Bitbay läbi vaadatud: bitcoiinide ostmine Poolas | Estonian.lamareschale.org

Bitbay läbi vaadatud: bitcoiinide ostmine Poolas

Bitbay läbi vaadatud: bitcoiinide ostmine Poolas

Bitbayis Poola Bitcoin vahetada, kuid võimaldab globaalse kaubandussüsteemi. Bitbay tundub olevat väiksem pool, kokku turukapitalisatsioon on väiksem kui $ 500,000 dollarit accordingto CoinMarketCap.com. Väiksemate Bitcoin vahetus, nende maine ja ajalugu on üldiselt ei ole nii tuntud. Kuid väiksemaid vahetamist ka vähem atraktiivne sihtmärk Bitcoin häkkerid. Bitbay saab kaubelda Bitcoin, litecoin, eeter ja lisk, andes valuuta kaupleb palju paindlikkust.

Poola kasutajad saavad tegelikult saada BitBay deebetkaardi teha kohaliku oste ja tehinguid. See kaart on seotud teie BitBay konto ja toetavad MasterCard. On ka võimalusi maksta arveid ja osta Bitcoin SMS.

Bitbay veebilehel on atraktiivsed ja suhteliselt lihtne kasutada. Selle flashier saidi palju funktsioone, kasutajaliidese saab natuke keerulisem kui teiste Bitcoin vahetust. Lisaks kohapeal kulub natuke rohkem oma ribalaiust, kuid see ei tohiks olla probleem enamiku kasutajate.

Nagu enamik traditsioonilise vahetamist, võid paigutada pakkumist, millega nii hind, mida olete nõus maksma, ja kui palju bitcoins (või muud mündid), mida soovite osta. Võite teha ka kohe tehing, mis võimaldab teil kiiresti osta (või müüa) mündid praeguse turu määratud hinnaga. Lisaks saate ka bot teha kauplemine teile. Sa sätestada teatud suuniseid, nagu hinnasihi mida soovite osta või müüa. See on suurepärane lisandväärtusega funktsioon ettevõtjate jaoks, kes ei saa jälgida turgude päev ja päev läbi.

Tasud on üsna madal tehingute töötab from.43% to.25%. BitBay ei ole kõige odavam teenus seal, kuid üldiselt on see üsna soodsa hinnaga. Enamik nende tasud väljavõtmine ja muud tegevused ka üsna taskukohane. Hinnad üldiselt tunduvad olevat kooskõlas turuhindadega. Muidugi, hinnad võivad erineda vahetada vahetada, nii et see on alati hea mõte vaadata läbi mõned vahetused ostes bitcoins.

Teine asi, mida kaaluda, on Bitbay online toetust. Kasutades kiirsõnumid rakenduse allosas ekraani tugi on alati ühe kliki kaugusel, mis on väga kasulik.

Ette küljele on olnud mõningaid reportsabout stabiilsust Bitbay'ssite eelmisel online kommentaare. Üldine reviewsseem positiivne teenuse küll.

BitBay on kindel valik, peamiselt Poola ja Euroopa Bitcoin ettevõtjad. Neile väljaspool kohalikust valikuid võib mõttekam.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Ülevaade: Paxful kohalike bitcoiinide vastu

Post Tacocoin

Coinomi ülevaade - mobiilne rahakott mitu krüptokurssi

Post Tacocoin

Coinmama Coinbase vastu - osta My Krediitkaardiga Bitcoini väärtuses 150 dollarit

Post Tacocoin

Indacoin ülevaade - kas see on Legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App Review (Hacks, Cheats ja Mod apk)

Post Tacocoin

Bittrexi ülevaade - üks kriitiline probleem, mida peate teadma

Post Tacocoin

Andke Bitcoini kingitus jõuludele - Bitcoini kingitus ideid

Post Tacocoin

Krakeni ülevaade - kas see Bitcoin Exchange usaldusväärne?

Post Tacocoin

Parim Litecoini kaevandusriistvara - Antminer L3 Scrypt Miner ülevaade

Post Tacocoin

Xcoinsi ülevaade - kas see on legitiline bikiinide ostmine?

Post Tacocoin

Bitcoin Casino Review - 5 parimat saiti bitcoini hasartmängude jaoks

Post Tacocoin

Antminer S9 ülevaade - 6 asjad, mida pead enne ostmist teadma