Coinbase ülevaade: 6 vaidlustatavat probleemi, mida peate teadma | Estonian.lamareschale.org

Coinbase ülevaade: 6 vaidlustatavat probleemi, mida peate teadma

Coinbase ülevaade: 6 vaidlustatavat probleemi, mida peate teadma

Coinbaseis tuntud olema maailma suurim Bitcoin maakler, praegu teenivad kokku 32 riigis (kuigi see võib peagi langeda kuni 31 nagu Vogogo nende Kanada makseteenuse, sulgub).

Lisaks otsesele müügi Bitcoin tasemel või selle lähedal, et praegune turu keskmise (pluss 1% summast), Coinbase hõlbustab väikese tasu (0,25% jaoks läbiviinud) kauplemise nii Bitcoin ja Ethereum oma vahetamise platvorm, GDAX (Global Digitaalne Asset Exchange).

Coinbase pakub järgmisi lisateenuseid ja eelised:

 • Instant ostu kuni 1000 $ väärt BTC nädalas kontrollitud krediitkaardi omanikele.
 • Mitmesuguseid fiat tagatisraha ja tagasivõtmise võimalusi.
 • Instant ülekannete vahel Coinbase kasutajad.
 • Hästi dokumenteeritud API arendajatele.
 • Hästi läbimõeldud ja intuitiivne kasutaja kogemus.
 • Kindlustatud Bitcoin hoiused.
 • Deebetkaarti Shift Paymentslinked oma Coinbase tasakaalu.
 • Online ja mobiilse rahakoti teenuste multi-allkirja turvalisuse võimalus, et vältida volitamata raha liikumist.

Coinbase soovitatakse tihti uustulnukate üks lihtsamaid viise omandada oma esimese bitcoins. Ettevõte on investeerinud palju aega ja raha tegemise oma kasutaja kogemus sile ja valutu. Nende ulatuslik pangandus partnerlust lubada tehingute kaudu tehtud rahaülekande makset, ACH / SWIFT / SEPA ülekanne ja selle hiljutine kasutuselevõtt, suured krediitkaardid ja PayPal.

Nendel ja sarnastel põhjustel, Coinbase on olnud kiire kasv alates selle asutamisest 2012. Aasta keskel Brian Armstrong ja Fred Ehrsam. Järgmised statistika alates Coinbase sihtleheküljele räägivad enda eest:

 
Kui Coinbaseis nii edukas, miks see on nii halb rep?

Pole saladus, et Coinbase meelitab palju vaenulikkust, kui mitte otseselt vaenulik. "Coinbase" searchquery Reddit on r / Bitcoin varsti selgub lõputu kasutaja kaebusi, pikitud asjakohased uudised. Vastuseks kas sellised postiga puudust anti-Coinbase vitrioliõli tuvastatakse alates commentariat. Olukord on sarnane aasta BitcoinTalk foorum ja muud arutelu kohtades; mainida Coinbase et Bitcoiners isiklikult või IRC, Twitter või vaikne ja sa oled umbes sama tõenäoline kuulda kriitikat kiitust.

Nüüd paljud inimesed armastavad Bitcoin pakkumiseks pühakoda grand ja väiklane türanniast pankade ja ettevõtete makseteenuseid. Iga ettevõte, milles korratakse nagu "kasutuskogemuse" paratamatult tekib raske kuulikindlad. Lühidalt, Coinbase on karistatud sageli käitub nagu kõige võigas pangad.

Sellised seisukohad olema allutatud asjaolu, et aastatel Coinbase on olnud turul rohkem usaldusväärselt ja ustavalt kui palju (endised) vahetus, ei ole või veel-unfailed, mida võiks mainida. Kuid Coinbase on ka tõmmatakse selle osa küsitav liigub kogu oma eluea jooksul.

Siin on mitmeid häid põhjuseid käsitleda äriühingu teatava skepsisega:

6 peamist põhjust Coinbase lahkarvamusi

1) suletud ja külmutatud kontode


Kartsin Coinbase "freeze teatamata."

Vägivaldsete konto sulgemine on ilmselt kõige sagedamini toimus vimm vastu Coinbase. Tänu ettevõtte tihe integratsioon traditsiooniliste pangandusseadused, näiteks sulgemine on vältimatu. Parema ja / või veel hullem, Coinbase uhke oma õigusaktide järgimisega.

Coinbase oli firstto saada USA regulatiivse heakskiitmise. Selle tulemusena Coinbase on AML (rahapesuvastase) ja KYC (tunne oma klienti) tavasid nagu igal pank. Sa pead andma palju isikuandmetega kui soovite nõuga Coinbase teenus.

Paljud Bitcoiners väärtus privaatsust ja objekti nagu invasiivsed meetmeid. Tsiteerides viimastel tweetby Andreas Antonopolous: "Suurim rahapesijad on panga tegevusluba. Suurim terrori rahastajad on riigid. Ära osta valeta KYC / AML. "

Oodata Coinbase et trackhow veedate "oma" münte ja ülevaatlikult kinni oma konto järgmisi tegevusi:

 • Tehingud seotud täiskasvanud teenuste
 • Bitcoin hasartmängud, sealhulgas oskuspõhiste mängimine,
 • Müüa või osta salakauba kaudu darknet turgudel,
 • Edasimüük coinson muud laadi vahetust, eriti ilma AML / KYC,
 • Muud suvalise põhjustel, mis hõõruda oma algoritm valesti.

Kuigi oma raha peaaegu kindlasti tagasi oma panga kui Coinbase lülitub oma konto, siis tõenäoliselt osutuda ebamugav, masendav ja potentsiaalselt kulukas kogemus.

Coinbase on ka liige Blockchain Alliance, mille eesmärk on võidelda kasutamise Bitcoin ebaseaduslike (või litsentsita) eesmärkidel. Nagu näiteks musta nimekirja meetmed moonutavad Bitcoin on fungibility- oluline omadus heli raha - Coinbase poliitika on küsimus õigustatult kuri, et Bitcoin omanikele.

Märkus: Kui te nautida mugavust osta bitcoins alates Coinbase kuid soovivad vältida musta nimekirja, vaadake meie juhend anonüümseks oma Bitcoin kulutusi!

2) kaebuste hulga

Kui Coinbase saab midagi nende väitis number 4 miljoni kliendi, siis loogiline, et nad saavad proportsionaalselt suur kaebuste arv. Nagu hiljutine näide, paljud kasutajad väljendasid rahulolematust GDAX vead ja outages.Such kaebusi kipuvad kanduda sotsiaalse meedia tõttu arusaam, et Coinbase toetust töötajad kiirendada nende vastuseid avalikult häälega kaebused.

Vastuseta küsimused on kas Coinbase saab proportsionaalselt rohkem toetust piletid kui tema konkurendid, kui palju pileteid on lahendatud oma klientide rahulolu ja kui kaua kulub keskmiselt pileti suletakse. Isiklikust kogemusest Coinbase toetust vastas 99Bitcoins nõuete kord iga 48 tunni järel keskmiselt. Et oma krediidi, lisaks oma e-posti tugiteenust, Coinbase ka annab põhjaliku KKK sectionpage ja kasulik toetada foorumist.

3) tihedad sidemed Banking kehtestamine

Pole saladus, et Coinbase sai miljoneid riskikapitali rahastamise kogusummas $ 106 miljonit, sai üle 4 rahastamisetappidena alates 23 erinevat investoritele. Nende seemnete ringis oli 2012. Aasta lõpus ja 2015. Aasta alguses oli tal Series C ringis. Identiteet Coinbase investoritele, BBVAin eelkõige tärganud suunas selgitatakse nende tihedad sidemed traditsiooniliste finantsettevõtted. Fred Ehrsam ise on endine Goldman Sachs kaupleja. Loomulikult, nagu suhted ei istu hästi kindel, ütleme, "kirglik" Bitcoiners, kes leiavad pangad haiguse ja Bitcoin ravi.

4) Affiliate Soodustused kuritarvitamise

Coinbase varem pakutud helde partner programmi, mille $ 75 maksti kõigile, kes nimetatud klient, kes läks osta $ 100 + väärtuses Bitcoin. Kuid Coinbase taganes see tulla hoiatamata. Paljud töökas tütarettevõtete, sh 99Bitcoins, sai Tühine reklaami töö läbi viia Coinbase.

5) ebaõnnestunud Poliitiline sekkumine

Mingil motiiv, nii Brian Armstrong ja Fred Ehrsam (Coinbase asutajad), tundsid, Wade arvesse reeturlikud PR vetes, kahjustades nende firma maine. Nende esimene suur viga oli seotud Coinbase sisse Terav blokisuurust arutelu ja nende teine ​​oli aktiivselt edendada Bitcoin peamine rivaal; rahutu, "Turing-complete" Ethereum.

Coinbase rumalalt asus toetama ebaõnnestunud Bitcoin XT / Classic projekti. Brian Armstrong tõstatatud kuklakarvad kogu sotsiaalse meedia mitmete äpardunud kommentaare ja teadaanded.


 

Armstrongi ülalt-alla lähenemist ei olnud hästi vastu laiemalt Bitcoin kogukonnas.

Järgmine, Fred Ehrsam kuulutanud paremust Ethereum, veidi enne suurejooneline läbikukkumine DAOand Ethereum järgnenud hindade krahhi.

On raske ette kujutada, mida Brian ja Fred lootis saada oma vastuolulisi avaldusi ja otsuseid, kuid saadud PR lõtku tõenäoliselt näha neid kaardistada neutraalsema muidugi tulevikus.

6) Blockchain Patendi

Ehk kõige koletuid kõik nende üleastumised on Coinbase on 9 patentfilings jaoks cryptocurrency seotud "uuendusi." Need rakendused on järgmised:

 • "Bitcoin vahetada,"
 • "Hot rahakoti hoidmiseks Bitcoin"
 • "Vihjeid nuppu" jne.

Sellised patendid ilmselt ei Coinbase uuendusi ja ilmselt vastuolus avatud lähtekoodiga laadi ja filosoofia Bitcoin. Brian Armstrong ilmselt expectspeople usaldada Coinbase ja hoiduda selliste patentide blokeerida konkurentsi. Ausalt, ei firma, asutuse või üksuse canor shouldbe usaldab juriidilisi volitusi mis tahes aspektis Bitcoin ökosüsteemi. Bitcoin eesmärk oli vältida vajadust selliste usaldusväärsete isikute suhtes.

Loosung: Kui Sa kasutad Coinbase?

Kohati tundub, et Coinbase on rohkem äri meelitada investorid kui klientide teenindamisel või targalt arendada Bitcoin. Arvestades eeltoodut, on võimatu soovitada Coinbase ilma mõningase ettevaatusega:

Te ei tohiks kunagi tugineda Coinbase tegutseda oma rahakoti. See kehtib võrdselt kõigi teiste vahetada ja kolmanda osapoole teenuse pakkumine salvestada münti. Tihti korratakse Maxim: kui sa ei hoia privaatvõtmetest, siis ei oma bitcoins.

Kuigi Coinbase multi-sig Vault pakub mõned ekstra turvalisus, kui saada, et säilitada vähemalt üks võtmeid, see on ikka kaugeltki nii turvaline kui salvestamisele bitcoins isiklikult. Kui oled kindel, kuidas õigesti salvestada bitcoins külmas rahakott, kaaluge ostu sobiva riistvara rahakott.

Ärge kasutage Coinbase kui te kavatsete kasutada oma bitcoins midagi "ulakas." Selleks, et vältida tulevikus õigusliku takerdumine, teie parim valik detsentraliseeritud vahetada, nagu LocalBitcoins või Mütseeliumi Kohalik Trader.

Lõpuks, kui olete Bitcoin omanik või uskliku, enne Coinbase sa peaksid kaaluma, kas nende tegevus, kuuluvust ja stiimuleid on korralikult joondatud ravi põhimõtted Bitcoin, nagu avatus, detsentraliseerimise ja vahetatavuse. Kuigi Coinbase võib olla odav, populaarne ja mugav võimalus, nad on näidanud häiriv puudumine seoses nende unikaalsed omadused, mis lõppkokkuvõttes annab Bitcoin selle väärtust.

Coinbase ei ole Bitcoiners

See on lubatud lihtsustamise öelda, et Coinbase ei ole Bitcoiners kuid selle asemel cryptocurrency uustulnukad, Ethereum entusiastid, riskikapitalistid ja need, kellel jäädavat tundeline kinnitamise rahustavalt sinine ettevõtte värvilahendusi ja rikkust peacocking traditsiooniliste pankade.

Paljud inimesed tunnevad end mugavamalt, usaldades oma raha teenuse eest, mida teeb Bitcoin näiksid tavalised ja tuttavad. See on põhjendatud, kuna ülejääk investeeringuid Coinbase (täiendatud ajal kirjalikult a $ 10,5 miljonit injectionfrom Panga Tokyo Mitsubishi UFJ) tähendab, et ettevõte on hästi kapitaliseeritud; rikas vahetada kipub olema hea vahetada. Kui kardate jättes märkimisväärseid summasid Fiat või krüpto börsil, Coinbase on probablyone on turvalisem võimalusi, kuigi põhjaliku auditis ainus viis tõestada, et fakt.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Binantsi ülevaade: kas see on Legit krüptoventili vahetamine?

Post Tacocoin

ShapeShift vastu suunatud vahetus - Instant Krüpto-valuuta vahetus

Post Tacocoin

Indacoin ülevaade - kas see on Legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Andke Bitcoini kingitus jõuludele - Bitcoini kingitus ideid

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 ülevaade - pole kindel, kas see on teie raha väärt

Post Tacocoin

Parim Litecoini kaevandusriistvara - Antminer L3 Scrypt Miner ülevaade

Post Tacocoin

Bitcoin Ethereumi vastu: krüptokuupäeva võrdlus

Post Tacocoin

2017 parimad Bitcoini taskulamud - 4 rahakotti (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

Gemini Bitcoin Exchange ülevaade

Post Tacocoin

Bitcoin Miner ülevaade: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - kas see on seda väärt?

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining ülevaade - see ei ole nii tulus kui arvate

Post Tacocoin

Bitcoin Casino Review - 5 parimat saiti bitcoini hasartmängude jaoks