EToro Bitcoin Trading ülevaade | Estonian.lamareschale.org

EToro Bitcoin Trading ülevaade

EToro Bitcoin Trading ülevaade

Plussid: Lihtne setup, võime jälgida ja kopeerida kogenud ettevõtjad, abivalmis õppevideoid

Miinused: Ainult 4 täitmise korda ametitest päevas, ei ole nõus USA klientidele

Kokkuvõte: eTorois ilmselt kõige lihtsam investeering platvormi mõista kõik muud alternatiivid. See on lihtne lähenemine ja asjaolu, et saate kopeerida ametitest ja mitmekesistada oma investeeringuid erinevate inimestega on ebatavaline Bitcoin kauplemise maailma ja võib kaaluda. Kaubavahetuse tundi piiramise (ainult 4 korda päevas) ei takista siiski see on minu kõigi aegade lemmik.

Lisateavet eToro sotsiaalse investeeringu platvormi.

Täielikku ülevaadet eToro on Bitcoin kauplemisplatvormi

Üks huvitav investeering platvormi ümber Bitcoin on eToro. Erinevalt teistest kauplemise platvormidel, eToro eristab ennast konkurentide olles sotsiaalsete investeeringute võrgu- ja aadressid asjaoludest:

  • Trading platvormid on liiga keeruline.
  • Enamik inimesi ei leia oma tee lihtsalt, kui tegemist on finantsturgudel.
  • Seal on ebapiisav juurdepääs turuinfo ja top ettevõtjad.

Kasutamise kaudu eToro on Openbook maailma suurim sotsiaalne võrgustik investoritele on ehitatud. Nüüd saate kasutusele võtta tarkuse üle 3m investorid 200 eri riikides ja vaadata oma portfelli ja ametitest. Põhiidee on, et saate kopeerida edukaid investoreid, mis muudab kogu lugu teada, millal ja mida investeerida palju lihtsam. Nii et selle asemel on vaja otsustada, mida aktsia või kauba investeerida, saate otsustada, milline inimene kopeerida (põhineb tema mineviku ebaõnnestumisi ja edu).

Nii, mida sa pead tegema, on näha, jälgida ja kopeerida parima tootlusega ettevõtjad võrgus. See tähendab, et Sa ei pea olema ekspert, et investeerida nagu tipptegijaks. Näiteks Annie Charalambous investeerib 3,5% tema portfellist Bitcoin ja on saanud rohkem kui 30% tema Bitcoin investeeringud kuni tänaseni. Ta on peaaegu 80000 järgijaid ja saate ka näha, millised ettevõtjad ta koopiaid saada rohkem teadmisi.

Usun, et parim asi eToro on see, et see on lihtne kasutada kogenematu ettevõtjad. See ei hõlma igasuguseid keerulisi kauplemise platvormi ja imelik terminoloogia. See võtab vaid 3 klikke ja võite alustada investeerimisega.

Negatiivne külg, et eToro nagu, et kuna see on tehtud "lihtne" ettevõtjad, siis ei lase sul lühike müüa ja finantsvõimendust Bitcoin kui see hinnalangus erinevalt teistest kauplemiskeskkondades nagu AvaTradeor Plus500.

Kuidas alustada investeerimist Bitcoin koos eToro

Mine eToro on Openbook Bitcoin pageand klõpsa "Invest in Bitcoin"

Pärast seda on sul võimalik valida summa dollareid soovite investeerida. Võite valida vaikimisi $ 50, $ 500 ja $ 1000 või märkida kohandatud summa. Pakun alustades minimaalne summa $ 50 lihtsalt saada endale tuttavaks süsteemi.

Järgmine peate sisestama oma makseviisi ja täitke lühike uuring, mis on nõutud määrused eToro sest see on kauplemise platvormi. Kui olete uuringu siis on vaja üles laadida isikut tõendava dokumendi, et teie konto on kinnitatud. Pärast seda dokumenti üles laadida see võib kesta kuni 5 päeva, et saada läbi, kuigi minu kogemus kulub palju vähem.

Kui konto on kinnitanud oma korraldust täidetakse järgmise täitmise ajal, mis on hetkel 06:00 00:00, 18:00 ja 00:00 esmaspäevast reedeni. Nii pidage meeles, et kui sa tahad panna kaubanduse kell 16:00 pead asetage see vähemalt 5 minutit enne, mis tähendab, 15:55. EToro võtta tasu fikseeritud 1% täitmise hind või vähemalt 1 sent tehingu kohta.

Sotsiaalne suhtlemine on lööklaine!

Pean ütlema, et ma ei logida eToro jaoks see on sotsiaalne platvorm, kuid ma tõesti üllatunud seda. Pärast seda minu esialgne investeering $ 50 (mis on nüüd õitseb $ 52.23) pärast hakkasid inimesed kirjalikult minu seina erinevate ettepanekutega ning aidata mind ehitada minu portfelli. See on tõeline suur pluss kogenematu ettevõtjad.

Kokkuvõte - Väga atraktsioon investeeringute võimalus kogenematu ettevõtjad

ETorois ilmselt kõige lihtsam investeering platvormi mõista kõik muud alternatiivid. See on lihtne lähenemine ja asjaolu, et saate kopeerida ametitest ja mitmekesistada oma investeeringuid erinevate inimestega on ebatavaline Bitcoin kauplemise maailma ja võib kaaluda. Kaubavahetuse tundi piiramise (ainult 4 korda päevas) ei takista siiski see on minu kõigi aegade lemmik.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Bitcoin Miner ülevaade: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - kas see on seda väärt?

Post Tacocoin

Parimad Bitcoini reklaamivõrgud läbi vaadatud

Post Tacocoin

Siin on võitjad 2018. aasta parimaks Bitcoini riistvarakuuluks

Post Tacocoin

Kas Coinbase kuritarvitab oma referral programmi osalejaid?

Post Tacocoin

KeepKey vastu TREZORi - Bitcoini riistvara rahakoti ülevaade

Post Tacocoin

IOS-i jaoks parimad Bitcoin taskud (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

Minu BTCJam Investeering läks just büsti

Post Tacocoin

BTCJam läbi vaadatud - minu isiklik kogemus ja Reddit kasutajate arvustused

Post Tacocoin

Luno (varem BitX) Bitcoin Exchange ja Wallet üle vaadatud

Post Tacocoin

2017. aasta parimad Bitcoin taskud teie arvutisse vaadatud Android-seadmes

Post Tacocoin

Xcoinsi ülevaade - kas see on legitiline bikiinide ostmine?

Post Tacocoin

Krakeni ülevaade - kas see Bitcoin Exchange usaldusväärne?