BitMexi ülevaade - kas see on Legit Bitcoin Margin Trading Exchange? | Estonian.lamareschale.org

BitMexi ülevaade - kas see on Legit Bitcoin Margin Trading Exchange?

BitMexi ülevaade - kas see on Legit Bitcoin Margin Trading Exchange?

BitMEX pakub margin-kauplemine servicefor kogenud, professionaalne Bitcoin ettevõtjad. Kuni 100x finantsvõimenduse kasutajatele kättesaadavaks Bitcoin ja valiku altcoins spot ja futuuride turgudel.

Selle läbivaatamise me vaadata funktsioone BitMEX on pakkumine, selle töömeetodite ja lõpuks, kas vahetada sobib teie vajadustele.

Valuuta Support

BitMEX on cryptocurrency ainult teenuse Bitcoin kui tema peamistel kaubanduspartneritel valik. Kliendid on juurdepääs ka terve valik muid altcoins, sealhulgas järgmised:

  • Kriips
  • Ethereum
  • Ethereum Classic
  • Litecoin
  • Qtum
  • Monero
  • Sulin
  • Tezos
  • Zcash


Bitcoin ametitest on nii kohapeal ja futuuridega kauplemise võimalusi, samal ajal kui kõigi teiste valuutade suhtes on ainult futuuride turgudel. Praegu ei ole toetust fiat valuuta ja vahetuse tegeleb ainult Bitcoin; see tähendab, et kasumid ja kahjumid on näidatud Bitcoin isegi kui te töötate altcoin lepingud. Kui valite oma kauplemisplatvormi, on oluline võtta seda arvesse. Likviidsus altcoins ei ole alati usaldusväärne ja peate tegema sissemaksed ka Bitcoin.

Riik Support

BitMEX ise on registreeritud firma Seišelli Vabariigi, kuid nagu enamik Bitcoin operatsioone, see on ülemaailmne teenus. Börs ei piirata juurdepääsu asukohti tänu cryptocurrency ala laadi. Kohalik seadusandlus ei pruugi mõjutada teie teenuse kasutamise, kuid see on välja ettevõtte kontrolli.

Kauplemissüsteemi mahud tõesti kajastada selle ülemaailmse kasutamise. See regulaarselt istub mugavalt esiviisikus kohta Coinmarketcap koos ülespoole $ 2 miljardit Bitcoin kaubavahetuse mahud 24-tunnise ajavahemiku jooksul.

Tasud

Tasud on väga konkurentsitihe BitMEX. Tegelikult enamik kasutajaid neid leida peaaegu olematu võrreldes turske kasumit teenida, kui sa oled Savvy operaator. Võtja tasu on määratud 0,0750% ning tegija tasu võib olla -0,0250%, nii et marker tegelikult haarab veidi tagasimakse ametitest. Vaadake täistasu nimekirjad siin.

Sisse- ja väljamakseid jätkuvalt tasuta, mis on alati väga meeldiv-te ei tohiks jätta iga varjatud kulud, kui olete lõpetanud kauplemine (va Bitcoin võrgutasud).

Üldiselt tasud teha atraktiivse lugeda BitMEX, eriti võrreldes teiste suuremate vahetust, kus tasud on tavaliselt istuda umbes 0,25%.

Klienditugi

Üldiselt tundub nagu BitMEXteam proovida rahuldada laieneva turu ning püüavad võtta survet oma klienditeenindust.

Toetusi pakutakse kaudu talle pilet, mis on päris standard tööstuses. Tõesti kena aspekt teenust veebilehel, mis on täis kasulikku teavet ja funktsioone. Tugikeskusel annab õlilaik hooletussejäetud vahetamist ning aitab harida kasutajaid keeruline ametitest.

Live uuendused täita kohapeal ka. Teadaanne kasti ülemises vasakus hoiab kasutajaid kursis iga uudiseid ja küsimusi. Näiteks järgmine teade postitati jooksul kirjalikult see artikkel:

"BitMEX on praegu rekordiliselt koormus sel ajal tänu viimastel Bitcoin hinnaliikumisi. Meie mootori meeskond töötab täistööajaga toimivuse parandamiseks, pakkudes 20% tulemuslikkuse parandamiseks reedel ja rohkem tulema. Ennekõike BitMEX on pühendunud õigsuse oma kauplemise mootori ja reaalajas õigsuse auditeerimine. BitMEX seisukohti ja tellimused on alati sisemiselt järjepidev avatud sulgeda. "

Chat ettevõtjate vahel ka puugid mööda alumises paremas servas. Kuigi see ei pruugi olla otseliin BitMEX, see on ikka tõesti lahe olema võimelised suhtlema teiste Bitcoin kauplejatele börsil pluss, see on tuntud kui trollbox.

Väärtpaberi informatsioon laaditakse veebilehel, mis on alati must, kui ma vaatan uue vahetada. Mis BitMEX, saate kiiresti teada, kes omab platvormi ja kuidas nad raha hoiustamisest turvaline. Multisig väljavõtmine et ainult partnerid saavad registreeruda, külmhoonete ja Amazon Web Services on tipphetki kui tegemist turvalisust.

Avalik arvamus / Online Arvustused

Nr veeuputus avaliku ülevaateid olemas BitMEX. Seal ei ole liiga palju lugeda suurelt läbi saite nagu TrustPilot, ilmselt seetõttu, et pisiasi varu kauplemine ei ole laialt arusaadav laiale avalikkusele. Nr hirmulugusid on pakkunud end vaatamata korralik hunt. Reddit jms foorumites kipuvad olema rohkem täis tehnilisi küsimusi ja jutuvadin.

Minu meelest on see ilmneb positiivne märk kauplemise vahetada, nagu me kõik teame, halbu kommentaare tavaliselt kulutulena levima.

Kokkuvõte: Kas BitMEX Hea Exchange?

Kui sa tead, mida sa teed ja tahavad turul juhtiv cryptocurrency derivaadid kauplemisplatvormi siis BitMEX on õnnelik valik. Neile, kes otsivad rohkem lihtne vahetada osta ja müüa mõned Bitcoin, ma soovitan teil uurida mõne muu kasutajasõbralikumaks võimalusi.

BitMEXteam kasutada oma finants- ja web-arengu kogemus luua õlilaik platvorm, mis võimaldab sujuvat kauplemise hoides kasutajad informeeritud. Live uuendatud funktsioone, nagu väljakuulutamist sakk ja live chat funktsiooni, ette näha, et veidi ekstra boonus tegemise kindel, et sa kunagi laseks oluline uudis. Tasud vooru asjad ära teha vahetust atraktiivne kõigi ümber pakendis.

Seotud uudised


Post Tacocoin

GDAXi ülevaade - Coinbase edasine vahetus, kui hea see on?

Post Tacocoin

Kas Coinbase kuritarvitab oma referral programmi osalejaid?

Post Tacocoin

Parim Ethereumi rahakott (2018 värskendus) - 5 ülevaadet

Post Tacocoin

Xcoinsi ülevaade - kas see on legitiline bikiinide ostmine?

Post Tacocoin

BitPanda ülevaade - osta Bitcoin koos Skrilli, SEPA või krediitkaardiga

Post Tacocoin

TREZORist kuni LastPASS: parim paroolijuhid 2017 ülevaatus

Post Tacocoin

Coinmama Coinbase vastu - osta My Krediitkaardiga Bitcoini väärtuses 150 dollarit

Post Tacocoin

Bitcoin Traderi ülevaade - Kas 20% -line igakuine ROI on võimalik?

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App Review (Hacks, Cheats ja Mod apk)

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

Bitcoin Ethereumi vastu: krüptokuupäeva võrdlus

Post Tacocoin

Electrum Wallet läbi vaadatud: isiklikud ja Reddit arvustused