Bitfinexi ülevaade: maailma suurim vahetus mahu järgi | Estonian.lamareschale.org

Bitfinexi ülevaade: maailma suurim vahetus mahu järgi

Bitfinexi ülevaade: maailma suurim vahetus mahu järgi

Bitfinexis maailma suurim Bitcoin vahetada mahu. 5770000 bitcoins kaubeldi Bitfinex aprilli keskpaigast keskpaigani oktoober 2017-peaaegu kaks korda mahu Bitfinex tema lähimad konkurendid, sealhulgas Kraken (3650000 BTC) ja Coinbase (3060000 BTC).

Suure mahuga on oluline ettevõtjad, sest see tagab madala leviku, mis vahe on parim ostu- ja müügihindade.

Viisakus Bitcoinity.org, siin on graafik maht sel perioodil, mille Bitfinex näidatud oranž:

Nii et kui Bitfinex on suurim, see peab olema parim, eks? Noh...

Bitfinex Raskused

Pole saladus, et Bitfinex on kogenud oma osa probleeme. Aprill 2016 varguse ligi 120.000 BTC alates Bitfinex seisab suuruselt teine ​​Bitcoin vargusest ajalugu, kääbusvormide ainult saamata umbes 750.000 BTC poolt Mt. GOX.

Oluline erinevus GOX ja Bitfinex on see, et viimane tegi oma klientidele kogu. Kuigi see ei ole kõigi kontode mõjutasid, Bitfinex teinud otsuse levinud kaotus kõigi oma klientidele; kõik kasutajad võttis 36% "allahindlusi" oma konto väärtusi. Aasta hiljem, kõik kliendid olid täielikult kompenseeritud-vähemalt need, kes tahaks pidasid oma BFX märgid, mis esindab IOUs alates Bitfinex.

Probleeme ei lõpe seal Bitfinex. Aprillis 2017 Bitfinex pangakontod külmutati tema korrespondentpangaga, Wells Fargo. Selline olukord kestis nädala, mis viib kliendi kaebuste ja igasuguseid moonutusi Bitfinex hinnakujundust. Tavaline teenuse lõpuks taastatud-kuigi USA dollarit ja USA klientidele enam aktsepteeritud Bitfinexas tulemusena need pangandus peavalu.

See tähendab, seal on kuidagi rahastada oma Bitfinex konto fiat valuuta hetkel.

Täpsem Trading Omadused

Bitfinex funktsioone täiustatud, kohandatav GUI, üle 50 kauplemise paari (nt BTC / ETH) ja rikkalik, et tüübid, nagu piir, turg, peatus, peatus jooksul, trailing stop, täitke või tapma ning korrastatakse tellimusi. Need funktsioonid ühendada, et muuta see populaarne vahetada keerukamaid cryptocurrency ettevõtjad.

Valuuta Tugi ja tasud

Bitfinex on tehniliselt täiesti krüpto vahetada praeguse.

Bitfinex siiski, toetust kinnitusrihma (USDT), kvaasi-fiat sümboolne mitteametlikult seotud USA dollari hind. Tõepoolest, Bitfinex on suuraktsionär kinnitusrihma ja on ilmselt enamus omanik need mündid.

Kuigi kinnitusrihma on väga kasulik kauplejatele, olles (üldiselt) stabiilne hind, sest USD ilma sellega seotud puudused aeglane ja kallis rahvusvahelise ülekande korda, endiselt haavatav oluliste regulatiivsete risk.

Tasuta hoiused ja üsna odav withdrawalsare saadaval Bitcoin ja järgmised altcoins ja ICO märgid: Litecoin, Ethereum (Classic), Zcash, Monero, Dash, Ripple, Iota, EOS, Santiment, OmiseGO, Bcash, NEO, Metaverse ETP, Qtum, Aventus, EDO ja Bitcoin Gold.

Turud ja teenused

Pealegi tuleb umbes 51 valuuta kauplemise paari erinevaid valuutapaaride (mõõduka maksimaalne võtja tasu 0,2% või tegija tasu 0,1%), Bitfinex pakub ka turgudele nn Chain Split Märgid (KTKde). Need kujutavad teed Bitcoin omanike spekuleerida edu tulevikus raske kahvel katseid, nagu SegWit2x.

Neile, kes soovivad kaubelda suuri summasid ($ 100,000 +) kohta cryptocurrency eraviisiliselt, Bitfinex annab üle leti (OTC) kauplemissüsteemis. See teenus sobib, ja arvatavasti tagab, suur privaatne pakkumisi.

Margin kauplemise ja marginaal rahastamise

Margin tradingessentially korrutab kaupleja turul kokkupuute kaudu finantsvõimendust, mille $ 10 liiguvad Bitcoin hind 10x võimendav tooks kaasa $ 100 kasumit või kahjumit. Bitfinex pakub maksimaalselt 3,3x finantsvõimendus.

Margin rahastamise võimaldab kasutajatel laenata likviidsust marginaal ettevõtjad eest päevas intressimaksed. Et arvutada võimaliku tulu, soovitame kasulik BFXdata kalkulaatorit.

Hoiatus: Margin kauplemise võimendab nii positiivset kui ka negatiivset riski ja ei ole soovitatav uusi ettevõtjaid. Margin rahastamise lukustab oma raha Bitfinex ajaks laenu.

Ostmine Limits

Nagu Bitfinex loetletakse 0,1% võtja tasu neile, kes kauplevad $ 30 miljonit või rohkem kuus, siis võib eeldada, et ükski ostmine piiri ületaks turu varustamine.

Privaatsus

Bitfinex nõuab kinnitamise Köidis kasutamise ja kiirendatud cryptocurrency väljavõtmist. Kuid börs jääb täiesti kasutatav neile, kes ainult soovivad e-posti aadress. Bitfinex pakub otsest juurdepääsu kaudu Torhidden teenust.

Järeldus

Kui sa oled uus cryptocurrency ja soovivad saada oma esimese mündid, Bitfinex ei ole teie jaoks. Puudumine fiat rahastamise võimalusi teeb võimatuks osta krüpto regulaarselt raha. Isegi kui sul õnnestub rahastada oma konto keeruline kasutajaliides kindlasti aega kapten ja teeb kulukaid vigu tõenäolisem. Uustulnukad on soovitatav jääda lihtsam vahetada, mis pakub erinevaid tuttav maksevõimalused.

Teiselt poolt, kui sa oled kogenud cryptocurrency kaupleja, Bitfinex tõenäoliselt pakub kõike, mida vajate ja palju muud. Peamine viik on ilmselt platvormi kõrge Bitcoin ja Ethereum likviidsuse, kuid selle marginaal rahastamise, võimenduse, ja mitu orderitüüpide pakkuda suurt paindlikkust.

Seotud uudised


Post Tacocoin

BTCJam läbi vaadatud - minu isiklik kogemus ja Reddit kasutajate arvustused

Post Tacocoin

Parim kriipsu kaevandamise riist - Antminer D3 ülevaade

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot ülevaade - erapooletu, 100% tõeline andmed

Post Tacocoin

Coinbase ülevaade: 6 vaidlustatavat probleemi, mida peate teadma

Post Tacocoin

Bittrexi ülevaade - üks kriitiline probleem, mida peate teadma

Post Tacocoin

Reddit kasutajaid (ilma sooduskoodeta) ei vaadata alla 60-le Redigeeritud rahakotti

Post Tacocoin

2016. aasta parim VPN-teenuste parimad juhendid

Post Tacocoin

Bitbay läbi vaadatud: bitcoiinide ostmine Poolas

Post Tacocoin

CEX.IO 2017 ülevaade - miks Reddit kasutajad kaebavad selle Bitcoin Exchangei kohta?

Post Tacocoin

CryptoSteeli ülevaade (põles see maha, jooksis selle peale ja purustas maapinnale)

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) ülevaade - kuidas kelm läheb büsti

Post Tacocoin

HitBTC läbi vaadatud: kas see on järgmine suur börs?