Bitcoin Ethereumi vastu: krüptokuupäeva võrdlus | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Ethereumi vastu: krüptokuupäeva võrdlus

Bitcoin Ethereumi vastu: krüptokuupäeva võrdlus

Alates selle vabastamist 2009. Aasta alguses, Bitcoin on olnud trailblazing juht cryptocurrency revolutsiooni. Lugematud jäljendajad on tulnud ja läinud, kuid Bitcoin veel valitsev hoolimata lähenemas kehtivaid piire oma tehingute võimsust.

Ethereum loodud 2015. Aasta keskpaigast, on Bitcoin tugevaim konkurent... Aga võib Ethereum täita hype ümbritseva keeruliste tehnoloogia, samuti taastuda viimastel suurejooneline läbikukkumine DAO, anastada Bitcoin on ülimuslik?

 • Loodud
 • Turuväärtus
 • Enim toetust
 • Blockchain
 • Skaleeritav
 • Kaevandamine
 • Pakkumine
 • Areng
 • Hash määr
 • Esmane jaotus
 • Bitcoin

 •  
 • 2009
 • Üle 10 miljardi
 • Kõrge
 • Tõend töö
 • Mitte praegu
 • ASIC kaevurite
 • 21 miljonit
 • Üle 100 Panustasid
 • 1.8 ExaHash
 • Kaevandamine
 • Eeter

 •  
 • 2015
 • Alla 1 billioin
 • Madal
 • Tõend töö
 • Jah
 • GPU
 • 81 miljonil
 • Väike põhimeeskonna
 • 3 TeraHash
 • Esmane Müntide OfferingICO

Tasuta või Konkureerivad Cryptocurrencies?

Kuidas kehtiv on sageli väidavad, et Bitcoin ja Ethereum ei ole otsesed konkurendid, vaid pigem tasuta aspekte uus, blockchain põhineva majanduse? Rahumeelse kooseksisteerimise teooria leiab, et veebis on suur ja piisavalt sügavale Bitcoin ja Ethereum kitsenduse nende nišše:

Bitcoinspecialising rollis digitaalne kulla; pakkudes usaldusväärset rahasüsteemi vaba ääretu inflatsioon ja poliitilised sekkumist.

Ethereumevolving maailma arvuti, a blockchain-basedprogramming keel võimaldab koodi baasil lepingute ja detsentraliseeritud rakendustes.

Praktikas küsimustes on keerulisem. Arvestades venitatavus cryptocurrency, ei mündi on selgelt määratletud valdkonnas operation.There on märkimisväärne kattuvus nende funktsioonid ja turgudel, ei takista miski kasutaja migratsiooni.

Näiteks lisakriteeriumitega üles ehitatud Bitcoin, nagu Rootstock.iosmart kontakt platvorm, ähvardavad tungida Ethereum mänguväljak. Aluste tõotab teha kõik Ethereum võimalik, millele lisandub turvalisuse kahesuunaline sidumine turvalisemaks Bitcoin võrgu.

Samuti Ethereum on populaarne kauplemise ja investeerimise vahend, riivavate Bitcoin domeeni nagu "magic internet raha." Ethereum päevane tehingute maht, kuivõrd sellised andmed saab usaldada kas valuuta on praegu umbes 1 / 5ththat kohta Bitcoin:

Stats nagu on 21stof juunit 2016 viisakalt CoinMarketCap

Bitcoin VS Ethereum - edutegureid

Järgmise kasutaja stsenaariume illustreerida sagedased vajadust vahel valida Bitcoin ja Ethereum:

 • Kauplejaid ja investoreid eraldamise kapitali vastavalt oodatav tulusus ja tajutav ohutuse,
 • Peadirektoriga ja Asutajad peavad valida parim platvorm teenida oma äri,
 • Arendajad on ainult nii palju aega, et kaasa avatud lähtekoodiga projekte,
 • Kaevurid investeerida erinevaid riistvara sõltuvalt sellest mündi nad minu,
 • Meedia levitab ainult kõige huvitavaid lugusid oma publik, jne

Rahuliku kooseksisteerimise on müüt; Bitcoin ja Ethereum selgelt võistlevad kasutajad. Hea uudis on see, et selline konkurents peaks lõppkokkuvõttes paremaid cryptocurrencies.

Bitcoin VS Ethereum - Enim Support 

Bitcoin kasutajad kipuvad olema poliitiliselt ja majanduslikult teadvusel. Paljud kasutajad toeta teatud põhimõtted, nagu individuaalsed suveräänsust ja vabaturgu. On olemas kindel vastumeelsus tsentraalse planeerimise ja kontrolli, et Bitcoin on sageli austusväärne nagu leti keskpankadele ja suur valitsused.

Ethereum kasutajad kipuvad olema vähem ideoloogiliselt motiveeritud. Nad on üldiselt sisu vest peamine autoriteet Vitalik Buterin, leiutaja Ethereum. Ühenduse fookus kipub olema tehnoloogia tuleviku äri-ja finantsalane rakendusi.

Thenetwork mõju

Matemaatiliselt avaldada Metcalfe seadus sätestab, et võrgu väärtus on võrdeline selle kasutajate arvu. Kas me räägime faksid, sotsiaalse meedia või cryptocurrency; inimesed on tõenäolisem, et liituda populaarne võrgud. Kuna esimene cryptocurrency, Bitcoin on selge esimese tegutseja eelise siin.

Bitcoin VS Ethereum - Scripting Language

Bitcointransaction andmed ei ole lihtsalt anna omandiõiguse mündid; Samuti loob teatud juhiseid seotud tehingu. Näiteks hiljuti rakendatud muutus võimaldab saata müntide lukustatud kohandatud aja jooksul. Komplekt võimalike juhiseid tuntakse Bitcoin skriptitoetus languageand see tahtlikult piiratud tehingutega töötlemiseks.

Ethereum esmane uuenduseks oli laiendada seda juhistega arvesse täisfunktsionaalne programmeerimiskeelt nagu JavaScript, mis Ethereum keele sarnaneb. See on see, mida mõeldakse Ethereum on "Turing-täielik."

Risk vs Autasustamine: vaieldamatu tõsiasi on see, et lisades keerukusega protokolli tasemel, Ethereum esitleb suurem rünnak surfaceto vastaseid. See kõrgendatud oht rünnaku teeb Ethereum halvem väärtuse säilitajana. Lisaks ei ole otsustav eelis saadud Ethereum skriptitoetus keeles, mida ei saa dubleeritud kaudu protokollis eraldi koodi. Bitcoin võib olla probleeme, kui Ethereum kunagi areneb selline tapja app kuid seni...

Bitcoin VS Ethereum - Blockchain

Bitcoin on Tõend Workblockchain mis praegu koosneb 1 megabait plokid. Need plokid on mineeritud keskmiselt iga 10 minuti SHA-256 segamist. Bitcoin miningis peamiselt läbi ASIC seadmeid. Bitcoin on blockchain saab töödelda umbes 3 tehingute sekundis.

Ethereum on praegu Tõend Töö blockchain, kuigi ettepanek kahvel lülitub see Tõend Kaalul (POS). Ethereum blockchain koosneb plokid variablesize. Blocks kaevandatakse keskmiselt iga 15 sekundi ülessulamise muudetud Dagger-Hashimoto algoritm. See algoritm on mõeldud vastu töötlemine ASIC seadmed; tulemusena Ethereum kaevandamise peamiselt läbi graafika kaarte. Ethereum on blockchain saab töödelda umbes 25 tehingute sekundis.

Mastaapsuse: Ethereum näib olevat selge eelis seoses blockchain mastaapsuse. Bitcoin on protsess upgradingits tehingutega võimsust.

Turvalisus: Seoses blockchain turvalisus, massiivne infrastruktuuri investeerimist Bitcoin kaevurite tulemuseks on tipp Bitcoin hashrateof 1803059256 GH / s (1,8 ExaHash). See on tunduvalt suurem Ethereum s hashrate, mis tipnes võrdlemisi närune 3010 GH / s (3 TeraHash). Rahalise kulu sooritada 51% attackon Bitcoin on proportsionaalselt suurem.

Detsentraliseerimine: Hashrate jaotus kaevandamise basseinid on üsna võrdne vahel Bitcoinand Ethereumon protsentuaalselt.

Enamik Bitcoin kaevandamise toimub Hiinas tänu soodsatele majanduslikud tegurid. See tekitab punane lipp poolest on võimalik rõhkude Hiina riik võiks avaldada Euroopa Bitcoin kaevandamise võrku. Kuigi Bitcoin võiks muuta selle kaevandamise algoritmi takistaksid ülevõtmise katse, see "kaevandamise riistvara reset" oleks kahtlemata tõestada tohutult hävitav.

Kuigi Ethereum kaevandamise praeguses olekus meenutab au päeva üksikute tasemel Bitcoin kaevandamise, selle kavandatud lüliti POS tõenäoliselt suurendada tsentraliseerimise. Gavin Andresen, endine Bitcoin juhtiv arendaja, lühidalt critiqued POS seega: "Ma arvan, proof-of-kaalul on kõva kodeeritud," rikas saavad rikkamaks ja on sügavalt ebaõiglane. "

Mining: Ethereum on kasumlik kaevanduse high-end GPU, eriti arvestades väikese võimsusega kulusid. Täpsem graafikakaardid on saadaval alla $ 200 ja saab käivitada ka mänge ja muid rakendusi. Kuid enne investeerimist kaevandamise rig, ambitsioonikaid Ethereum kaevurite tuleb arvestada, et kavandatav muudatus POS kaotab oma investeeringuid.

Bitcoin on ainult tulus kui kaevandatakse spetsialiseeritud ASIC riistvara töötab väga odav elekter. High-end ASIC riistvara kulud üle $ 2000 ühiku ja ei ole selleks peale kaevandamise Bitcoin. Tempo ASIC riistvara tõusta aeglustub, sest see läheneb piire pooljuhtide miniatuurseks tehnoloogia; see võib loota, et see protsess, võib-olla kombinatsioonis kasvava elektritootmise kasutegurit, viivad lõpuks rohkem killustatusest Bitcoin kaevandamise võrku.

Bitcoin VS Ethereum - Supply

Bitcoin koguvarustamine on rangelt piiratud kuni 21 miljonit münti. Bitcoin emiteerimine on poole võrra umbes iga 4 aasta tagant. Nagu järgmise poole võrra juulis 2016 Bitcoin inflatsioonimäär langeb aastane määr ~ 5%. Future poolitamist sündmused koos mündid kaotatud kasutaja viga, lõpptulemusena deflatsiooni valuuta.

Ethereum emiteerimine poolt kaevurite ülempiir on aastane määr 18 miljonit ETH. See kujutab inflatsioon ~ 20% praeguse pakkumise. Nagu ETH ei tarbitud töötavad programmid vaid saadetakse kaevandaja seotud tehingu, Ethereum väärtus tõenäoliselt väheneb pikemas perspektiivis.

Mõju: Kõik muud näitajad jäävad samaks, siis ostujõud deflationarycurrency tõuseb aja jooksul arvestades suhtelist väärtust inflationarycurrency langeb. Bitcoin julgustab seetõttu säästmise ja kasu varakult, kes ostis odavalt. Ethereum julgustab kulutusi ja vähendab kulusid kanne uustulnukad.

Bitcoin VS Ethereum - Esmane jaotus

Bitcoinis arvatakse on kaevandatud üksnes Satoshi Nakomoto varajases faasis. Tol ajal ei olnud takistuseks sisenemise teiste kaevurite, va Bitcoin on hägustunud. See on estimatedthat Satoshi omab umbes 5% kogu pakkumise. Nagu Satoshi euromünt veel liikuda, mõned spekuleerida nad võivad olla kättesaamatud.

Ethereum jaotus seisnesid ICO (esialgne Müntide pakkumine), mille 31.529 BTC vahetati 60102216 ETH enne Ethereum blockchain käivitamine. Umbes $ 14m USD tõsteti sel moel poolt Ethereum Foundation, mis sõlmitakse ise 12m ETH; umbes 14% praegusest kogu pakkumise.

Õiglus: Bitcoin oli silmnähtavalt õiglasem käivitamist. Ethereum fondi enamusosalus mõnevõrra käsitlevad antud kavandatud lüliti Tõend Kaalul mäetööstuses. Vastavalt POS, tõenäosust vermimise uus märgid on võrdeline põllumajandusettevõtetes. See suurendab võimalust, et edasise koondumise ise antud rikkust.

Bitcoin VS Ethereum - Development  

Bitcoin on Codebase kasu üle 100 Core contributorsand mitu alternatiivset rakendusi. Üle $ 10b vara liinil, nad võtavad konservatiivse arengut. Kõik parandusettepanekud peavad läbima eksperdihinnangu ja range testimise enne liideta.

Tajutud aeglane see protsess on vähemalt nii tagi, viinud väide (nn maatükkide debatt) ja lõpuks võõrandumine paljude kasutajate mitmed ettevõtted ja isegi mõned developers.Core arendajad on praegu märkimisväärset survet poolest pakkuda tagi lahendusi turvalisust ohustamata.

Ethereum on vaimusünnitus Vitalik Buterin, kes tegeleb oma esialgse arengu koos 3 muu kvalifitseeritud arendajad. Nad suutsid valima ideid arengu Bitcoin ja altcoins ja uusi ideid oma. Kuid sõna otseses mõttes igaüks saab kodeerida tark leping, mis jookseb peal Ethereum. Siin näeb nii võimalus ja oht.

Teatud estimatesput arvu vead rea lepingu kood 1 10. Näinud tühjenemist DAO ja arvukad väiksemaid intsidente, investeerides selliseid lepinguid ilma õige kood läbivaatamine võib viia tõsiste kaotus. Rohkem tööd on vaja tagada aruka lepingud enne kui nad saavad usaldusväärselt garanteerima uus äritegevuse viise.

Arenev lugu: mõlemad mündid märkimisväärseid probleeme, kui et kogu oma potentsiaali. Kuid see kipub meelitada mõned maailma parimad ja tippspetsialistidega, kes alati mõnu intellektuaalse väljakutse.

Viimane sõna

   Bitcoinhas rohkem elusid kui kass, mida suurusjärgus. Ennustused vastu Bitcoin on lihtsalt ei ole soovitav, kuna paljud on õppinud nende kahjuks. Kui SegWit, Lightning Network, Aluste, elemendid ja muud põnevat arengut mängima ootuspäraselt Bitcoin säilitab oma kroon kergust.

Ethereumis ole kindel, mis ei tähenda seda ei maksta ära kenasti. Ebakindlus selle väljavaateid suurendab selle volatiilsus, mistõttu on suurepärane vahend kauplejad.

Lühiajalises perspektiivis sõltub palju sellest, kuidas DAO kriis lahendatud. Keskpikas perspektiivis, seal on märkimisväärne ebakindlus POS kahvel ja kuidas see saab mõjutada võrgu turvalisuse ja stiimuleid. Pikaajaline säilivad kahtlused seoses Ethereum kõrge inflatsioon ja selle oluliste prekliiniliste minu. Kui see on ellu jääda, tuleb ka areneda viimase sõltuvust ühest usaldusväärne institutsioon, isikus Vitalik.

PS

Oleme just saanud seda väga lahe teabegraafikut alates bargainroo.comand gutcher.de et tegelikult andmed täpselt erinevusi (see on natuke pikk, kuid see on seda väärt). Naudi!

0

Seotud uudised


Post Tacocoin

KeepKey vastu TREZORi - Bitcoini riistvara rahakoti ülevaade

Post Tacocoin

7 Bitcoini debiteerimiskaardid Võrdlus ja läbivaatamine (2018)

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining ülevaade - see ei ole nii tulus kui arvate

Post Tacocoin

IOS-i jaoks parimad Bitcoin taskud (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

TREZORist kuni LastPASS: parim paroolijuhid 2017 ülevaatus

Post Tacocoin

Web Mining - teenige oma veebisaidi kasutaja veebibrauserite kaudu

Post Tacocoin

Siin on võitjad 2018. aasta parimaks Bitcoini riistvarakuuluks

Post Tacocoin

BitMexi ülevaade - kas see on Legit Bitcoin Margin Trading Exchange?

Post Tacocoin

Minu uus parim Bitcoin ja altcoin Wallet - Exodus Wallet ülevaade

Post Tacocoin

Bittrexi ülevaade - üks kriitiline probleem, mida peate teadma

Post Tacocoin

BTC Roboti ülevaade - kas see on pettus? Tõelised tulemused bitcointalk kasutajatelt

Post Tacocoin

Bitcoin Faucet WordPress Plugin poolt 99Bitcoins