Bitstampi ülevaade: kas Bitcoini ostmine on odavam Exchange? | Estonian.lamareschale.org

Bitstampi ülevaade: kas Bitcoini ostmine on odavam Exchange?

Bitstampi ülevaade: kas Bitcoini ostmine on odavam Exchange?

Bitstamp on üks vanimaid ja kõige kinni cryptocurrency andmevahetusplatvormid. See on olnud kasutusel alates 2011. Aastast.

Vahetamist sobib kõige paremini vahe- ja kogenud cryptocurrency kasutajatele, kes vajavad kaubelda Bitcoin, altcoins ja paberrahad. Bitstamp välja pakkuda kasutajatele madala tasu viis vahetada digitaalse valuutade suurtes kogustes. See on eriti populaarne eurooplased, sest see töötati välja Luksemburgis ja nüüd on kontorid Londonis.

Selle läbivaatamise leiad põhjaliku pilk Bitstamp, sealhulgas peamised omadused, toetavad valuutade ja kas see lõpuks sobiks teie nõuetele.

Ettevõtte ülevaade

Sest see on kasutusel olnud alates 2011. Bitstamp on välja töötanud hästi kinni, lugupeetud ja usaldusväärne teenus. See oli üks esimesi vahetusi algselt loodud kaubelda Bitcoin kui konkurent siis populaarne Mt. GOX.

Mt. GOX oli kord suur Bitcoin vahetamise, töötlemise ligi 70% tehinguid. Tuginedes Tokyos platvormi langetas kõige kurikuulus Bitcoin hack, mis nägi 850,000 mündid varastatakse. Paljud inimesed kaotasid suuri summasid, mis olid kunagi tagasi.

Bitstamp on Euroopa baasi teinud seda Powerhouse cryptocurrency tööstuse ja platvormi teab, mida ta teeb, kui tegemist on blockchain. See navigeerida auklik, keerates teedel Bitcoin, ja see on parem seda.

Bitstamp teenus sobib kõige paremini keegi natuke cryptocurrency kogemus. Vaatamata Bitstamp edumaa konkursi, saidi kasutatavust ei ole väga lihtne ja on natuke keerukam algajatele. Teenused nagu Xapoor Coinbasemight lihtsam kui otsite osta oma esimese bitcoins.

Valuuta toetatud

Bitstamp töötab eurot ja USA dollarit fiat valuuta võimalusi. Kui teil on Euroopa pangakonto leiad teenuse eriti kasulik, sest saab hoiustada raha pangaülekandega. See aitab vältida kopsakaid krediitkaardi tasud.

Cryptocurrencies pakkuda on need, mida võid oodata suurt Vahetuse võimalus: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ja Ripple (XRP) kõigil on kauplemise ja rahakoti võimalusi.

Riigid Toetatud

Bitstamp annab eurooplastele fantastiline tuge, eriti need, kellel euro pangakontod. Ülekannet alates euro kontod on odavaim viis kasutada teenust, kui te hoiule fiat valuuta. Bitstamp ka nüüd võimaldavad sissemakseid krediitkaardiga, mis avab rohkem lihtne võimalusi ülejäänud maailma aga see on kallim variant.

Bitstamp on kontorid Luksemburg, Ühendkuningriik ja Ameerika Ühendriigid. See on üsna lohutav teada, et neil on UK telefoninumber ja aadress, muutes nad tunnevad natuke rohkem usaldusväärsed.

Exchange Tasud

Hoiuste väljavõtmine ja kauplemise tasude Bitstamp on üldiselt üsna odav võrreldes enamiku vahetust. Tagatisraha tasu on vaid 0,05%, mis on üsna madal. Muud vahetus võib olla eriti ahne selles valdkonnas, võttes 2%, 3% või isegi 4%.

Trading tasud erineda sõltuvalt teie osta ja müüa summad. Kõrgeim kauplemise tasu on 0,25% summade alusel $ 20.000, ja see võib langeda nii madalale kui 0,10%, kui sa oled õnn töötada rohkem kui $ 20.000.000. Taas on tegemist suhteliselt tühine tasud võrreldes mõnede konkurentidega.

Olge ettevaatlikud kasutades oma krediitkaarti. Mahapanek kaudu kaardi väikestes kogustes teile maksma kallilt. Summa on väiksem kui $ 500 viima ilmatu 8% tasu.

Sissemaksed ka Bitcoin, Litecoin ja Ethereum on tasuta.

Leiad täielik nimekiri tasud siin.

Klienditugi

Klienditoega cryptocurrency ja blockchain ettevõtted võivad olla üsna ebausaldusväärne ja võivad erineda äriühingu ettevõte või isegi klientide vahel. Leiad kasutajad räägivad nii häid kui halbu kogemusi Bitstamp, mis tuleb oodata teedrajava äri tööstuse arendamiseks.

Võite muidugi ühendust Bitstamp e-posti teel, ja saate tavaliselt saada vastuse 24-72 tundi sõltuvalt oma päring. Äri on UK telefoninumber on saadaval ka helistada hädaolukorras.

Seal on ka korralik KKK lehelt. Paljud ettevõtted lihtsalt silmakirjalikult selles valdkonnas oma veebilehed, kuid Bitstamp tegelikult annab põhjaliku informatsiooni, mis peaks vastama kõige suuremate küsimustele.

Avalik arvamus

Bitstamp on kinni operaator ja üldiselt kõrgelt tarbijad. Nagu eespool mainitud, äri on nüüd üle kuue aasta vana, nii et sa oled kohustatud kaevama mõned halvad kommentaarid, kui te neid otsida. Kiire Google otsing Bitstamp reviewdoes öökima mõned "kelmuse või mitte?" pealkirju, kuid neid hajutas kiiresti edasisel lugemisel.

Kui aus olla, siis oled tõenäoliselt leida neid erinevaid küsimusi ripub kõige vahetamist, kuna avalikkus ei ole päris usaldada cryptocurrency maailma tervikuna veel. Üldiselt sa alati leiame halbu kommentaare umbes Bitcoin ettevõtted, sest paljud inimesed ei saa aru, kuidas kasutada teenuseid.

Eurooplased nagu Bitstamp tänu madala tasu võimalusi Olen eespool. See on mainekate platvormi.

Turvalisus

Bitstamp aitab kaasa tööstuse tema top-tier turvameetmeid. Taas platvormi on hea ja usaldusväärne maine selles osas.

Iga kaua stander tööstuses on oma ajaloo probleeme, kui tegemist on turvalisus. Bitstamp kannatas hacks ja lõpetas kauplemise kohati ajal 2014 ja 2015, millest viimane nägi 19000 Bitcoins varastatud. Kopsakaid summa-aga ei ole nii katastroofiline kui puhul Mt. GOX. Palju on muutunud sellest ajast, ja tööstus on tulnud pika tee.

Bitstamp pakub turvalist rahakoti võimalusi oma klientidele. Enamik hoitavate rahaliste vahendite piires vahetada on külmhoone, mis tähendab, et nad võrgus ning ei häkkinud. 2fa ka kaitseb oma kasutajakonto nii vargad ei suuda pääseda seda ainult parooli. See on päris standard on need meetodid nüüd, ja sa peaksid olema ettevaatlikud tahes ettevõtted, mis ei kasuta neid.

Järeldus

Bitstamp annab madala tasu eest cryptocurrency kasutajad otsivad tahke viis kaubelda. See on olnud umbes ploki (ahela) ja teab, kuidas pakkuda korralik teenus suurte kaubanduse summad. See on mugav platvorm neile, kes soovivad töötada eurot ja korralik valik suuri cryptocurrencies. Võite end turvaliselt tunda, teades, et see hoiab suuri summasid turvaline. Ainus negatiivne külg on see, et see on natuke keeruline Bitcoin algajaid, kes ei saa aru kauplemise turgudel.

Kui sa tead, mida sa teed, siis pragunemise koos Bitstamp; kui otsite teha oma esimese krüpto ostu, siis võib-olla alustada lihtsam vahetada platvormi.

Seotud uudised


Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) ülevaade - kuidas kelm läheb büsti

Post Tacocoin

Coinomi ülevaade - mobiilne rahakott mitu krüptokurssi

Post Tacocoin

Bitfinexi ülevaade: maailma suurim vahetus mahu järgi

Post Tacocoin

Minu BTCJam Investeering läks just büsti

Post Tacocoin

BTCJam läbi vaadatud - minu isiklik kogemus ja Reddit kasutajate arvustused

Post Tacocoin

Gemini Bitcoin Exchange ülevaade

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App Review (Hacks, Cheats ja Mod apk)

Post Tacocoin

Bitconnecti ülevaade: kas see on legit?

Post Tacocoin

Bitcoin Casino Review - 5 parimat saiti bitcoini hasartmängude jaoks

Post Tacocoin

Kas Coinbase kuritarvitab oma referral programmi osalejaid?

Post Tacocoin

Parim Litecoini kaevandusriistvara - Antminer L3 Scrypt Miner ülevaade