Coinmama Coinbase vastu - osta My Krediitkaardiga Bitcoini väärtuses 150 dollarit | Estonian.lamareschale.org

Coinmama Coinbase vastu - osta My Krediitkaardiga Bitcoini väärtuses 150 dollarit

Coinmama Coinbase vastu - osta My Krediitkaardiga Bitcoini väärtuses 150 dollarit

Need kaks firmat on juba peaaegu 4 aastat ja on ehitatud üsna maine. Olen vaadanud Coinmamaand ka Coinbaseon korduvalt aga ma pole kunagi otseselt võrrelda kahe.

Täna ma tahan teha just seda.

Ma lähen, et näha, kui kaugele on $ 150 minna, kui ostate Bitcoins oma krediitkaardiga kas neid sidemeid. Põhjus, miks ma valisin $ 150 on, sest see on summa, mida saab osta Bitcoins ilma kontrollimise juures Coinmama ja see on ka nädalase piirangu vahetu osta Coinbase.

August 2017 Update: Coinbase nüüd lähme ostate kuni $ 500 nädalas. Coinmama nüüd nõuab kontroll isegi alla $ 150.

Riigid vastuvõtt

Coinbase 

# 8211; praegu rohkem tuntud Bitcoin vahetada nõustub kliente 33 countriesaround maailmas.

Coinmama - Tunnustatud ostjad kogu maailmas va mõned kõrge riskiga riikides. Kui elate USAs aga Coinmama on saadaval ainult nendes riikides: California, Colorado, Florida, Illinois, Indiana, Kansas, Massachusetts, Michigani, Montana, New Mexico, Põhja-Carolina, Pennsylvania, Lõuna-Carolina, Tennessee ja Texas.

Kinnitusprotsessist

Coinbase

# 8211; Selleks, et osta Bitcoins teiega krediitkaardiga Coinbase peate:

  • Pakkuda foto id kontrollimiseks
  • Kinnita kaks väikest tasu tehtud Coinbase oma kaardi

Foto id kontroll on automaatne protsess ja saab valmis suhteliselt kiire, olles ütles, et mõnel kasutajal probleeme see. Ka mini eest oma krediitkaardi võib mõnikord võtta paar päeva, et näidata üles oma krediitkaardi tasakaalu. Kokkuvõtteks, see ei tundu nagu sul võimalik saada oma Bitcoins koheselt, kui see on esimene kord, kui ostad kell Coinbase.

Coinmama

# 8211; Kui sa osta kuni $ 150 väärtuses Bitcoins sa ei pea laadida dokumente kontrollimiseks. Sa siiski vaja pakkuda füüsilist aadressi ja kontrollida oma e-posti aadress. Nii protsessi Coinmama on palju kiirem ja võtab umbes 1 tund.

Tasud

Coinbase - Sõltuvalt sellest, kus sa elad Coinbase tasu teenustasu (3,99%). See tähendab, et $ 150 on tõhusalt ainult $ 144,15.

Coinmama

# 8211; Seal on 5% krediitkaardi töötlemise tasu, mida laetakse Simplex ettevõte käitlemise krediitkaardi tehingute Coinmama. See tähendab, et teie $ 150 on tõhusalt $ 142.5.

Vahetuskurss

See on ilmselt kõige suurem erinevus neid kõiki. Ajal kirjalikult seda postitust vahetuskursiga Coinbase on $ 770 1 BTC kohta Coinmama teiselt poolt see $ 855, mis on 11% rohkem !!

Niisiis, kui $ 150 Coinbase sulle 0.18720779BTC kohta Coinmama nad saavad teile ainult 0.16666667BTC.

Toetus

Kogu viimastel aastatel Olen kuulnud kaebusi toetust nii ettevõtted, aga võin öelda omast käest, et Coinbase toetus on tõepoolest nii hull, kui see läheb. Saate vastuseks tavaliselt 3 päeva jooksul ja isegi siis ilmselt mõned talletatud vastuse viitamata oma konkreetsel juhul. Lisateavet minu kogemus Coinbase lugeda seda post.With Coinmama ma olen suutnud saada minu probleemid lahendatud õigeaegselt.

Kohtuotsus - Coinbase või Coinmama?

Ma arvan, et seal ei ole ühest vastust sellele, kui mõlemad ettevõtted on oma tugev ülikonnad ja nõrkused. Lõpuks taandub sellele, mida te kõige rohkem.

Kui otsite kiire tehing ilma et kontrollida oma identiteeti ja väikese koguse raha, siis ma tahaks minna koos Coinmama. Kui teisest küljest, raha eest on kõige olulisem aspekt ma tahaks minna koos Coinbase. Mõlemad ettevõtted on olnud piisavalt kaua, et tõestada nad on siin et jääda, kõne on sinu.

Üks lõplik (ja väga oluline) asi. Kui sa hindad oma eraelu ma kindlasti eemale Coinbase. Ettevõte on tuntud jälgimise alla vahendite ja ka keelustamise kontode kui nad arvavad, et fond ei kasutata küsitav eesmärkidel. Sa saad

Seotud uudised


Post Tacocoin

Bitbay läbi vaadatud: bitcoiinide ostmine Poolas

Post Tacocoin

MinerGatei ülevaade: kas see on Legit Mining operatsioon?

Post Tacocoin

BTCJam läbi vaadatud - minu isiklik kogemus ja Reddit kasutajate arvustused

Post Tacocoin

Bitseedi ülevaade - Plug & Play täis bitcoini sõlme

Post Tacocoin

Coinbase ülevaade: 6 vaidlustatavat probleemi, mida peate teadma

Post Tacocoin

Web Mining - teenige oma veebisaidi kasutaja veebibrauserite kaudu

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

Parim biktseini rahakott 2014. aastaks - Blockchain MyCeliumi vastu Coinabse vastu

Post Tacocoin

Ülevaade: Coinmama - Kas see on 100% legit?

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot ülevaade - erapooletu, 100% tõeline andmed

Post Tacocoin

Siin on võitjad 2018. aasta parimaks Bitcoini riistvarakuuluks

Post Tacocoin

Bithumb ülevaade - Korea Bitcoinide ostmine