Coinbase vastu Circle - proovis mõlemad $ 500 Siin on, mida ma leidsin | Estonian.lamareschale.org

Coinbase vastu Circle - proovis mõlemad $ 500 Siin on, mida ma leidsin

Coinbase vastu Circle - proovis mõlemad $ 500 Siin on, mida ma leidsin

TÄHTIS: Alates 7. Detsember 2016 Circle enam lubab võimalus osta või müüa Bitcoins nende teenuste kaudu. Nad on nüüd viidates kõikidele klientidele toCoinbase.

Kõige märgatavam vahe Coinbaseand Circle on tehingutasud. Circle öeldud:

 "Sa ei pea maksma tasu kasutada oma raha. Me ei võta tasu, kui sa teisendada raha või Bitcoin lingitud pangakontole, kui teil salvestada oma Bitcoin või Bitcoin tehingud"

Tõepoolest, kui ostate Bitcoins Ringi te ei maksa tasu, kuid tundub, et ring $ 500 ei tulnud kui $ 500 väärt Bitcoins. See on mitmel põhjusel:

  • On krediitkaardi töötlemise tasu, mis on rakendatud ostes oma Bitcoins krediitkaardiga läbi ringi. Alates mida ma olen näinud seda lisab kuni 2,9%, mis ei ole just tühine.
  •  Tundub, et Circle ei garanteeri vahetuskursi ajal tellimuse (erinevalt Coinbase). See võib põhjustada erinevusi, kui palju maksate (algselt leitud selles küsimuses Reddit).

Coinbase teiselt poolt maksustab fikseeritud 1% tehingutasu ükskõik mida makseviisi te kasutate ja $ 0,15 eest ACH hoiused. Need tasud on üsna madal võrreldes teiste alternatiivide seal, mis võimaldavad teil osta Bitcoins.

Circle on lihtsaim ostuprotsessi Olen näinud siiani

Kuni tänaseni olen ostnud Bitcoins läbi ligi 10 erinevat vahetust. Ma ei usu, et ma olen kunagi kokku puutunud kodulehel, et on nii intuitiivne kui suhtlusringi. Lihtne disain ja läikiv animatsioon oleks atraktiivne ja lihtne kasutada isegi mitte tech Savvy kasutajad.

Kuid tegelik "magic moment" pärineb võime osta Bitcoin krediitkaardiga 2 minuti jooksul luua konto. Enamus veebilehed nõuavad mingi esialgse kontrollimise ja kuni tänaseni protsess osta Bitcoins krediiti cardwas päris keeruline. See võtab umbes 2 minutit protsessi Ringi ja ma olen valmis maksma selle eest.

Coinbase on ka teinud väga head tööd oma veebilehel, kuid see protsess on natuke pikk ja saab kanda teid. Peamine probleem on asjaolu, et teil on vaja kontrollida selg konto ja mõnikord see võib võtta päeva või kaks.

Coinbase on midagi imelikku.

Kuna 99Bitcoins tegeleb palju inimesi, kes ostavad oma esimese Bitcoin Olen märganud midagi kummaline toimub viimasel ajal. Korduvalt olen saanud kirju inimestelt väites, et nad tellimuse kohta Coinbase ja see sai tühistatud, väites, et nende konto on "kõrge riskiga". Kummalisel kombel kõik need Katkestamine juhtus, kui hind Bitcoin läks drastiliselt.

Siin on üks näide sellisest juhtumist, mis aeglustas ostu kasutaja. Üks kasutaja oli nii vihane, et ta läks välja ja tegi kodulehel nimetatakse Coinbase Pettus see veebilehed näitab tõelist live näiteid Coinbase Tellimuste tühistamine, kui see on kasulik neile muutuste tõttu hind Bitcoin.

Ma ei saa öelda, et ma olen kogenud sellist küsimusi Coinbase ise, kuid mulle tundub, et ma olen kuulnud selliseid lugusid nii mitu korda, et seal on ilmselt mõned tõtt.

Mõlemad mobiilirakenduste töötavad suurepäraselt, toetus on ka trahvi

Mõlemad suhtlusringi ja Coinbase mobiilne app on päris intuitiivne ja lihtne kasutada. Võttes ütles, et Circle teeb palju paremat tööd luua nauditav kogemus (nagu oma veebilehel). Kohati, kui ma vajasin abi Coinbase ja Circle nad nii tundus olevat vastanud õigeaegselt ja sain küsimustele vastata.

Kui ostate $ 500 väärtuses Bitcoin siin on, mida sa saad

Kui sa kulutad $ 500 Coinbase tänasel vahetuskursi soovite saada 1.3103BTC (kõik tasud kaasas). Kui te lähete koos Circle soovite saada 1.2782BTC. See võib tunduda, et Circle on palju kallim kui Coinbase, kuid see oluline märkida, et ma olen mõõta Coinbase on ACH makseviisi Circle krediitkaardi meetod (sest ma ei ole American krediitkaardi mis Coinbase aktsepteerib).

See tähendab, et koos Coinbase saad mündi 2-4 päeva pärast olete teinud ostu ja Circle saad seda koheselt - nii et ma arvan, et sa peaksid mõtlema, kui 0.0321BTC tasub oodata 2 päeva (~ umbes $ 11 tänasel vahetuskurss).

Circle on võitja poolt nina minu raamat

Lõppude lõpuks on öeldud ja tehtud, ma eelistan Circle Coinbase. Nende elegantse disaini, kasutusmugavus ja välkkiire tehingu tarne loob tõelise "magic moment" minu jaoks. Ma ka ei pahanda maksavad rohkem tasu selle silmapaistev kogemus. Kui olete kõik säästa nii palju kui võimalik, kui Coinbaseis ilmselt tee, kuid kui soovite vältida vaeva valida Circle.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Minu uus parim Bitcoin ja altcoin Wallet - Exodus Wallet ülevaade

Post Tacocoin

EToro Cryptofundi ülevaade: Investeerimine Bitcoini, Ethereumi jt

Post Tacocoin

Ülevaade: Paxful kohalike bitcoiinide vastu

Post Tacocoin

Coinmama Coinbase vastu - osta My Krediitkaardiga Bitcoini väärtuses 150 dollarit

Post Tacocoin

GDAXi ülevaade - Coinbase edasine vahetus, kui hea see on?

Post Tacocoin

BitPanda ülevaade - osta Bitcoin koos Skrilli, SEPA või krediitkaardiga

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining ülevaade - see ei ole nii tulus kui arvate

Post Tacocoin

Minu BTCJam Investeering läks just büsti

Post Tacocoin

Luno (varem BitX) Bitcoin Exchange ja Wallet üle vaadatud

Post Tacocoin

Bitseedi ülevaade - Plug & Play täis bitcoini sõlme

Post Tacocoin

Kas Coinbase kuritarvitab oma referral programmi osalejaid?

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Trading ülevaade