Bithumb ülevaade - Korea Bitcoinide ostmine | Estonian.lamareschale.org

Bithumb ülevaade - Korea Bitcoinide ostmine

Bithumb ülevaade - Korea Bitcoinide ostmine

Bithumbis cryptocurrency vahetada Soulis, Lõuna-Korea. Asutatud aastal 2013, see võimaldab ostu, müügi ja säilitamisega Bitcoin samuti mitmeid muid cryptocurrencies. Mitte ainult see on üks suurimaid ja kõrgeima maht cryptocurrency vahetus Lõuna-Korea, see on ka üks maailma juhtivatest poolest Bitcoin tehingute maht.

Haldab firma nimega BTC Korea.Com Co Ltd, Bithumb peakorter asub Seoul, Lõuna-Korea. Veidi rohkem kui see on teada firma, sest on väga vähe teavet võib leida online. Seoses platvormi ise, see on lihtne kasutada vähe nii lisavõimalusi, mistõttu on ideaalne algajatele, kes otsivad kasutajasõbralikku platvormi ilma liiga palju komplikatsioone.

Õnneks, sa ei pea olema valdavad Korea saaks kasutada Bithumb. Vahetamist toetab mitut keelt, inglise, hispaania, hiina, jaapani ja Hindi ka pakkuda. Kui tegemist on kauplemine on kolm peamist kauplemise võimalusi: üldised kauplemise, lihtne kauplemise ja reserveeritud kauplemise. Need valikud pakkuda mõningast paindlikkust sõltuvalt sellest, kuidas te soovite osta ja müüa cryptocurrency.

Valuuta toetust

Mis Bithumb olemise cryptocurrency vahetada põhineb Lõuna-Korea ja peamiselt teenindavad inimesi Lõuna-Korea, vaid pakub kauplemise paari koos Lõuna-Korea won (KRW). Kahjuks pole BTC / ETH sidumist saadaval veel, kuid see võib teha kättesaadavaks lähitulevikus.

Allpool leiate täieliku nimekirja cryptocurrencies praegu pakutakse Bithumb. Viimased kuud näinud lisamisega Litecoin (LTC), Bitcoin Gold (BTG) ja Zcash (ZECi). Seal oli kuulujutud, et Bithumb oleks lisades NEO, kuid see ei juhtunud ja veel.

 • Bitcoin (BTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Dash (DASH)
 • Litecoin (MTK)
 • Ethereum Classic (ETC)
 • Ripple'it (XRP)
 • Bitcoin Raha (BCH)
 • Monero (XMR)
 • Zcash (ZECi)
 • Qtum (QTUM)
 • Bitcoin Gold (BTG)

Bithumb riigi toetust

Nagu enamik krüpto vahetus, Bithumb on saadaval enamikus riikides. Tegelikult isegi pakub rahvusvahelise klienditoega. Kuid see on väärt kontrollimise seaduslikkuse cryptocurrency oma asukoha enne kauplemise. Samuti pidage meeles, et ainult fiat valuuta valik on won; pole võimalust kaubelda USD, EUR või naela.

Bithumb tasud

Bithumb tasu on konkurentsivõimelised. Tegemine tagatisraha Bithumb on tasuta. See kehtib kas sa hoiule won või cryptocurrency nagu Bitcoin või Ethereum. Pangakaardiga won kannab 1000 KRW tasu, mis on samaväärne $ 0.92 alates ajast kirjalikult see artikkel. Seoses äravõtmise krüpto tasud on järgmised:

 • Bitcoin (BTC): 0,0005 Bitcoin
 • Ethereum (ETH): 0,01 Ethereum
 • Dash (DASH): 0,01 Dash
 • Litecoin (MTK): 0,01 Litecoin
 • Ethereum Classic (ETC): 0,01 Ethereum Classic
 • Ripple'it (XRP): 0,01 Ripple'it

Bithumb madala tasu on selle üks peamisi eeliseid. Kuid kuigi tema kauplemise teenustasusid on madalad, kui asute väljaspool Lõuna-Korea, sa oled tõenäoliselt kasu kui teil tegur ümberarvestuskursside ja rahvusvaheliste ülekandekulud.

Bithumb klienditoega

Kuigi cryptocurrency mõttevahetused muudavad ostmine ja müümine krüpto suhteliselt lihtne ja kiire, nad sageli pettumust, kui tegemist on klienditoega. Bithumb ei pakuvad 24/7 kliendituge teenust. Veelgi enam, seal on rahvusvahelise klienditoe inglise keeles. Nii et kui olete huvitatud, kasutades seda Lõuna-Korea cryptocurrency vahetada, saab vähemalt teha, teades, et seal on abi, kui seda vajate.

Vastavalt Bithumb ametlikul kodulehel, rahvusvaheliste kõnede tasu on normaalne riiklikust määrast. Siiski, kui te ei ole huvitatud välismaale helistamise, saate nendega ühendust e-posti teel.

Avalik arvamus ja online kommentaare

Seal ei ole suur hulk teavet võib leida inglise seoses Bithumb sest enamik selle kasutajate asuvad Lõuna-Korea. Siiski on mõned online ülevaated Bithumb. Üldine konsensus on, et see on suure mahuga vahetada mõistliku tasu.

Bithumb on Lõuna-Korea populaarseimas cryptocurrency vahetada, mida tõendab selle kõrge kauplemismahud, eriti juhul Bitcoin. Kuid see vahetus ei ole ilma oma küsimusi; 2017 nägi kaks tähelepanuväärset probleeme, mis tegi pealkirju maailmas krüptokaartide.

Juulis 2017 Bithumb oli väidetavalt häkkinud, mõned 1,2 miljardit vonni varastatud kasutajate kontosid. Seal on mõned arutelu allikas hack. Bithumb eitas, et tema serverid olid häkkinud, märkides, et kodus arvuti ühe oma töötaja oli rikutud.

Igal juhul, hinnanguliselt 30.000 kasutajad on öelnud, et on mõjutanud. Pärast Bithumb hack, Bithumb teatanud plaanidest kompenseerida kasutajad. Kui midagi, kogemus oli suurepärane meeldetuletus ei jääks suuri summasid sularaha börsidel. Selle asemel, kanda oma münte rahakotti hoiule.

Teine probleem tekkis november 2017, kui Bithumb serverid crashedas suur hulk kasutajaid püüdnud müüa oma Bitcoin Cash. Selle tulemusena paljud kasutajad kaotada suuri summasid kui hind langes kiiresti. Jällegi, see saadab meile sõnum, et see on mõistlik panna tingimusteta usaldust tahes cryptocurrency vahetada, kui midagi võib juhtuda.

Järeldus

Üldiselt Bithumbis lihtne cryptocurrency vahetada, mis on suhteliselt lihtne kasutada. Kuid kogenud ettevõtjad tõenäoliselt eelistavad vahetuste tõttu Bithumb puudumine lisafunktsioone. Madalaid tasusid ja 24/7 kliendituge on kindlasti eeliseid, kuid need võib olematuks asjaolu, et sa pead kaaluma vahetuskursside ja rahvusvahelise ülekande tasud, kui sa ei põhine Lõuna-Korea.

On ka mõned muret turvalisuse ja usaldusväärsuse Bithumb, ja see ei ole kaasa aidanud asjaolu, et seal on väga vähe teavet ettevõtte võrgus.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Antrouter R1 ülevaade - Antmineri traadita mineraator

Post Tacocoin

Bitclubi võrgu ülevaade ja analüüs

Post Tacocoin

Bitbay läbi vaadatud: bitcoiinide ostmine Poolas

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot ülevaade - erapooletu, 100% tõeline andmed

Post Tacocoin

ShapeShift vastu suunatud vahetus - Instant Krüpto-valuuta vahetus

Post Tacocoin

Parim Ethereumi rahakott (2018 värskendus) - 5 ülevaadet

Post Tacocoin

Kas Coinbase kuritarvitab oma referral programmi osalejaid?

Post Tacocoin

CryptoSteeli ülevaade (põles see maha, jooksis selle peale ja purustas maapinnale)

Post Tacocoin

Parimad Bitcoini reklaamivõrgud läbi vaadatud

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet ülevaade - see on tõepoolest uus rahakott

Post Tacocoin

Bitseedi ülevaade - Plug & Play täis bitcoini sõlme

Post Tacocoin

Krakeni ülevaade - kas see Bitcoin Exchange usaldusväärne?