Luno (varem BitX) Bitcoin Exchange ja Wallet üle vaadatud | Estonian.lamareschale.org

Luno (varem BitX) Bitcoin Exchange ja Wallet üle vaadatud

Luno (varem BitX) Bitcoin Exchange ja Wallet üle vaadatud

Luno (endine BitX) on päris väike turukapitalisatsioon vastavalt CoinMarketCap.com, kauplemise sageli alla pool miljonit dollarit. Ikka, Luno naudib üldiselt kõrge tööstuse maine ja on üldiselt saanud soodsad kommentaarid. Erinevalt paljudest teistest vahetus, Luno keskendub ainult Bitcoin, mistõttu ei ole ton paindlikkust selle platvormi. Still, Luno vahetada ja rahakott on nii suured võimalused Bitcoin.

Luno väidab end olevat maailma "kõige usaldusväärsemaks, turvaline ja usaldusväärne vahetus". Kas ettevõte saab toetada selliseid ülbe nõuded kuni jääb siiski täiesti teine ​​asi. Luno on umbes aastast 2013, nii et firma on mõned ajalugu taga, kuid siiani luno ei ole turvaline tõsiseid turgu valitseva seisundi.

See ei tohiks hirmutada teid ära vahetada, aga. Börs on ka raha saavad Digital Valuuta Group, mida juhib tööstuse mõtte-juht Barry Silbert. Luno ka rahastatud Naspers, mis on üks vanemaid endiselt aktiivne riskikapitali ja tehnoloogia investeerimisühingutele. Naspers vajunud $ 4 miljonit arvesse Luno, mis on päris suur summa ühe VC firma, et nad peavad olema meeldis see, mida nad nägid.

Luno pakub ka Bitcoin smart rahakoti Android mobiilseadmete. Taskus on alla laaditud vahel 100K kuni 500K korda, mistõttu on üsna populaarne app. Peale selle on lukustatud skoor 4,4 ülevaatajad, muutes selle üheks kõige hästi pidada Bitcoin Wallet for Android. See rahakott on tasuta ja seal on null tehingute tasud, mistõttu on suurepärane odav võimalus.

Luno ei võta tasu saata, salvestada või saada bitcoins. Siiski, kui te osta või müüa bitcoins, pead selle eest maksma. Tasud on natuke keerulisem, kui Luno ainult laeb "läbiviinud" kes vähendada likviidsuse, mitte "tegijad", kes likviidsuse suurendamiseks (näiteks pakkudes bitcoins müügil). Näete täishinnaga kui lähete ostu sooritada, sest see võib erineda tehingu tehingu. Kui aus olla, see puudumine up-front läbipaistvus on pigem tüütu.

Luno näib olevat kindel valik Bitcoin ettevõtjad, kuid veenduge, et pöörata tähelepanu kõikuvat tasud tagada, et nad on kooskõlas nõuetega. Luno rahakott on ka suurepärane võimalus inimestele, kes otsivad võimas ja usaldusväärne Android rahakott.

Seotud uudised


Post Tacocoin

BTC Roboti ülevaade - kas see on pettus? Tõelised tulemused bitcointalk kasutajatelt

Post Tacocoin

Xapo ülevaade: 3 asja, mida pead teadma

Post Tacocoin

TREZORist kuni LastPASS: parim paroolijuhid 2017 ülevaatus

Post Tacocoin

BTCJam läbi vaadatud - minu isiklik kogemus ja Reddit kasutajate arvustused

Post Tacocoin

Antminer S9 ülevaade - 6 asjad, mida pead enne ostmist teadma

Post Tacocoin

Ülevaade: Paxful kohalike bitcoiinide vastu

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining ülevaade - see ei ole nii tulus kui arvate

Post Tacocoin

EToro Cryptofundi ülevaade: Investeerimine Bitcoini, Ethereumi jt

Post Tacocoin

Electrum Wallet läbi vaadatud: isiklikud ja Reddit arvustused

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 ülevaade - pole kindel, kas see on teie raha väärt

Post Tacocoin

Parim Litecoini kaevandusriistvara - Antminer L3 Scrypt Miner ülevaade

Post Tacocoin

Bitcoin Casino Review - 5 parimat saiti bitcoini hasartmängude jaoks