Billion Coin (TBC) ülevaade - kuidas kelm läheb büsti | Estonian.lamareschale.org

Billion Coin (TBC) ülevaade - kuidas kelm läheb büsti

Billion Coin (TBC) ülevaade - kuidas kelm läheb büsti

Järgmine artikkel kajastab autori arvamust üksi ja ei ole investeerimisnõustamise.

Seal on olnud üsna buzz üle mündi nimega miljardit Müntide (TAK), nii et ma otsustasin asja pisut lähemalt näha, mida kõik probleem oli umbes. TL; DR versioon: See on pettus. Eemale üldse kulusid.

Tegelik turul lagi TBC

Kui ma teha uuringuid potentsiaalselt tulus cryptocurrencies, ma hakkan vaadates neid üles Müntide turuväärtusest. See on kena viis kontrollida mündi hind, maht, ja ajalugu, ja see on lingid erinevate vahendite kohta mis tahes münt.

Kahjuks ma tulin ummiktee õigus saada-minna, sest TAK ei ole loetletud seal. Pisiasi-seal on palju uhiuue münte, mis ei ole loetletud veel, ja ausalt, leides mündi lapsekingades on potentsiaali pakkuda 10x kasumit.

Nii Kas TAK üks neist 10x-või isegi 100x-Mündid?

Vaatame nüüd ja vaadake, kas miljardit Müntide on maailmas Müntide Index. Jällegi, ei ole õnne: see ei ole seal loetletud kas. Nii on aeg käivitada Google otsingut ja kontrollida oma veebilehel, TheBillionCoin.info. Esmapilgul tundub, et üks neist juustumaitse liugur WordPress teemad, et keegi kasutab palju enam vähemalt mitte igaüks, kes on töötab cryptocurrency reklaam veebilehel.

Kohapeal, tegijad väidavad, et Miljardi Müntide on turuväärtusest neljanda koha taga Bitcoin, Ethereum ja Litecoin. See tundub venitada arvestades ma ei kuulnudki TBC kuni paar päeva tagasi. Arvestades asjaolu, et ma õppida krüptooperatsiooni tööstuse päev ja päev läbi, ma lähen vist, et on vale. Kui see tõesti tõsi, TBC oleks loetletud Müntide turuväärtusest.

Järgmine pilt liugurit ütleb "Kao võla kiire." Tundub, nagu nad preying emotsioone meeleheitel inimesed klassikaline märgulamp märk pettus. Pildi naise tükeldamine tema krediitkaardid on see, mida keegi mõelnud osta seda mündi peaks tegema, et nad ei jõua kaotada kõik nad on.

Läheb veel hullem. Vastavalt veebilehel, praegune hind 1 TBC seisuga paar päeva tagasi oli väidetavalt 68,2 Bitcoin-umbes $ 286,000. Kuid täna, kodulehel väidab, et 1 TBC on väärt 105,93 BTC. Nii hind iga TBC on 105 BTC, kuid see ei ole isegi loetletud Müntide Turg Cap? See on peaaegu koomiline, et keegi võiks arvata, see on tõsi.

Ilmselt Miljardi Müntide saab osta ja müüa saidi vahetada, kuid ainult seal ja mitte kusagil mujal. Seal on leht, ja isegi YouTube video (mis ei ole üllatav, on kommentaarid keelatud), veebilehel pühendatud ostmine ja müümine TBC vahetada. Kuid tegelik vahetuskurss on "offline hoolduseks," nii et kes teab, kas see oli korraga foorumil alustada.

Peamine küsimus jääb: miks ei ole TAK vahetatakse börsidelt nagu iga teine ​​cryptocoin?

Peaks olema selge, sel hetkel, et igaüks, kes on mõelnud osta TAK peaks juhtima selge. Kuid need, kes veel väikseimgi lootus selles projektis peaks lugeda.

Miljardi Müntide veebilehel

Vastavalt oma veebilehel, TBC tõuseb 2% päevas, iga päev. Teisisõnu, loojad selle analüüs väidavad, et hind ei lange kunagi ja alati läheb üles. See ei ole loogiline üldse, kui turg dikteerib hinna. Turud tõusevad ja turud minna; see on põhjus, miks loogika igavene kasumit on ekslikud.

Vastavalt TBC veebilehel, originaal sidusrühmadega, kes ostsid € 100 TBC 21. Märts 2016 kõik sai 10000-paranev kuue kuu aega ja on miljonärideks. Sait öeldakse, et igaüks, kes ostab varsti teenida sarnase kasu. Lõpuks ta ütleb: "Osta nii palju MTA kui saad endale lubada täna. Hind TBC kunagi seda madala jälle!". Seal on ka video versioon seda postitust jutustatud a $ 75 pressiesindaja Fiverr.

Nagu me eespool öeldud, ajal kirjalikult väidetava hind 1 TBC oli 68 BTC, ja see on nüüd 105 BTC, nii et see oleks raske tõesti koormus kuni ta. Et luua ühe miljardi miljonärideks on TBC missioon, või nii saidi ütleb. TAK soovib end maailma vaesuse. Kõik tegelikult selle tegijad on vooderdatud nende taskud pettes inimesi ja võib kaduda iga minut.

TAK kohta Bitcointalk

Piisavalt odav kodulehel. Võtame pilk liikmete Bitcointalk on öelda.

On Bitcointalk, seal on teemaks oli TBC, mis sai alguse 16. Mail 2016. Algne postitaja, savasori, on usalduse reiting -2, mis tähendab "kaubanduse ettevaatusega." Ta selgitab idee TBC üks suur tekstilõik, mis on peaaegu võimatu lugeda. Teine kommentaarile Woody20285 võtab see kõik üles päris hästi:

Igaüks, kes on olnud cryptocurrency tööstuse piisavalt pikk teab, et seda tüüpi stsenaariumi ei saa kunagi olla tõsi.

Teine kommentaarile leigh2k14, legendaarne liige foorum, ütleb: "Aeg müüa naine ja lapsed, ma olen kõik selle paha poiss." Sa pead hindame sarkasm.

Lõpus see Bitcointalk arutelu üks kasutaja küsis: "[Kas] see [a] kelmuse või mitte?" Mr.Pro, vanem liige, kiiresti vastas: "Ma ei tea, kas te olete pimedad või loll või äkki see võiks olla nii."

TBC Rahakott on keelatud

Suhteliselt hiljutine uudis TBC web rahakoti keelati 31. Jaanuaril 2017 ja kõik omanikud olid innustas oma münte järjekordne tsentraliseeritud ala, mis ilmselt ei aita.

Kuna pole avatud vahetamist, mis võimaldavad TBC kaubelda ja TBC vahendatud vahetada ei tööta, omanikel on veenda teisi ostma oma münte. Seoses P2P müük üldiselt Facebook, ainus viis müüa TBC on köis Kellegi analüüs.

Omanike väidetavalt üritab müüa oma TBC kuigi Facebook rühmad vähem kui $ 0,05 iga-kaugel nende loetletud hind $ 286,000 iga-lihtsalt tasa mõned nende kaotust.

Tegelik väärtus TBC on 0. Ausalt see on täiesti väärtusetu, et ei võimalda need petturid eraldi teid oma raha veendes sa osta seda mündi.

Kellele on see kelmuse Target?

TBC pettus ei ole suunatud inimestele, kes on juba aktiivselt kauplemise cryptocurrencies ja mõista äri. Selle asemel, see on suunatud inimestele, kolmanda maailma riikides ja see üritab eraldi neid oma vaevaga teenitud raha. Enamasti TAK on jõuliselt edendada Eesti ja Filipiinid. TAK petturid lihtsalt röövivad vaeseid inimesi.

Kurb tõde on see, et nad oskavad seda hästi. Vastavalt Sarnased Web TAK saidi saab ümber 5-100000 külastust kuus.

Ära osta miljardi mündi!

Kokkuvõtvalt TBC pettus toimus aprillis 2016 ja juuni 2016. Kui see pettus, või üks sarnane, tuleb tagasi online, vältida nagu katku. Ärge investeerida midagi, mis teeb võimatuks nõuete midagi midagi. Võin ka eeldada, et nimi TBCwas tahtlikult valitud nii, et see võib segi ajada Bitcoin on BTC.

Kuigi tegijate miljardit Müntide väitis, et nende eesmärk oli teha üks miljard miljonärideks ja lahing maailma vaesuse, on selge, et tegelik eesmärk oli pettus miljard inimest 100 €. Kui olete esitatakse koos võimalus osta miljardi mündi, vältida iga hinna eest. Tulevikus meeles pidada, et 99Bitcoins tarnib Teile vahendid nagu Bitcoin kelmuse Testto proovida hinnata, kas cryptocurrency võimalused on legit või mitte.

Oli oma kogemusi TBC? Sooviksime kuulda seda kommentaari allpool.

Seotud uudised


Post Tacocoin

MinerGatei ülevaade: kas see on Legit Mining operatsioon?

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining ülevaade - see ei ole nii tulus kui arvate

Post Tacocoin

ShapeShift vastu suunatud vahetus - Instant Krüpto-valuuta vahetus

Post Tacocoin

Binantsi ülevaade: kas see on Legit krüptoventili vahetamine?

Post Tacocoin

Otsite Bitcoini alternatiivi? Siin on 6 mündi, mida tuleb kaaluda

Post Tacocoin

Bitbay läbi vaadatud: bitcoiinide ostmine Poolas

Post Tacocoin

Bitclubi võrgu ülevaade ja analüüs

Post Tacocoin

Coinbase ülevaade: 6 vaidlustatavat probleemi, mida peate teadma

Post Tacocoin

Coinomi ülevaade - mobiilne rahakott mitu krüptokurssi

Post Tacocoin

Bitconnecti ülevaade: kas see on legit?

Post Tacocoin

7 Bitcoini debiteerimiskaardid Võrdlus ja läbivaatamine (2018)

Post Tacocoin

Kas Coinbase kuritarvitab oma referral programmi osalejaid?