha dogecoin üks rohkem tuntud Bitcoin alternatiive.

Dogecoin kaevurite võib töödelda tehingute ainult umbes minut. Lisaks erinevalt Bitcoin ja paljud teised krüptopulk valuutade puudub piir arvu dogecoins mida saab kaevandada. See puudus ülempiir ja lihtsus kaevandamise tähendab aga seda, et üksikud dogecoins ei ole väärt liiga palju, sada neist on väärt ainult paar penni.

Vajuta siia, et rohkem teada Dogecoin

Kokkuvõte: Bitcoin viib rassi, kuid konkurents on karmistamist

Bitcoin ei kao igal ajal kiiresti ja läbi lähitulevikus, siis kõige tõenäolisemalt jäävad premier globaalse digitaalse valuuta. Ikka, konkurentide parima altcoinlike ethereum ja auru pakuvad väga ainulaadne kergitab kohta digitaalse valuutades. Teised, nagu Dash ja Ethereum, võib olla tehniliselt korrektne. Selle tulemusena need konkureerivad valuutade võib ühel päeval jõuda, või isegi ületada, Bitcoin.

Lisaks valuutade käesolevas artiklis nimetatud, on mitmeid teisi väärt konkurendid. NEM, MaidSafeCoin ja NXT on vaid mõned konkureerivate valuutade, mis tulevad meelde. Tulevikus on digitaalse valuuta keskkond on kindlasti arenema, seega veenduge, et hoida oma silma peal.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Ledger Nano S ülevaade - kas see Bitcoini rahakott on parem kui TREZOR?

Post Tacocoin

Kas Coinbase kuritarvitab oma referral programmi osalejaid?

Post Tacocoin

BitPanda ülevaade - osta Bitcoin koos Skrilli, SEPA või krediitkaardiga

Post Tacocoin

Bitclubi võrgu ülevaade ja analüüs

Post Tacocoin

Xcoinsi ülevaade - kas see on legitiline bikiinide ostmine?

Post Tacocoin

Andke Bitcoini kingitus jõuludele - Bitcoini kingitus ideid

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot ülevaade - erapooletu, 100% tõeline andmed

Post Tacocoin

Bitstampi ülevaade: kas Bitcoini ostmine on odavam Exchange?

Post Tacocoin

Ülevaade: Paxful kohalike bitcoiinide vastu

Post Tacocoin

TREZOR vastu LEDGER - Käed Riistvara Rahakotid läbi

Post Tacocoin

Parimad Bitcoini panga teenused

Post Tacocoin

Gemini Bitcoin Exchange ülevaade