BitPanda ülevaade - osta Bitcoin koos Skrilli, SEPA või krediitkaardiga | Estonian.lamareschale.org

BitPanda ülevaade - osta Bitcoin koos Skrilli, SEPA või krediitkaardiga

BitPanda ülevaade - osta Bitcoin koos Skrilli, SEPA või krediitkaardiga

Bitpanda (varem tuntud kui Coinimal) on Bitcoin maakler, mis on spetsialiseerunud ostmine ja müümine Bitcoins eurotsoonis. Ettevõte asutati hilja 2014 alates on kasvanud üks populaarsemaid võimalusi osta Bitcoins kogu Euroopas.

BitPanda vahetuskursi on suurem kui teie keskmine vahetada tingitud asjaolust, et nad võimaldavad teil osta Bitcoins meetodeid, mis võimaldavad makse (st krediitkaardid, Skrill, jne). BitPanda baasi hind koosneb hind + väike lisatasu. Makse valikuga määratakse, kui palju tasu maksate järjekorras. Kuigi SEPA, EPS, Giropay ja Sofort on väga madal tasu, e-rahakotid nagu Neteller võta natuke kõrgemat tasu.

Näiteks ajal kirjalikult vahetuskursiga Bitstamp on 1129,00 eurot Bitcoin ajal BitPanda see 1152,82 EUR. See tähendab, seal on 2,1% preemiat võrreldes Bitcoin hind. Kuid see pole veel kõik, sõltuvalt teie makseviisi saate maksta lisatasu.

Krediitkaardi kasutamine / SOFORT üleandmine on täiendav tasu ~% 2 (mis on suhteliselt madal). Skrill on täiendav tasu ~ 3,77%, Neteller on natuke väiksem kui Skrill ja odavaim meetodid osta Bitcoins kohta BitPanda kasutate maksekviitung või Giropay.

Selleks, et osta Bitcoins koos BitPanda peate kontrollida põhiliste kinnitamiseks. Madalaim tasemel kontrollitakse nõuab ainult telefoninumber. See võimaldab teil osta 50 euro väärtuses Bitcoins kuus kokku kuni 600 eurot. Kõrgem kontrollimise tasemed nõuavad valitsuse väljastatud ID.

Kui teie konto on kinnitatud piirmäära on 2500 € päevas (75,000 € kuus) krediitkaardi ostud. Sest muid võimalusi, seal on 10000 € päevas (300,000 € kuus).

Kasutajaliides BitPanda on päris sile ja väga intuitiivne. Isegi algajaid on lihtne aeg navigeerimise seda ja osta Bitcoins. Muud Internetis reviewssuggest BitPanda teeb päris head tööd klienditeeninduse samuti. Lõpuks tundub, et ettevõte on võitnud käivitamisel awardin hilja 2016 aga ma ei saa tõesti öelda, mis see auhind oli kõike.

Vajuta siia, et külastada BitPanda

Lõpetuseks BitPandaseems nagu suurepärane võimalus osta Bitcoins sees EUFOR inimesed, kes otsivad kasutada Skrill, krediitkaardi või muu variant. Ettevõte on olnud juba piisavalt pikk, maksud suhteliselt madalad tasud ja on head tuge toimub.

Seotud uudised


Post Tacocoin

CEX.IO 2017 ülevaade - miks Reddit kasutajad kaebavad selle Bitcoin Exchangei kohta?

Post Tacocoin

Parimad bitcoini kaevanduspiirkonnad (üle vaadatud 5)

Post Tacocoin

Parimad Bitcoini panga teenused

Post Tacocoin

Antminer S9 ülevaade - 6 asjad, mida pead enne ostmist teadma

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining ülevaade - see ei ole nii tulus kui arvate

Post Tacocoin

Xcoinsi ülevaade - kas see on legitiline bikiinide ostmine?

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot ülevaade - erapooletu, 100% tõeline andmed

Post Tacocoin

Bitconnecti ülevaade: kas see on legit?

Post Tacocoin

Reddit kasutajaid (ilma sooduskoodeta) ei vaadata alla 60-le Redigeeritud rahakotti

Post Tacocoin

Bitbay läbi vaadatud: bitcoiinide ostmine Poolas

Post Tacocoin

Bitstampi ülevaade: kas Bitcoini ostmine on odavam Exchange?

Post Tacocoin

Bitcoin Traderi ülevaade - Kas 20% -line igakuine ROI on võimalik?