CEX.IO 2017 ülevaade - miks Reddit kasutajad kaebavad selle Bitcoin Exchangei kohta? | Estonian.lamareschale.org

CEX.IO 2017 ülevaade - miks Reddit kasutajad kaebavad selle Bitcoin Exchangei kohta?

CEX.IO 2017 ülevaade - miks Reddit kasutajad kaebavad selle Bitcoin Exchangei kohta?

Jaanuar 2018 Update: Viimasel ajal olen olnud märgata kasvu kasutajad kaebavad CEX.io. Pakun lugemine kommentaare Olen mainitud seda postitust ja kommentaaride kommentaar lõik ja otsustades ise. Olen olnud mitu inimest küsis minult, et eemaldada see arvustus siiski minu isiklik kogemus, mida ma pole kunagi olnud probleeme vahetamist. Igal juhul kaubelda ettevaatusega.

CEX.iois üks vanimaid Bitcoin vahetus ümbruses. See algas 2013. Aastal Londonis kui Bitcoin vahetada ja pilv kaevandamise poole. Mingil hetkel oma kaevandamine bassein, mida tuntakse Ghash.io, oli nii suur, see toimus 42% kogu võrgu kaevandamise võimsus.

Kuid jaanuaril 2015 pilv kaevandustööde suleti ja täna CEX.io tegutseb üksnes kui Bitcoin vahetada. CEX.io on registreeritud FinCEN ja see kehtib KYC (tunne oma klienti) ja AML (rahapesu) poliitika. See tähendab, et sa pead oma identiteedi kinnitamiseks enne saate osta Bitcoins kaudu vahetada.

CEX.io saate osta Bitcoins kasutades oma krediitkaarti, pangaülekandega või SEPA ülekanne (kui elate EL). Kuid CEX.io tehingute töötada natuke teistsugune kui teised Bitcoin vahetamist, need põhinevad täitevälk või-Tapa tellimusi (tuntud ka kui FOK).

FOK tellimused on tellimusi, mis täidetakse viivitamata ja täies mahus. Mida iganes sa "nõustus" maksma või saada, see on täpselt, mis juhtub. See erineb, kuidas teised vahetused töötada kus võivad ilmneda likviidsusega. Nii näiteks, kui te vaid 2 Bitcoins kokkulepitud määra CEX.io siis kindlasti saada seda summat, aga kui sa vaid 2 Bitcoins kohta Bitstamp pead ootama, kuni keegi, kes on valmis müüma te neid Bitcoins pyydettyinä hind tuleb kaasa.

Kuid see töötaks 100% CEX.io on tasu klientidele lisatasu, et nad on alati võimalik täita oma tellimusi, seega kõrgem vahetuskurss.

Kuidas CEX.io toimib?

CEX.IO on väga selge selgituse oma kodulehel, kuidas seda teenust töötab, siin on kokkuvõte sellest:

Kui sisestate kaubanduse, CEX.iocalculates hinna ja külmub see 120seconds. Sa sisendi rahasumma, mida soovite kulutada ja näed summa Bitcoins võite saada. Kui vajutad Ost / Müük Button süsteem kontrollib, et teil on piisavalt vahendeid.

Kui olukord turul võimaldab täitmise oma tellimuse tingimusi ei halvem kui te kokku leppinud, siis tellimus täidetakse (järjekord võib täita ka soodsamatel tingimustel). Kui on ootamatu ora vahetuskurss - takistab täitmisega kokkulepitud tingimustel - teavitatakse teid. Kui olete kinnitanud kaubandus-, tellimuse sobitada muude tellimuste vahetamise ja teie saldot korrigeeritakse - mõnikord summa võib olla isegi suurem kui kokkulepitud, kuid ei ole kunagi väiksem.

CEX.io tasud ja maksud

Üks suurimaid kaebusi kasutajad on umbes CEX.io on tasude summa ning "peidetud tasud" nad võtavad. CEX.io võtab 7% teenuse eest, mis on laetud summast fiat valuuta maksad. Nii et kui ostate 1000 $ väärtuses Bitcoins saad ainult $ 930 väärt. See tähendab, et kõrge vahetuskurss näete CEX.io sisaldab juba teenustasu sees, ja mitte ühtegi muud tasud kehtivad.

Kuid tasu eespool märgitud on asjakohane ainult juhul, kui sa tahad teha otsest ostu CEX.io. Vahetamist ka toidet kauplemise teenuseid, mis erinevad lõive. Et kaubelda peate rahastada oma CEX.io konto kas pangakonto (no vahendustasu CEX.io poolne) või krediitkaardiga (3,5% + $ 0.25 komisjon). Samuti, kui sisestate kaubanduse pead maksma kuni% 0,2 tehingu feedepending oma osa kaubanduses.

CEX.io ostmine Limits

Seal on neli erinevat konto piirangud CEX.io- Basic, Verified, Verified Plus ja Corporate.

Basic accountscan osta kuni $ 500 väärtuses Bitcoins päevas ja 2000 $ väärtuses Bitcoins kuus.

Kinnitatud accountscan osta kuni $ 10.000 väärtuses Bitcoins päevas ja $ 100,000 väärtuses Bitcoins kuus.

Kinnitatud pluss ja Corporate kontodel pole piiranguid summa Bitcoins, mida saab osta.

Selleks, et saada kontrollitud peate esitama valitsuse väljastatud ID ja isiklikke andmeid enda kohta.

Toetatud riigid

CEX.io suppoers kõigis maailma riikides krediitkaardi ostude välja arvatud järgmised: Island, Vietnam, Afganistan, Alžeeria, Bahrein, Iraak, Kuveit, Liibanon, Liibüa, Nigeeria, Omaan, Pakistan, Palestiina, Katar, Saudi Araabia ja Jeemeni.

Klienditugi ja kommentaare

Võib-olla üks kõige vastuolulisemaid teemasid CEX.io on kommentaare see läheb online. TrustPilot annab CEX.io keskmine hinnang 3,9 out of 10 tähte. Reddit oli ka väga lühikese ja mures reviewabout vahetamist. Kuid enamik inimesi ei tegelikult lugeda üksikasjalikku hinnangut nad lihtsalt vaadata hinnet, nii et ma otsustasin teha just seda.

Tundub, et enamik rahul kommentaare on kas kaebavad peidetud tasusid (st kõrge vahetuskurss), identiteedi kontrollimisega või saidi klienditoega. Esimesed kaks küsimust on tavaliselt seotud inimesed ei mõista trahvi print ja CEX.io on teinud palju selgem viimase paari kuu jooksul, kui palju te maksate oma münte. Nagu võib näha allpool:

Seoses toetust Jooksin test. Ma klõpsanud "help" ikooni, mis on saadaval igal leheküljel saidi ja tahtsin näha, kui kiiresti ma saan vastuse. Toetus rep vastata 20 sekundi jooksul ja andis mulle päris üksikasjaliku vastuse (kuigi see oli salvestatud vastus). Nii isiklikult olin päris rahul, et.

Enamik halbu kommentaare, mis olid TrustPilot ka vastust saanud CEX.io nii et see on hea näha, et ettevõte hoolib oma maine. Ja lõpuks, lühike reddit läbivaatamise lugesin seda ei selgita uut valgust vahetada. Enamik inimesi Reddit ütles, et nad ei olnud mingeid probleeme, ja algse poster lihtsalt ei mõista identiteedi kinnitamise protsessi.

Kokkuvõte - Kas CEX.io hea valik?

Kuni tänaseni olen kasutanud CEX.ioseveral korda ja ei ole olnud mingeid probleeme. Ma arvan, et see on kindel vahetusest, mille ainus negatiivne külg on 7% tasu eest nad tasu osta Bitcoins. Viimase aasta jooksul või nii vahetamist on hüpe harutasin pöörast ja on sellest saanud üks juhtivaid Bitcoin maaklerid ümber. Kasutajaliides on väga intuitiivne ja isegi täielik algajaid õnnestub osta Bitcoins sellega. Niikaua kui teil on teadlik tasud ja kontrollimise protsess vaja osta suurtes kogustes Bitcoin sa oled hea minna.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Bitseedi ülevaade - Plug & Play täis bitcoini sõlme

Post Tacocoin

TREZOR vastu LEDGER - Käed Riistvara Rahakotid läbi

Post Tacocoin

Parimad Bitcoini panga teenused

Post Tacocoin

BitMexi ülevaade - kas see on Legit Bitcoin Margin Trading Exchange?

Post Tacocoin

Otsite Bitcoini alternatiivi? Siin on 6 mündi, mida tuleb kaaluda

Post Tacocoin

2016. aasta parim VPN-teenuste parimad juhendid

Post Tacocoin

Ülevaade: Coinmama - Kas see on 100% legit?

Post Tacocoin

CryptoSteeli ülevaade (põles see maha, jooksis selle peale ja purustas maapinnale)

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet ülevaade - see on tõepoolest uus rahakott

Post Tacocoin

Ledger Nano S ülevaade - kas see Bitcoini rahakott on parem kui TREZOR?

Post Tacocoin

Parimad Bitcoini reklaamivõrgud läbi vaadatud

Post Tacocoin

Reddit kasutajaid (ilma sooduskoodeta) ei vaadata alla 60-le Redigeeritud rahakotti