Binantsi ülevaade: kas see on Legit krüptoventili vahetamine? | Estonian.lamareschale.org

Binantsi ülevaade: kas see on Legit krüptoventili vahetamine?

Binantsi ülevaade: kas see on Legit krüptoventili vahetamine?

Binanceis Hong Kongis cryptocurrency vahetada algatatud arendaja Changpeng Zhao juulis 2017. Zhao firma Beijie Technology lõi vahetada pärast edukat ICOthat tõstatatud $ 15 miljonit.

Beijie Technology ja selle asutaja säilitada märkimisväärseid tulemusi tööstuses. Zhao CVincludes teravdatud seisukohti, nagu tehniline direktor Blockchain.info ja tema ettevõte nüüd pakub kauplemise süsteemide üle 30 muudele platvormidele.

Pärast võitleb Hiina valitsuse seisukohti cryptocurrencies, Binance nüüd jookseb oma serverite kergema Ühendriigid, andes selle vabaduse näidata konkurentsivõimelise vahetust teenust.

"Vastuseks Hiina otsuseid, me liigume meie IP Hong Kong offshore asukoht. Nii oleme registreeritud mitu asukohta ja meil on inimesed eri kohtades. Nii me kunagi mõjutada ühe reguleeriva asutuse, "selgitas Zhao.

Kauplemisperioodi vahetada on tekkinud uskumatu edu, sest selle suve käivitada, ja nüüd isegi istub kümme poolest 24-tunnine kauplemise mahud Coinmarketcap.

Miks on Binance muutumas nii populaarne, ja see on kasulik oma cryptocurrency kaupleb?

Valuuta toetust

Binanceoffers krüptitud-to-krüpto vahetada, mis tähendab, et see ei ole kaasa mis tahes käibevaluutasid. See võimaldab platvormi vabalt töötada, reguleeritav selge mis tahes bürokraatia või määrus (praegu).

Tasud

Konkureeriva ruumi, tasu struktuur Binance on tipptasemel. Selle meeskonna liikmed on teritatud oma noad ja on viilutamine opositsiooni peale.

Lame tasemel 0,1% on väga ahvatlev iga kaupleja, kes ei vaja kohest fiat likvideerimist. Uskumatult, see õõnestab Enamikus suurtes vahetamist, millest mõned võta ülespoole 0,2%. See on päris suur vahe, kui te töötate suuri tellimusi.

Praegu, BNB, native Binance sümboolne, isegi annab 50% allahindlust selle kaubanduse tasu töötamisel mündi.

Hoiused on tasuta, nagu te ootate (see on tavaliselt saates rahakott, mis maksab blockchain tasude cryptocurrencies). Väljumise tasu ei kohaldata, kuigi nad tavaliselt korrelatsioonis blockchain tehingutasud. Tagasivõtmine tasu tundub uuendatakse regulaarselt, et proovida ja pakkuda õiglase hinna eest.

Ajal kirjalikult, et Bitcoin tühistamise maksab umbes $ 8, samas Litecoin tagasivõtmine on umbes $ 0,33. See on märk korda Bitcoin. See on hea mõte mitte liigutada Bitcoin ümber, kui võimalik, sest see sööb oma kasumit; proovida kasutada kiirem ja odavam võimalusi, nagu Litecoin kui saate.

Klienditugi

Binance teeb piisavalt tööd seoses oma klienditoega. Enamik päringuid tuleb teha läbi saidi e-posti kontakti vorm, ja peale seda, see on lihtsalt küsimus ootab. Nagu enamik suuremaid kauplemise vahetamist, siis võib-olla oodata mõnda aega vastust lihtsalt tingitud õhuke nõudluse kasvu.

On Wechat klienditeeninduse QR koodi kasutusele võtta, mis võib aidata kaudu kiire chat, kuid mõned vastused on automatiseeritud (ja Hiina). Testimisele Wechat, ma algselt sai automaatse vastuse juhtides mind toetada lehelinke. Viis minutit hiljem teise teate näitas, mida tundus olevat tegelik isik teises otsas. Minu Hiina ei olnud piisavalt hea, et dešifreerida sõnumeid ilma Google Translate, kuid see kõik tundub õigustatud.

Õnneks veebilehel on täiesti mitmekeelne, nii et enamik inimesi peaksid mööda trahvi ühes keeles või teise. Inglise, prantsuse, hispaania, saksa, korea, jaapani ja hiina on kõik võimalused vahetada. See on veel üks tõeline eelis Binance kuna soovitakse konkureerida globaalse cryptocurrency vahetada.

Avalik arvamus / online kommentaare

Seal on palju armastada umbes Binance ja paljud ettevõtjad jätkuvalt optimistlik teenust. Madal tasud, alluvatel vahetada ja arendajatele tõestanud jätnud enamik inimesi sära. Binance on üldiselt peetud ulatusliku edu oma lühikese elu nii kaugele.

Üks asi, mida meeles pidada on see, et Binance pakub partnerlusprogramm, mis saab palju inimesi Kehua see püüdes suruda oma affiliate linke teenida ekstra raha. Võtke iga positiivne arvustus, mida lugeda tera soola, kui see on kaasas affiliate link.

Üks suur probleem ei näi olevat okas saidi pool: Paljud reviewscomplain umbes vigane 2FA / SMS kinnitus. Temperamentne milline see setup Binance tähendab, et mõned kliendid võitlevad oma raha. Tegelikult, see on selline probleem, et pettus süüdistusi osutas teenust.

Kui aus olla, dodgier väljavaated olemas kogu tööstuse, ja ma näen seda pigem tehnilist probleemi kui pettus. See on tõenäoline, et see luksumine on lahendatud 2018. Aastal, pärast mida ma oodata Binance vahetada sõita veelgi suurem turuväärtusest.

Kokkuvõte: Kas Binance hea vahetada?

Kui me tõmmata kõik koos ja vaadata Binance objektiivselt, plusse ületab kaugelt miinused. See on rohkem kui võib öelda mõnda muud konkurendid. Börsi madalaid tasusid koos meeskonna tõestatud teadmised, kuidas ehitada kauplemisplatvormi on piisavalt, et muuta see suur mängija.

Pole ime, et edu järgnes teenuse ajal alguskuudel. Lisa see võime pakkuda tõeliselt ülemaailmse teenuse eemal haardes Hiina valitsus, ja seal ei ole palju lõpetada Beiji Technology.

Ei fiat toetus on alati natuke masendav, aga see on mõistetav enamikel juhtudel. Kui ta saab Koguda mõned tippklassi klienditoe ja vabaneda oma veider tehniline probleem, Binance on üks vaadata 2018. Aastal.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Bitcoin Traderi ülevaade - Kas 20% -line igakuine ROI on võimalik?

Post Tacocoin

Krakeni ülevaade - kas see Bitcoin Exchange usaldusväärne?

Post Tacocoin

Detsember ICO analüüs - NAGA ülevaade

Post Tacocoin

GreenAddress.it ülevaade

Post Tacocoin

Bitcoin Faucet WordPress Plugin poolt 99Bitcoins

Post Tacocoin

Minu uus parim Bitcoin ja altcoin Wallet - Exodus Wallet ülevaade

Post Tacocoin

Bitcoin Miner ülevaade: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - kas see on seda väärt?

Post Tacocoin

Bitconnecti ülevaade: kas see on legit?

Post Tacocoin

CryptoSteeli ülevaade (põles see maha, jooksis selle peale ja purustas maapinnale)

Post Tacocoin

Coinomi ülevaade - mobiilne rahakott mitu krüptokurssi

Post Tacocoin

IOS-i jaoks parimad Bitcoin taskud (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

Ledger Nano S ülevaade - kas see Bitcoini rahakott on parem kui TREZOR?